Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Jak si už před začátkem 1. hlídky nahrabat přes 3.000 Renown
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak si už před začátkem 1. hlídky nahrabat přes 3.000 Renown 
Za výsledky výcvikových misích Akademie získáváte body Renown do začátku kariéry.Na stránce http://alexbret.perso.cegetel.net/index1bf9.html?title=Renown se píše, že za všechna nejvyšší skóre získáte bonus přes 3.000 bodů Renown.Všechny mise Námořní akademie jsem splnil na Excellent,ale do začátku kariéry jsem získal jen 1.500 bodů Renown.Velice ocením radu či vysvětlení.Ponorkové zbrani třikrát Na-Zdar!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a proc to potrebujes?
Ja zacal hrat SHcko bez akademie, a zadnou ujmu na hrani mi to nezpusobilo  Wink
Pokud chces mit maxi renown, poedituj soubory

jinak, pokud budes hrat na 100% obtiznost, tak ty 3000 budes mit  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 01. 2010, 09:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
chci zacit novou karieru na typu IIA-jak vis-ma malo posadky.a malo posadky=posadka musi byt vysoce kvalifikovana.a kvalifikovana posadka dost stoji renown body.proto jich uz od zacatku hodne potrebuju.o akademii jako ucebni pomucku tu nejde tady na foru se priucim 10x krat vic nez v cely SHIII akademii.jo a editaci soubory beu jako cheating a tim si zazitek ze hry kazit nenecham.jestli je to komu po chuti at cheatuje,me cheaty hru kazi

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pár patrol na IIA vydržíš i s malou posádkou bezproblému  Wink  vlastní zkušenost. Spíš si šetři prašule na větší typ VII (teda pokud nechceš jet celou kariéru na IIA) že Hansi


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když si posádku vycvičíš sám tak si jí budeš vážit víc, než když si jí nakoupíš vytrénovanou ne? Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Kdyz sem drive ve stare kariere mival VIIB tak pohoda 5 dustojniku mel sem 3 helmsmany vzdycky jeden chrapal a dva watchmany co se stridaly.IIA i IID maj jenom 4 dustojniky takze kazdej musi mit kvalifikace aspon 2-watchman,helmsman jinak mi proste ponorka lehne a furt sou aspon dva vycerpany a nepouzitelny .jo a pak si taky chci koupit VIIB az bude volna.vsecko dohromady sezere hroznej renown a IIA co ma 5 torped-popravde,na tom nastrilet hodne renown ani snad neni mozny

NEBO SE VAS ZEPTAM TAKTO:Na to modkazu co sem ho sem daval psali ze kdyz udelam celou akademku na nejvyssi skore ze budu mit na zacatku nove kariery pres 3.000 renown.vse mam na Excellent a renown jenom 1.500.PTAM SE jak je to mozne?!



Naposledy upravil Aulife dne 29. 01. 2010, 10:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kde udelali soudruzi z NDR chybu?  Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
IIA má 6 torpéd a jestli budeš mít takové štestí jako já, tak povezeš vždy tři domu, protože posádka je neschopná je nabít. wall


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aulife napsal:

NEBO SE VAS ZEPTAM TAKTO:Na to modkazu co sem ho sem daval psali ze kdyz udelam celou akademku na nejvyssi skore ze budu mit na zacatku nove kariery pres 3.000 renown.vse mam na Excellent a renown jenom 1.500.PTAM SE jak je to mozne?!


Na jakou obtiznost hrajes?



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 01. 2010, 10:52, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky mi to nikdy renown nepřidalo, ale co, dyť to je pár babek. Ani se mi nepřičetly renown z první plavby (anglie ještě nebyla ve válce, sotva proběhla blesková válka v Polsku), a takiy jsem to neresil  Smile


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
hele, Aulife, jestli ti jde o Renown tak ti muzu zarucit,ze do konce valky budes i s kacenou mit minimalne 10.000 Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to mysak_bob-100pro realismus ,default hra
to buggy-nakonci valky je to malo ale zezacatku je 3.000 renown hooooodne moc
to vancik-ale ja se celou valku nechci pachtit v take kraksne jako IIA.snim o IXB-dlouhy dosah,dost rour,velke baterky,spousta torped,silne palubni zbrane,velka rychlost,sem ted v r.39 a IXB je trumfem Kriegsmarine(alespon prozatim) a ja po IXB touzim,touzim,touuziiim,...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na IXB máš v roce 39 ještě dóóst času Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
na jakoukoliv obtížnost jsem v akademii i s excelent výsledkem nikdy nedostal víc než 1500 bodů renown.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně jak píše Hans; nidky se mi nestalo, přes excelentní výsledky, že bych dostal více než 1.500.


Tak, jak to popisujou na uvedené stránce, že lze získat:

Scoring highest score on navigation training in academy = 500
Scoring highest score on deck gun training in academy = 1000
Scoring highest score on flak training in academy = 600
Scoring highest score on torpedo training in academy = 300
Scoring highest score on convoy attack training in academy = 1645
Reaching patrolgrid: = 500
Patroling patrolgrid for 24 hours = 200
Docking at home port = 100


tak to se mi nikdy nepodařilo.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.