Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Rozdiel medzi Enviromental a inými
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Rozdiel medzi Enviromental a inými 
Zdravím všetkých kapitánov...takže, čo sa týka SH, stretol som sa s ním ešte keď vyšla jednotka...nejako náhodou sa mi to dostalo do rúk. Potom som sa k tomu dostal až pri trojke, to som veľmi nehral, lebo nebolo času. Teraz som sa dostal ku štvorke, a k módom a podobne. Musím pochváliť stránku,  Cool , dosť vecí som sa tu naučil...ale aj tak mi nie je všetko jasné.

Hľadal som mody a skúšal .... momentálne mám SH 1.5 + RFB + ROW sound + PE4

Na iných fórach som našiel aj Real environment, potom nejaký environmental, ktorý tu všetci spomínate. Môžte mi pomôcť s týmto. Aký je rozdiel medzi jedným a druhým, a ktorý je kedy dobré použiť? A čo sa týka kompatibility : Mám ROW sound balík, a napríklad pri streľbe z Deck gun mi to vydáva zvuky len ked trafím niečo. Ak trafím vodu tak nepočujem nič.  Confused  Žeby to tak bolo real?...

Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za všetky nápomocné rady.


Citovat
Příspěvek  
Ty mody co tu máš napsané jsou v pohodě jen vyřaď ROW,  RFB má vlastní zvuky a poměrně pěkné.
Při kombinování modů musíš dávat pozor co se ti s čím prskne pak se může stát že ti nějaký zvuk zmizí .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ok 
ok..diki...už to mám zmenené...

nakoniec som niekde vyhútal na eng fórach, že bolo PE (Pacific Environment) a súbežne s tým sa robil aj EE (Environmental mod)...ale skončilo to vraj  a modderi sa spojili a vytvorili RE (Real Environment).

Skúšal som aj PE4 aj RE, a moje zistenia sú také, že pri PE4 mi to dosť zaťažovalo pc a musel som mať dosť vecí off. Pri RE je voda oveľa, oveľa krajšie sfarbená, nehovoriac o tom že je pri pohľade zhora priesvitná, takže krááásne vidno na dno, ak je plytká voda. Sú tam neuveriteľné realistické vlny a okrem všemožných vecí má aj integrovanú zmenu tvaru mrakov pri pohybe, ako v reále.

Takže som ostal momentálen pri SH4+UBM+RFB+ROW+RE  Smile
 A teraz sa pýtam: Je tam to ROW zbytočné??? môže sa to byť s RFB? Ak to teraz odstránim, ono to spätne tam nahodí zvuky z RFB? alebo musím všetky mody oddinstalovať a postupne zaradom? diki moc za rýchlu odpoveď ....


Citovat
Příspěvek  
ROW  RE a PE 4  jsou mody prakticky zaměřené na stejnou věc  vyzkoušej si, co se ti nejvíc líbí a to si tam nech já osobně také používám RE pro jeho velkou kompatibilitu s jinými mody.

Pokud máš RE tak ROW není potřeba RE ani ROW nedělá žádné problémy PE 4 se mně dost sekalo ale záleží i na jiných modech .



Naposledy upravil hiroc dne 01. 02. 2010, 20:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.