Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH5 - Sběratelská edice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Takže aktivace bonusů je možná jen v anglické sběratelské verzi ? Chápu tu zprávu správně ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chápeš to správně. Tak mi to bylo řečeno. Zkusím zjistit na fóru UBI - SH5 více.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 01. 03. 2010, 12:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pak ale nekdo keca !!!! Na strankach JRC je napsano tohle .....

citace:
obsah sběratelské edice:
DVD s hrou (původní anglické + s českými titulky)
manuál (původní anglický + český/slovenský)
oficiální příručka s podrobnými informacemi (anglicky)
autentická mapa bitvy o Atlantik (anglicky)
soundtrack
7 unikátních ponorek a nátěrů nepřátelských lodí vše v kovové krabičce


Zdroj JRC http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=35609

Nicmene budu vdecnej za info jak to s tou cestinou bude doopravdy .....


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Za tohoto predpokladu by mne zajimalo,
jak to bude s multiplayerem?
Narazim na to, zda si majitel standardni verze bude moct zahrat s majitelem sberatelske edice s aktivovanymi doplnky?

Pokud ne, tak uz UBI vubec nerozumim.

EDIT: add JRC / Playman: v tomto pripade bych vic veril Playman-u, protoze nektere info na webu JRC jsou "neuplne",
ale taky bych rad vedel exaktni odpoved na tuto otazku



Naposledy upravil mysak_bob dne 02. 03. 2010, 18:43, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  


Bobe technicky by to neměl být problém(jde jen o textury). Jinak Playman uvádí, že CZ ke sběratelské bude opravdu až dodatečně, otázkou je k čemu někomu bude když jí nebude moct použít. Ale popravdě nechápu spojení ochrana, bonus, čeština. Prostě to je celé nějaké zmetené(mám tu mnoho silnějších pojmenovaní ale...).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
312 Cherry: Silná slova. Nejdřív si to vklidu přečti a poté něco napiš. Nikdo kecat nemusí. V tom je právě ten zakopanej pes. Ty totiž v české sběratelské edici dostaneš jak anglickou verzi sběratelské edice, na které bonusy rozchodíš, tak i standardní hru, která se jako jediná překládá do češtiny, což nikdo nezpochybňuje a ani tak nečinil. Takže české DVD standardní verze je tam navíc. Mě to také překvapilo. Čekal jsem, že bonusy rozchodím na šeské verzi, ale tak tomu dle tvrzení technického oddělení Playmana, který do SH5 stejně jako u předešlých titulů tvoří titulky, není. Vzhledem k existenci dvou verzí (1/ anglické sběratelské a 2/ anglické standardní, do které nejdou nainstalovat bonusy a která se jako jeidná má překládat do češtiny), což u předchozích verzí nebylo, je v tom takový bordel.
To, že tam přikládají i českou verzi, neznamená, že "někdo kecá", když tvrdí, že to na ni nepůjde nainstalovat. Může to jít na přiloženou anglickou. Je to matoucí, já také počítal s opakem, a proto jsem tu informaci sem ihned pro ostatní kapitány umístil. Spíš než že kecají, je to takový podlý přístup k zákazníkovi, protože ta česká verze je mu vlastně k ničemu.

Zde je doslovné vyjádření techniků, které pracují na titulkách do hry:

"herni bonusy ke sberatelske (ty natery ponorek), pujdou pouzit jen v anglicke sberatelske, protoze normalni ceska verze nema prislusne nabidky na aktivaci bonusu (normalni a sberatelska jsou asi dve odlisne verze)"


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mysaku, tady taky mohu posloužit odpovědí. Dle vyjádření UBI ve FAQ mají bonusy fungovat a zobrazovat se JEN v singlu. Výslovně bylo řečeno, že ne v mulťáku.

