Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nové textury pro moře-Final version
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nové textury pro moře-Final version 
Tak chlapi vyšla nová  verze textur pro moře. Je to kompatibilní s TGW i s GWX.instalace přes JSGME a je to velmi náročné na hardware.
předělává slunce,vlny,odrazy na vodě(luxus Surprised )a mnoho dalšího
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=133132



Naposledy upravil pavel.45 dne 01. 05. 2008, 17:43, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
super no hned to vypadá jinak  Smile   opravdu gut work
        
            mění to i  ovládací lišty takže například v periskopu nastavíte i ponor torpéda atd.


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
mění to i  ovládací lišty takže například v periskopu nastavíte i ponor torpéda atd.


No tak to je super!  Surprised  Konečně nebudu muset kvůli každýmu torpédu běhat do TDC, protože to je někdy krajně nevodný....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
je to gut mod ale mrtě náročnej na Hardware,už mám menší problémy asi to bude chtít nnovej komp Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jj, v SH III hraje hodně velkou roli RAMka, 2 Giga zatim stačí ale tohle jsem ještě netestoval. Trochu se toho bojim že to bude nepřirozený.  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
pavel.45 napsal:
je to gut mod ale mrtě náročnej na Hardware,už mám menší problémy asi to bude chtít nnovej komp Mad



 to jo ,ale je to nádhera a má i svoje mouchy např.--sjedu šipkou dolu k obrazovce a vyskočí ti lišta se stanovištěma a když kliknu na periskop tak mi to neotevře až když s tim poriskopem vyjedu trochu nahoru (asi trochu zarez) Confused

  a taky neukazuje vzdálenost k cíly  Shocked



pavel .45  nenašel si někde na subsimu proč nefungujou servery(myslim multiplayer) na mod soupeření(to je ten kde jeden ovládá eskortu, konvoj a honí ponorky,zatim co ostatní útočí na konvoj)


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
pavel.45 napsal:
je to gut mod ale mrtě náročnej na Hardware,už mám menší problémy asi to bude chtít nnovej komp Mad



 to jo ,ale je to nádhera a má i svoje mouchy např.--sjedu šipkou dolu k obrazovce a vyskočí ti lišta se stanovištěma a když kliknu na periskop tak mi to neotevře až když s tim poriskopem vyjedu trochu nahoru (asi trochu zarez) Confused

  a taky neukazuje vzdálenost k cíly  Shocked



pavel .45  nenašel si někde na subsimu proč nefungujou servery(myslim multiplayer) na mod soupeření(to je ten kde jeden ovládá eskortu, konvoj a honí ponorky,zatim co ostatní útočí na konvoj)
ten periskop nie je az taka vada(myslim ta nefungujuca ikona).Skratky F3,O...  zato ta vzdialenost a uhol ma dost stve Evil or Very Mad .Paci sa mi pohlad do Obsr.periskopu je to pecka.super mod!!vrelo doporucam...slape mi to celkom v pohode.treba sice daco "pozatvarat"(icq,skype,firefox,nod...) ale v poho..    moje konfiguracie ---> dvoj jadr. AMD 4800+,1Gb RAM,ATI x1950pro(myslim si ze kto ma 2GB RAM-NO PROBLEM).Osobne som niake strasne spomalenie nespozoroval...za tu krasu to stoji... Smile    

Este ma napadoil jeden maly neduh co mi trocha prekaza:panel na ovladanie smeru,rychlosti... mohol by byt zasuvny a az pri kliknuti na ten stuplik by bol fixny...Myslim tym aby pri pohybe kurzoru na lavu stranu sa vysuval... tot moj subjektivny nazor....



