Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Odkazy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Odkazy 
Všechny možné linky na mody pro SH3 pohromadě...


Velké mody:

RealUboat mod

Harbour Traffic 1.47

Gray Wolves mod

Improved U-boat supermod alias IuB

NYGM Tonnage War

Frontflottille (FF) by the 9th Flotilla


Nástroje, mini mody

Generic Mod Enabler

SH3 Commander

UnrealUboat

SH3 Mini Tweakerem

Chessmaster 10 Dat textures extractor

DatConvert

Crush depth tool by Timetraveller



Naposledy upravil Sarroth dne 08. 02. 2007, 23:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek mody 
ahoj, chtěl sem zeptat jaké stránky jsou nejlepší, pokud budu hledat mody, nebo i jiny kravinky do hry. Nektery odkazy tady uvedeny uz nefungujou. Dik!![/img]


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: mody 
Nishizava napsal:
ahoj, chtěl sem zeptat jaké stránky jsou nejlepší, pokud budu hledat mody, nebo i jiny kravinky do hry. Nektery odkazy tady uvedeny uz nefungujou. Dik!![/img]


Tak je nahlas  Wink  Nicméně nejlepší(nejobsáhlejší) je buď  U-Boot.Realsimulation sekce Content - Download Central nebo Subsim sekce SH3 Mods Workshop -  List of modifs. / mod tools / mod tips.
V obouch případech je nutná registrace.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Dík 
Díky za info, jinak co se týká nefungujících odkazů, tak chyba byla na moji strane kvuli špatnýmu připojení, ale odkaz na traffic harbour uz nefunguje, složka byla smazaná.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdarvím....chtěl bych se zeptat jestli by se nenašel odkaz na crack na 1.4 patch...nebo jestli je to nedostatkoví zboží..pls... Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ivis92 napsal:
Zdarvím....chtěl bych se zeptat jestli by se nenašel odkaz na crack na 1.4 patch...nebo jestli je to nedostatkoví zboží..pls... Sad


Toto se zde neřeší,viz pravidla fora Evil or Very Mad


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ivis92 napsal:
Zdarvím....chtěl bych se zeptat jestli by se nenašel odkaz na crack na 1.4 patch...nebo jestli je to nedostatkoví zboží..pls... Sad


Toto fórum je známo svou relativní otevřeností a snahou vyjít vstříc a poradit...ale do *píp* projděte si alespoň základní či "označená" témata než něco plácnete a tuplem proti pravidlům.

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 15:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak pardon.....sorry

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nejsem si jist, jestli to píšu na správné místo, pokud ne, prosím přesuňte to Wink
Nevíte někdo kde by se dal stahnout těžký křížník tř. Kent/London/Dorsetshire? Confused


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Odkaz na Hydrophone hunting tutorial 
Autorem tohoto tutorialu je Raduz (zo Slovenska),je to dělané na GWX.Netuším jak je to kompatibilní s tGW.PM autorovy by to asi rozsekla.Lze na Subsimu.
http://files.filefront.com/Hydrophone_hunting_tutorilrar/;6901934;/fileinfo.html


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jasně, jasně. Já vim že mě seřvete že to sem nepatří, že jsem kretén atd. Sad

Takže jestli se najde nějaká dobrá duše, která je ochotná odpovědět dřív, než tohle smažete, tak ať ta duše pls. odpoví.
Půjde mi tGW bez patche 1.4. Já vim že tady někde se psalo, že se tGW má instalovat na patch 1.4. Nemusíte mi sem házet
odkazi na to, kde to je, radši mi MOC PROSÍM ODPOVĚZTE. Laughing  Laughing  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Günter Rosenberg napsal:
Jasně, jasně. Já vim že mě seřvete že to sem nepatří, že jsem kretén atd. Sad

Takže jestli se najde nějaká dobrá duše, která je ochotná odpovědět dřív, než tohle smažete, tak ať ta duše pls. odpoví.
Půjde mi tGW bez patche 1.4. Já vim že tady někde se psalo, že se tGW má instalovat na patch 1.4. Nemusíte mi sem házet
odkazi na to, kde to je, radši mi MOC PROSÍM ODPOVĚZTE. Laughing  Laughing  Sad


Zase tak často se tady nemaže a na pojmenování kretén zde dochází až u naprosto asociálních a dementních jedinců. Nicméně jsi to měl prostě dát do téma s tGW.

Jestli ti půjde, možná ano, ale otázkou je jak. SH3 bez patche je téměř nehratelné a třeba GWX ani bez patche myslím nainstalovat nejde. U tGW si vzhledem k jinému instalátoru nejsem jistý takže ti to možná půjde, ale na výsledek a herní zážitek nějak valný bych nečekal. Minimálně zapomeň na multiplayer.
Těžko ti tady někdo odpoví na 100% protože to nikdo velice pravděpodobně dle mého bez patche nezkoušel.



Naposledy upravil Sarroth dne 01. 10. 2007, 15:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK. Já věděl že nějaká dobrá duše se najde. No ale mám ještě jeden dotaz a ten už sem snad patří.

Stáhnul jsem ten ,,RealUboat mod" a teď jak dál. Mám všechno ve stažené složce přiřadit do složky v počítači nebo jak?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vim o jednom pripade a zrovna z minulyho tejdne. Dal jsem jednomu znamymu tGW1.1a. Zapomnel opatchovat a pada mu to furt. Nekdy nenalouduje ani MENU, nekdy pada kdykoliv si hra usmysli, ale proste a jasne pada mu to. Pomohl az korektni reinstal hry. Doufam, ze to jako varovani staci  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günter Rosenberg napsal:
OK. Já věděl že nějaká dobrá duše se najde. No ale mám ještě jeden dotaz a ten už sem snad patří.

Stáhnul jsem ten ,,RealUboat mod" a teď jak dál. Mám všechno ve stažené složce přiřadit do složky v počítači nebo jak?


Sakris chlape ....

http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=10
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=9
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 15:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.