Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH5 - Sběratelská edice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Kdysi jsem si chtěl zahrát Sacred po síti. Systém registrace na server byl přes serial key. Ten co jsem měl přibalen ke hře byl už samozřejmě registrován( čti ukraden) a tudíž neplatný. Hra origoš, koupená nová, ne bazarová. S technickou podporou jsem to řešil, přislíbené řešení, zaslání platného klíče, nikdo neposlal, po dvou urgencích jsem na další urgence rezignoval.
Může se něco podobnýho přihodit i v tomhle případě SH5 ???

Ptám se protože hru aktuálně neplánuju koupit, přesto jí asi jednou koupím ( za podmínek který sem už tu nedávno popsal ). Takže očekávám, že v té době už může bejt klidně ochrana nějakým způsobem prolomena a tenhle šlendrián by se mohl opakovat, pokud to tedy v téhle variantě ochrany není ošetřeno nějak jinak, což nevím.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 03. 03. 2010, 11:39, celkově upraveno 5 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to Sepp: Dík za info nějak mě uniklo, že se bude jednat o AI řízené jednotky, měl jsme za to, že to budou jen změněné textury na již obsažených modelech(což v případě ponorek budou, ale pravděpodobně tam bude nějaké kampaňové "nascriptování/dějovky" ke každému kousku. Tím se vysvětluje použití kampaň only a nekompatibilita u verzí. V podstatě to budou opravdu dvě jiné hry(i když jen díky malému obsahu), ale osobně nechápu tuto cestu UBI, proč nebyla zvolená když už tak klasická možnost DLC(i s ohledem že to je pro ně finančně výhodnější tuplem pokud plánujou v budoucnu opravdu nějaké DLC). Při dosavadních informacích se zdá, že i do budoucna je CZ verze v podstatě teda k ničemu.

BTW Jak jsem tu psal já chci z  mnoha důvodů ENG, ale nehodlám pro to kupovat sběratelskou a info o klasické je zatím nejasné(zdá se že tam bude CZ od začátku). Hold asi objednávka ze zahraniční, i když osobně na to stejně nespěchám...zatím vůbec nevím zda do SH5 půjdu.

Jinak S a CH k tomu Vašemu "střetu". Psané slovo a vůbec internetová komunikace je často problematická(usnadňují to částečně smajlové) a stačí málo a vše je špatně pochopeno/bráno a už to jede. Cherry tady "otravuje" už trošku delší dobu takže to zná aneb píšu to hlavně pro tebe Seppe...pokud by tu byla nějaká přehnaná provokace, napadení, někdo ze štábu by zasáhl( Pilot nenapsal nic hrozného(a hlavně to psal na adresu Playmana vs JRC)). Jsme tu v celku uzavřená společnost co se zná a nikdo tu přece nehodlá být papežštější než papež aneb debatujem jak Nám zobák narostl(pokud to nepřekračuje pravidla).Wink



Naposledy upravil Sarroth dne 03. 03. 2010, 16:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Máš pravdu Sarrothe (i když nevím,c o je to "CH", stydím se, ale já tyhle klávesové zkratky nepoužívám a ani v seznamu zde na fóru, pokud dobře koukám, a ani v tomhle velké seznamu, který jsem vygůglil - http://www.az-cestiny.wz.cz/mmorpg/ro/pojmy.php , to není). Nechci tu spamovat, tak se stručně Cherrrymu omluvím přes SZ, pokud jsem ho nějak urazil tím, že jsem jako poddůstojník (porušení subordinace - pověsit! Very Happy - to myslím jen jako vtip) utnul část debaty, ale vážně, nemám problém říct Cherrymu  sorry , pokud bych ho měl něčím urazit. Věřím ale, že jsem to neudělal.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 13:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi, hlavne klidek, ok?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
šmarjá tohle je přesně >>> "Psané slovo a vůbec internetová komunikace je často problematická(usnadňují to částečně smajlové) a stačí málo a vše je špatně pochopeno/bráno a už to jede."

