Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH5 - Sběratelská edice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Zdá se že asi měl, a ani nevim jestli z toho mám mít radost  Sad  ...
Je to čistá buzerace zákazníka a na to abych si to nechal líbit sem
a) už starej
b) by měli platit oni mě
c) radši ty prachy prochlastám, páč hospodskej po mě vobčanku nikdy nechce
d) nehodlám si zasírat komp kdejakým svinstvem

Bohatě mi kdysi stačil kompletně roz...danej systém např kvůli Spore ( origoška ). Samý registrace, on-line checky, spam v poště  atd.
Sorry ale tohle NE. To radši vydržím do konce života s SH3, starejma Falloutama, Panzer generalama a Jagged Alliance 2 ... Nic lepšího stejně doteď nikdo nevymyslel ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to smutné,ale je to tak Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vždyť jsem to říkal, že tahle ochrana k tomu přibude...
Nééé, než z toho chlapi zešedivíte, počkejme si na výsledek. O téhle ochraně UBI mluví dlouho, ale kvůli zákazníkům stále váhá s jejím zavedením.
Třeba bude mít Hans se zavedením celé té ochrany a zmršeným ovládáním pravdu, a tak zůstane u SH3, a třeba mít pravdu Hans nebude a stejně zůstane u SH3 cool
Sorry Hansi, já prostě musel Mr. Green


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Avatar taky měl nějaký nový typ ochrany prý tou ochranou vymýti pirátství na PC a za týden byl funkční crack


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vlk taky sliboval...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
V poho Seppe  Wink , víceméně máš pravdu. SH3 je moje srdcovka  Very Happy ... a to se pak laťka těžko překonává  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Docela zajímavá "diskuse"(je to jednostranné, Ubi jen mlčí a maže(bylo tam několik stylovejch sigů na toto téma)).
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/8111046728/p/1

Nicméně se v podstatě potvrdilo už dřívější prohlášení jistého člověk z Ubi na německém foru, že SH5 tuto ochranu obsahovat bude.
Fungovat bude tak jak je tu už popsáno(Tedy nutnost připojení atd). Když člověk přehlédne všechna negativa tak síla bude už jenom to ukládání...už takto je uložit SH magie natož když to bude na serverch Ubi.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už vidím jak bude mít UBI problémy se serverem a lidi si nezahrajou kvůli nějakým ouchylným nápadům  Mad  stačí že multiplayer má své dny (a že jich není málo...)


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Doteď jsem byl zvědavej co z toho SH5 vyleze, jak bude vypadat, jaký bude ovládání atd. Teď se toho ale začínám bát, jestli si tam ty napomádovaný hlavy fakt myslí, že tímhle si pomůžou, tak to s hraním půjde nejspíš do kytek. Tam prostě hráče nikdo poslouchat nehodlá a jsou jim zcela ukradený názory celé SH komunity.  Evil or Very Mad


_________________
Úspěšný kapitán je ten, který v rozhodující chvíli potkal šťastnou náhodou hloupého protivníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek My jsme všichni pirát 
Jak de o prachy, jde všechno stranou  Mad  ... je to ovšem kontraproduktivní, kdyby se na to vysra.i tak ušetřej náklady na ochrany, který sou stejně k hov.u, většinou trvá prolomení pár dní a velkou skupinu kupců odrazuje už jen tímto přístupem.
Bioware se svym Cerberusem taky vymysleli pěknou kravinu, EA jsou taky schizoidně paranoidní atd atd ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
měl bych jeden dotaz ,možná mimo mísu tohoto topicu

kdyby se to případně craknulo a nebylo by třeba pro hraní multiplayeru   UBI je to trestné???

dám takový menší příklad :
hrajem SH3 -crakne se to a nepotřebujem UBI -jedná se o trestný čin ?  a když hrajem takto oficiálně ligu ,mohla by se admiralita či případně jiní vysocí důstojníci dostat do nějakých problémů?  myslím pouze teoreticky nikoliv někoho navádím.

ps:nevím na jakém principu to propojení  funguje,ale zlepšilo by se i  připojení  hráčů ,hlavně když hrajem jen v jednom státě ne?



Naposledy upravil U-3500 dne 29. 01. 2010, 11:53, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Není, trestné je šíření kopií ... Cr.ack je řešení i pro ty kteří mají originálku a nehodlají exhibovat online registracema, vrtěním placky v mechanice a mrvením systému a HW kvůli ochranám.

A nedokážu si představit jakým způsobem by se podobný "prohřešek" dokazoval.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 29. 01. 2010, 12:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To se mýlíš protože trestné to je jakýkoliv zásah do programu bez souhlasu výrobce je protiprávní a cracknutim zasahuješ do práv výrobce klidně si to prostuduj


_________________



Nikdo nezemře jako panic, anebo panna ....

život totiž vyjebe postupně s každým .....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zozy mě předběhl. Má pravdu; už zásah crackem je porušením chráněných práv. Je pak úplně jedno, že sis stáhl crack jen z toho důvodu, aby sis šetřil DVD mechaniku a DVD máš při hraní hry v šuplíku.
Ono je to složitější; to, co si Hansi popsal, je ochrana proti šíření obsahu zachyceného na autorskými právy chráněném díle, ale i v tom nemáš tak úplně pravdu.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Výklad těchle " zákonů a práv" je mnohoznačný ( včetně toho, že jako zákazník mám právo buď zatnout zuby nebo nekupovat ).
Z mého úhlu pohledu jsem za věc zaplatil a můžu si s ní dělat a ošetřovat si to jak chci.

Ano řekněme že výroba cr.acku ( stejně tak šíření kopiíí ) je nelegální, to jsem schopen pochopit i uznat,
pokud si ho ovšem pouzestáhnu a aplikuju tak nikdo nemůže říct ani píp, na tom nic nelegálního nevidím.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 29. 01. 2010, 13:23, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.