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 02. 05. 2008, 20:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
no já mám AMD X2 6000+   ,2Gb ramky  ,ATI  HD  3870  a jede to naprosto v pohodě Smile


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
pavel.45 napsal:
je to gut mod ale mrtě náročnej na Hardware,už mám menší problémy asi to bude chtít nnovej komp Mad



 to jo ,ale je to nádhera a má i svoje mouchy např.--sjedu šipkou dolu k obrazovce a vyskočí ti lišta se stanovištěma a když kliknu na periskop tak mi to neotevře až když s tim poriskopem vyjedu trochu nahoru (asi trochu zarez) Confused

  a taky neukazuje vzdálenost k cíly  Shocked



pavel .45  nenašel si někde na subsimu proč nefungujou servery(myslim multiplayer) na mod soupeření(to je ten kde jeden ovládá eskortu, konvoj a honí ponorky,zatim co ostatní útočí na konvoj)

chlape nevim kdyžtak se skusim zeptat anglánů a zjistim co a jak

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
U-3500 napsal:
no já mám AMD X2 6000+   ,2Gb ramky  ,ATI  HD  3870  a jede to naprosto v pohodě Smile

to máš gut já mam procesor intel 1,7 ghz,RAM 1024,a grafika ati saphire 256mb-x 1650 secundary Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
a nevim žádný problémy s lištami jsem nezpozoroval,možná zaleží kolik máte naplácáno modů,já mám snad všechno co se dalo a GWX mam mixovany s TGW afáka to výborně akorát to sekání Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
tohle se mi líbí,ty vlny, to by šlo možná ze sh4 do sh3.Skusim se mrknout na subsimu



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to taky prubnul a co k tomu říct. Po prvním nadšení jsem trochu ochladl. Celkový vzhled je fakt super....to moříčko,slunce,odrazy ve vodě,vzhled periskopu,UZO na první pohled fajn.
Ale třeba spodní lišta, kde jsou hlášení od důstojníků, údaje o vaší rychlosti,kursu atd. je podle mě méně přehledný, ale to může být jen nezvyk.
Ale narazil jsem na horší věci které mě štvou. Nefunguje mi zoom a to ani u periskopu,tak i u děla či flaku. Na stanoviště se dostanu, ale jen na první pozici (dělo, flak). Přiblížit si cíl mi nejde a proto si sám nezastřílím.
U útočného periskopu je základní zoom fakt tragickej a co jsem byl překvapený, tak u druhého periskopu je lepší.
Když se podíváte dalekohledem tak můžete jen odhadovat kterým směrem se díváte, protože uplně chybí stupnice.
Další co mě pěkně rozpaluje je problém s oknem, které se otevře při spatření lodě.....myslím to okno, kde se vás to ptá co chcete udělat...zůstat na hladině či se potopit na periskop. Normálně při odkliknutí na jednu z možností se okno zavře a už neotevře....tady se mi otevírá pořád v pravidelných asi pěti sekundových intervalech a dokud se neponořím, tak neskončí. Musel jsem ho natvrdo vypnout a dále nepoužívat.
Další tu už zaznělo.....nikde se nedá zjistit vzdálenost k lodi,její rychlost a uhel a to je fakt pruda.
Rád bych věděl, jestli mám tenhle problém jen já nebo je to u všech. Dost mě to štve a asi to proto dám zase pryč. Mad



Naposledy upravil Merlin dne 07. 05. 2008, 07:13, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pavel.45 napsal:
tohle se mi líbí,ty vlny, to by šlo možná ze sh4 do sh3.Skusim se mrknout na subsimu



Hmm to by se mě také líbilo, nejhezčí je na tom, dle mého, ta průhlednost hladiny, to mě u toho SH3 dost chybí. Ta voda je tam prostě neprůhledná textura. Ale na druhou stranu, je to méně náročné na železo...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdravim! Mam naprosto shodnou zkusenost a jen bych snad jeste doplnil nesmyslne snizene detaily kontaktu na mape pri max. zum . . . Jinak to ze pozorovacim periskopem je vice videt, povazuji za celkem logicke . . . Taky me napadlo, jestli za WW v realu vubec meli na periskopech zum ??? Stastnou plavbu  long smoke

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 5
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.