Edit 1: Zde je chlapi vyjádření UBI v originále ze sekce "otázky a odpovědi" (odkaz na stránku fóra přiložen):

"Sind die 7 extra Skins, die in der Collector?s Edition enthalten sind, nur in der Kampagne oder auch im Multiplayer verfugbar?Die veranderten Schiffe sind nur in der Kampagne verfugbar und konnen nicht selber gespielt werden. Sie fungieren in der dynamischen Kampagne als vom Computer gesteuerte Elite-Einheiten (inkl. der U-Boote)".
(odkaz: http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/3431013487/m/8461003887/p/2 )

Zde můj rychlý překlad pro vás (je to hned první příspěvek shora):

Otázky a odpovědi ze 17.02.2010
"Bude oněch 7 skinů, jež jsou obsaženy ve sběratelské edici, dostupných jen v kampani nebo také v multiplayeru?"
Odpověď UBI: "Změněné lodě budou dostupné toliko v kampani a nemohou být hrány samostatně. Fungují v dynamické kampani jako počítačem řízené elitní jednotky (včetně ponorek)."

Výsledkem je, že nejde o skiny, které si vy dáte na vaše ponorky, a nelze je hrát v multiplayeru.


Edit 2: Omlouvám se kapitáni za další příspěvek místo editu, ale psal jsem to v rychlosti při odchodu z práce. Klidně to spojte do jednoho s předchozím.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 03. 2010, 20:24, celkově upraveno 9 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1) Na silna slova mam narok uz preci jeno nakej kus zivota mam za sebou  Wink
2) DVD s hrou (původní anglické + s českými titulky) Pokud nekdo pise DVD s hrou predstavuju si 1x DVD a pochybuju ze na jedno DVD se vejde 2x SH 5 . Puvodni anglicke + s ceskymi titulky chapu jako ze hra obsahuje POUZE TITULKY v CZ . Nicmene pokud si za 1500,- u JRC zakoupim 2X SH5 myslim ze to je dobrej kup !!!!!  Rolling Eyes
3) Pokud nekdo byl tak neskonale chytrej a vymyslel ze zakladnich her bude nekolik tak opravdu po letitych zkusenostech s UBI verim ze v MP nebude zadnej problem akorat ze si to moc lidi nezahraje  Laughing  Laughing  Laughing  .
 Jen pro dalsi info -  napriklad u CONDORA ( simulator vetrone ) staci aby jeden z hracu mel jine textury mapy a nezalita si . Trosku nechapu co UBI sleduje tim co dela . A verte ze bude mit hodne nastvanejch zakazniku bo singl je zabavnej tak  prvni mesic  pak si kazdej chce zahrat MP  .


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já si dovolím jen noticku k Tvé odrážce 2), resp. poslední větě uvedené pod tímto bodem (k těm ostatním se vyjdařovat nebudu, chci řešit věcně to, co nás zajímá - SH5 a nerozbíhat tu diskusi o ničem) - "Nicmene pokud si za 1500,- u JRC zakoupim 2X SH5 myslim ze to je dobrej kup !!!!!"

Nevím proč by to měl být dobrý kup, asi jseš sběratel placek, neboť s ochranou uplay můžeš aktivovat jen jeden účet. Takže to druhé DVD, pokud budeš mít nainstalováno jedno, si můžeš dát tak leda jako stylový tácek pod pivo...

Snad vás bude zajímat i další zpráva Playmana (ale tahle podle mě už není - oproti shora uvedené - nelogická, a proto jsem ji sem ani předtím neuváděl):

"rozhodne nepujde rozehrat anglickou verzi a pak chtit pokracovat v ceske, teda mozna to pujde, ale zustane to anglicky a nemusi se to chovat spravne ... bude potreba zacit novou hru"

Btw jsem asi divnej, ale mě baví single i roky po vydání SH3 a SH4.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 03. 2010, 20:26, celkově upraveno 3 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě nad tím teda zůstává rozum stát.