S a CH je Sepp a Cherry. Jinak celé co jsem psal = chlapi buďte v pohodě. Nic více nic méně. Blbost rozhádat se pro blbost.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Diky nacelniku ze ses me zastal  Laughing  Laughing  Laughing

Jinak o5 k problemu . Prave ze to znam z ROF me stejne jako jine udivuje ze do normalni hry nedokoupis obsah specialni edice formou DLC . Dalsi vec je ze v ROF stoji jedno letadlo 5.45 EURO a pochybuju ze za ty prachy dostanu od UBI ponorku . Dale ROF je silne podporovano vyvojarema kteri velice uzce spolupracuji s komunitou a vysledek je ten ze bude zrusena nutnost byt ON LINE . Jednoduse si spustite singl a budete hrat . Nasledne se VY rozhodnete kdfy se pripojite na net a hra se vam synchronizuje s jejich servren a doplni vam statistiky . Pochybuju ze tohle UBI  bude schopna zvladat kdyz u SH 3 SH 4  jim to neslo . Stejne tak tvrzeni ze pokud vam spadne net hra se zastavy a dokud ho nerozjedete zustane tak . Uz to vidim jak dam letadlovku a spadne mi net a pri opetovnem prihlaseni BUDU RAD KDYZ TAM ZUSTANE POSLEDNI PATROLA  Embarassed . Tvrzeni ze server UBI nikdy nespadne a ze maj pro tento pripad dostacujici zalohu je asi jako kdyz se zacal hrat SH III na netu . Velice dobre si pamatuju ze sit UBI absolutne nebyla schopna stihat a zaruci ze behem mise nespadne takze se vse resilo po HAMACHI  atd atd

Chtel sem toho tady popsat vic ale je to placani do vody . Takze sem zvedl telefon a zavolal do JRC jak ze to bude s tou edici . Chudak chlapec na druhem konci vubec netusil a odkazal me na PLAYMAN  Laughing  jedine co mi rekl je ze EN verze uz maj skladem . Vytacim cislo do PLAYMANu a situace se trosicku zlepsila . Velice ochotne dostavam informace ze ceska hra bude min o tyden dyl mozna ze driv ale bez zaruk . Ptam se jak to bude s edici a dostavam odpoved ze jejich postup je takovy ze k puvodni EN hre prihodej druhe ceske DVD  takze skutecne kupujici dostava 2 hry. A ted jdeme k jadru veci  jak to bude s bonusama ve hre ktere chci aktivovat na CESKOU VERZY hry . Prvni odpoved zni ze to je trosku problem nebot s aktivaci techto bonusu maji problem i u jinych her !!! No byl sem stouravej a vyzvidam jestli se vzdy jedna o stejnou hru nebo pouze sberatelska mi umozni rozsirovat hru nejen o jiz prilozene veci . A jsme tam kde jsme zacali nebot to nikdo nevi . Nedokazou rict jestli hry jsou natolik odlisne nebo ne . Ptam se dal jestli pri zakoupeni zakladni hry bude mozne dorozsirit o ony skiny a AI ovladane lode  odpoved je stejna . Nicmene pry pokud to poslu pisemne na jejich mail zjisti odpoved . Jestli me neco neba tak je to psani mailu na technickou podporu takze pokud ma nekdo zajem puda je predorana  Laughing  Slusne sem podekoval a vlasne sem se posunul kupredu  jen v tom ze vim ze ceska bude o tyden dyl ( i to uz sem ale vedel ) a ze ve sberatelske edici je krasne udelana rozpoznavaci knizka lodi a ponorek  ( ale ocakavam ze tohle bude i ve hre neb hraju po tme a uz se vidim jak tady rucne listuju v knizce zatim co mi cil odplouva  Rolling Eyes  ) Takze co napsat na zaver snad jen to ze kupovat v teto chvili sberatelskou edici pokud ji chci v cestine nema vyznam protoze pokud se maji ty dve verze lisit tak ta ORIGOS EDICE nikdy cestinu obsahovat nebude . Navic cestina neni jen vlozeny text ale jedna se o plnou instalaci  takze pokud nekdo doufa ze do EN verze pozdeji nasosa cestinu tak ma smulu i kdyz nikdy nerikej nikdy on uz si s tim nekdo poradi  Twisted Evil