Svět se řítí do sraček, jinak to nevidim. Blondýny se barvěj na černo,  černovlasý na blond, kudrnatý si rovnaj vlasy, ty s rovnejma si je kudrnatěj, chlapi používaj pleťový krémy a koupou se 2x denně a vývojáři her dělaj přesnej opak toho co chce zákazník. Díky bohu, že už se prej blíží ten konec světa Very Happy  ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft:ty jsi takové jelito Laughing  Laughing  Laughing kde ty na ty fráze chodíš Very Happy  Very Happy
Sepp von Posorschi:jednoznačně souhlasím s tím co jsi napsal  Exclamation singl u SH3 nebo 4 hraji roky a nemohu si stěžovat.Neříkám že mulťák je na prd,ale nemohu posoudit ,protože jsem ho nehrál..


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sepp von Posorschi: Ahoj  asi se nezname ale ani ja tady nehodlam rozebirat tu debatu o nicem jak si to nazval . Nicmene nez se vratim k jadru problemu musim reagovat . Napsal sem jedine  ze asi nekdo keca a nebylo to mysleno nijak spatne . V tvych ocich to bylo tvrde ale to se u psaneho slova stava velice casto stejne tvrde bylo tve "si to precti a pak neco pis"  Wink  . Jinak sem " sběratel placek " bo si kupuju origosky a dost casto tak delam toho kdo vyzira vsechny nedodelky tvurcu  Wink . Pokud jde o pivo tak to nepiju bo v mych ocich je tam malo alkoholu v pomeru s vodou  Wink takze pivni tacky neberu. Pokud by si mel i nadale nejaky problem s mym vyjadrovanim ktere si myslim nevybocuje z norem tohoto fora prejdi na PM at neotravujeme ostatni  Rolling Eyes .
A ted tam kde chceme byt . Pokud si clovek da jedna k jedny tak mu jasne vyjde ze kupovat si tuhle edici nema vyznam pokud chci mit hru v CZ ( min do te doby nez bude pocestena ) protoze je mi to k nicemu  leda bych druhou kopii prodal dal  Wink .  A stejne tak mi prijde nelogickej postup od UBI  jak se chova k hracum protoze potrestan bude ten poctivej a je jedno jestli hra je hlidana  uplayem nebo bplayem . Takovejch ochran uz tady bylo ale nedodelanejch her este vic  . Uz sem to tady na foru psal jinde s tou ochranou ja nemam zadny problem ale mam obrovskej problem s tim ze nemam jistotu pri zakoupeni tyhle edice ze hra bude komunikovat v MP s normalni hrou a jak na tom budou ruzne jazykove verze protoze dle tveho postu to jsou dve zcela odlisne hry ( alespon pro singl )  .


No a pratelske stouchnuti na zaver ohledne hrani singl a MP . Do dneska hraju i singl ale je to porad do kola MP je zabavnejsi i pri 30 patrole a kdyby nebyl tak by to nikdo nehral  Wink  a aby toho nebylo malo tak sem hral i SH I a SH II hec  Laughing  Laughing  Laughing  a neber si to osobne ja si to tak neberu  Wink  

To morybundus :
citace:
Sepp von Posorschi:jednoznačně souhlasím s tím co jsi napsal  singl u SH3 nebo 4 hraji roky a nemohu si stěžovat.Neříkám že mulťák je na prd,ale nemohu posoudit ,protože jsem ho nehrál..

Nadherne napsany a prosim te taky si to neber osobne  Cool


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj Cherry, já to takhle ani nebral. Jsem rád, že sis ta má slova nevyložil jinak agree  Jen jsem chtěl napsat pro kapitány v tomto fajn přístavu maximum informací, které jsem získal o sb. edici s CZ titulky a o tom diskutovat. Nic víc, nic míň. Z toho důvodu jsem přeskočil některé body v Tvém příspěvku. Ne proto, že by nebyly pravdivé.
Netvrdím také, že mnou uvedené ifnormace od Playmana jsou zaručené, jen že mi Playman takové emailem poskytl (proto jsem je i citoval, abych z nich nedovodil něco jiného). Třeba bude mít někdo jiné a lepší.
To s tím "sbíráním placek" bylo myšleno jen jako kritika nových a neotřelých nápadů UBI (rozhodně ne Tebe) s různými verzemi sb. edice a standardní edice a uplay, protože i když dostaneš dvě DVD, tak je Ti stejně asi k ničemu, protože kvůli jedinému kódu si můžeš rozehrát jen jednu hru na jednom DVD. Prodat druhé DVD asi nebude také žádný "vývar", protože kód na přihlášení hry budeš mít pravděpodobně stejně jen jeden. Mně ta politika UBI týkající se sběratelské edice v "češtině" přijde rovněž zvláštní. Když jsem se to dozvěděl, tak jsem na českou verzi rezignoval (nikoli kvůli tomu, že SH5 musím mít co nejdřív /ostatně SH3 taky dlouho trvalo, než se z ní díky modům stala fakt dobrá hra/, klidně si počkám, ale spíš protože stejně bude čeština přepsána mody, tak je to vlastně fuk, o jakou verzi jde). Navíc stejně ten bonus (skiny) uplatníme jen v singl-kampani.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 10:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No to mi prijde divne . Preci nemuzes aktivovat NORMALNI hru a HRU v EDICI stejnym kodem . To by pak popiralo to co se nam tvurce snazi rict a to je to ze se jedna o uplne jine hry  Wink  . Jinak me fascinuje presny popis uplaye kde se jasne uvadi ze hrat muzes z jakehokoliv pocitace , z jake koliv IP  ale ze muzes pouzivat pouze jeden ucet na UBI . V prekladu CECHA  Laughing  to znamena ze 3 lidi si koupej 1 hru a kazdej bude hrat jinej den ze stejneho uctu na UBI  Laughing  Laughing  Laughing  .  A nebo jak to udelaj lidi kteri jsou za jednim routerem ?? znam dost lidi kteri maji jeden router pro panelak . Takze IP to hlidat nebude . Tim padem si v klidu muzu nainstalovat obe hry doma ( mam 2 pocitace ) a bez problemu si hry stridat popripade po vytvoreni 2 uctu na UBI  hrat doma po siti  Wink . Jinak rozhodne dekuju za informace ktere si napsal !! Rozhodne me info o prekladu zajima . Stejne tak me bude zajimat az nekdo ze stastlivcu ktery bude mit jako prvni hru napise jak moc je zklamanej  Laughing  popr. nadsenej ,ale to by me u serie SH prekvapilo bo verim ze hra bude mit svou pravou hodnotu po dobrem OMODOVANI  Laughing  Laughing  Laughing .

S!


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já vycházím ze znalosti RoFu, který to má asi obdobně a tam to bylo - a doposud je, i když to chtějí v dalším patchi zrušit - tak (všechno to víš jako hráč RoFu dobře sám), že není ani tak důležité samotné DVD (hru si ostatně můžeš stáhnout, dokonce lze stáhnout demo a po zakoupení kódu se Ti to demo rozšíří stažením dalších součástí na standardní hru), nýbrž kód. Cenu, kterou zahru platíš, dáváš vlastně především za ten jedinečný kód, kterým se přihlašuješ do hry a ke svému účtu na jejich serverech, kam se ukládají informace o Tvé kariéře, nakoupených letadlech apod. Na disku vlastně tedy Tebou zakoupená letadla (pokud to UBI udělá stejně, tak půjde o další dokupované ponorky) nemáš, ty jsou na Tvém účtu, kde se Ti možnost jejich použití "odemkne".
Cherry, nemám bohužel informaci o tom, zda v CZ sběratelské edici dostaneš dva kódy (čistě můj názor: dost o tom pochybuji, pak bys totiž dostal vlastně dvě hry - rozuměj dva účty = dvě hry).

Edit: Tvůrce neříká, že jde o úplně jiné hry, jen že ten, kdo si nekoupí sběratelskou edici, nemá možnost si do své standardní (tedy levnější) verze bonusové skiny, které by mu poskytl např. kamarád, který si tu sb. verzi koupil, vložit, protože na to bude chybět, jak napsali z Playmana, kolonka v menu. Podle mě tedy jde jen a jen, jak říká dobře Hans, o prachy...



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 03. 2010, 11:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.