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A zadnej EDIT at ma Mysak radost  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil

Hlavne klid  ja sem v klidu CELOU DOBU  Cool  Mel sem velkou radost ze diky tomu ze sem sem nijak vyznamne nepsal sem byl mozna trosku povazovan za uplneho zelenace a skutecne se priznam ze sem se nadherne zasmal . Navic hadat se kuli UBI to snad ani nejde  Surprised A omlouvat se neni za co nicmene pokud by nekdo citil potrebu ze se mu mam omluvit nech mi da vetek klidne mu poslu 2  Wink
To ze psane slovo je potvora snad vedi vsichni a navic pokud je pouzito u dvou jedincu kteri se neznaji muze byt problem ihned . To se tady nestalo tak nedelejte paniku ponorka pouze nabira vodu ale ke dnu jeste mame 150m  do te doby si Johan stihne sundat trenky a tu diru ucpe . Boze a tohle ma byt ELITA namornictva kdyz hned pri prvnim naznaku problemu kricej POMOC  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Doufam ze tech smajlu je tam dost aby kazdej pochopil ze to je mysleno SMRTELNE VAZNE

Tohle OT jsem si dovolil za ty provolany prachy do JRC a Playmenu takze NEMAZAT jinak bude FORUM V PLAMENECH  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

snad i tehle je tam dost  Twisted Evil

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já se nezastával nikoho. Wink

Jinak je v tom fakt bordel, mění se to ze dne na den a v podstatě nikdo neví.
Co se mě zatím povedlo vydolovat je že:
SH5 u Nás bude odloženo.(rovnou obsažena CZ)
SH5 Sběratelská Edice u Nás nakonec vyjde v ENG a CZ(ty dvě placky). S tím, že ale CZ ještě není.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak je tomu opravdu tak, jak jsem uváděl v informacích získaných od techniků Playmena. Byly vydány dvě verze (sběratelská a standardní verze) a i patch byl vydán pro obě verze jiný.

Patch se nainstaluje do hry automaticky po přihlášení, ale v případě, že by někdo z vás měl problémy se stažením (patch by se např. bez nějakého konkrétního důvodu nezačal stahovat), pak je v následujícím linku odkaz na volně stáhnutelné patche. První je na standradní verzi, druhý na sběratelskou verzi:


ODKAZ


Pozn.: UBI již bylo hlášeno, že link na patch pro sb. edici nefunguje. Odpověď byla "trpělivost, pracuje se na tom".



Naposledy upravil Sarroth dne 03. 03. 2010, 22:53, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 17:52, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže ještě jednou prosím  -anglickou nebo českou lokalizaci ,nebo  je to jedno ?   Rolling Eyes


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
asi (určitě) to tady nepatří ale jen tak pro zajimavost Assassin´n Creed 2 má stejnou ochranu jako SH 5 a netrvalo ani 24 hod a je prolomena


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A to jsi kde vyčetl prosím Question  Question


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak kapitáni kde že Assasin Creed 2,  ale už samotné SH5 je na "scéně" a dokonce už i s patchem! Stálo a stojí to Ubi za tu buzeraci platících hráčů?! Fakt motivační přístup ke kupování her. Už mě napadají jen sprostá slova...

http://www.nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=143849
http://www.nfohump.com/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=143850


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky se divim že je to ještě baví, si myslim že tyhle kejkle s ochranama musej i dost komplikovat vývoj hry. Kdyby se radši zaměřili na herní aspekty, hratelnost, optimalizace, vychytanost, betatesty atd atd .... no škoda slov ...

Asi hodinu sem se docela "dobře" bavil čtením reakcí na Subsimu, je to v podstatě veřejnej betatest hry ...

Upřímně řečeno, začínám si myslet, že opak je pravdou a že nebejt "scény" tak bysme za hry platili daleko větší pálky ...



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 04. 03. 2010, 00:06, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jako kdyby ta energie do zakomponování ochrany byla radši věnovaná pořádnému betatestu...stačí se podívat na ten patch. Ale znáš to motto UBI ne...it's not a bug, it's a feature!  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.