Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 20 z 21
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Rise of Flight (ROF) v obrazech a odkazech
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ja mám už roky joy Logitech Attack 3 + pedále Saitek a som spokojný.



Naposledy upravil KUBO dne 28. 10. 2014, 18:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Marian Varga napsal:
Mohol by mi niekto poradit aky joystik kupit na Rise of flight a ostatne letecke hry.
(Niesom Richthofen ale WW1 letecka vojna (je asi najznamejšia z WW1 aj ked tam ma najviac bavia Zeppeliny).


Nějaké základní info o dostupných herních periferiích pro letecké simulátory jsem se snažil hodit sem: http://www.virtualnipilot.cz/
Snad Ti to trochu pomůže aspoň v přehledu, co se tak zhruba používá...


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Všetky joysticky by mali fungovať aj na notebooku. Keď máš USB vstup (určite máš) tak by to nemal byť problém.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hodně lidí tady používá Thrustmaster T-16000M, včetně mě. Je to dobrý joystick, jen je trochu slabý na posuvník plynu a je trochu velký pro dětskou ruku. Časem jsem k němu přidal plynovku z vyřazeného joye Saitek Cyborg X. Viz první stránka tohodle vlákna. Wink Žádná krása, ale na občasný polet dobrý Very Happy
Jo a skoro rok k tomu používám tyhle nedodělaný hallový Thomsenovky z pořádnýho dubovýho prahu  Mr. Green  http://postimg.org/image/53lsjfk1j/ a Freetrack.

Vše s USB pro noťas i Písí long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Chystá se nový velký update . . . 


Rise of Flight: United Edition - info z fóra RoF

18.prosince bude velký den, spojí se dvě hry studia 777 "Rise of Flight" a "Ilja Muromec". Společně s tím se rozšíří "Západní fronta" o "Východní frontu". Do DEMA bude přidáno další letadlo zdarma a to Nieuport 17 jakožto zástupce Ruských mocností.


Pro ty co mají zakoupenou i hru "Ilja Muromec"(IM) je dobrá zpráva, že od 11.12. dochází ke slučování účtu s RoF a o letadla ve hře tak nepřijdou. Zájemci o Sikorského bombardér z řad pilotů RoF si ho již mohou předplatit ve známém STORE. Dostanou k němu i ruský Nieuport 17 a Albatros D.III včetně polních a zbraňových módů a speciální kampaň z východní fronty.
Další velká novinka je, že Studio 777 vyslyšelo komunitu a upravilo FM u několika vybraných letounů. my god ať to prosím dopadne dobře a nevyslyš Jásonovy jízlivosti . . . . saint
Jedna z dalších zpráv je pro pohřbívače simů. Spojení IM s RoF přinese možnost ovládání letadel MYŠÍ sorry

Shrnutí:
11.12.2014 - zastavení nových registrací IM na ilyamuromets.su a ilyamuromets.net a převod na RoF
18.12.2014 - VELKÁ AKTUALIZACE a nové Demo
Leden 2015 - nová webová stránka Rise of Flight
18.12.2014 - 1Q 2015 série hotfix update na opravu oprav FM.



Naposledy upravil Thomsen dne 13. 12. 2014, 15:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ty voe kdo to chce ovládat myší? Já si to bez odpovídajícího vybavení nedokážu představit(plnohodnotné hraní) což je i jeden z důvodů proč jsem to nikdá ani vážnějc nezkoušel hrát. I letecká arkáda je pomalu na joy.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
prizpusobeni mainstreamu

Jinak jsem se na podzim bavil s Milanem Salakem z ABcek, a ten tvrdi,
ze muzou byt dva zhruba stejne kvalitni piloti a HW vybaveni (joy, pedaly) muze delat az ctvrtinu u ROF (v lete 2014).

Kdovi, co s tim ted provedou.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
ty voe kdo to chce ovládat myší? Já si to bez odpovídajícího vybavení nedokážu představit(plnohodnotné hraní) což je i jeden z důvodů proč jsem to nikdá ani vážnějc nezkoušel hrát. I letecká arkáda je pomalu na joy.


To víš nový fenomén doby. Mrkni se kolik jich mastí tu arkádu WT na myši. Vývojáři jdou vstříc většině a vše se podrobuje F2P systému. Na nadšence se moc neohlíží. Není jich prý mnoho. A jde hlavně o peníze, které jim přináší ta méně náročná většina. Takže se vše přizpůsobuje co nejjednoduššímu ovládání. Prý to jde.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nechápu. Nepamatuju si ani jednu leteckou věc u které bych se nenas... pokud jsem to hrál myší(a to i věci jako WoW aneb předurčené k použití mouse). Jsem se u toho vždy málem celej ukroutil.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Update 1.034 je venku . . . 
. . . Update 1.034 už je pár dní venku a vypadá to, že oprava FM u pár vybraných letadel se povedla. I když zvykat si na to bude každý.
Úplný výpis změn.



Ruský bohatýr Muromec se líně vleče nad územím Ternopile chráněn Nieuportem N-17 z ruské provenience krutě stíhán zlým Bošem v Albu D.III, který nyní trhá rychlostní rekordy. Prostě za zvuků balalajky, východní idylka.
To na západní frontě zrovna pláče anglický pilot, který přišel o rychlost ve velbloudu a mechanici marně zjišťují kde je problém. To ještě neví, že to trápí i mechaniky prokletého Huna v Dr1. Zato Albatros D.Va dostal nová křídla a zaslouženě se vrací na výsluní západní fronty. Takže i s novými skiny, ze skinpacku 16 na milovaná letadla, vzhůru do bojů nad východní i západní frontu.

 Boje znovu zuří a servery praskají ve švech, proto přidej se do boje I TY KAPITÁNE a podpoř naši letku DK v bojích za obě strany nebo jen tak pro radost a ukaž, že i ponorkář umí lítat. Ukažme jim, že úbytek kyslíku nám dává křídláááá . . .


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Už je to tady, už je to tady . . . . 


. . . myšoidníci a myšoidňata Rise of Flight: United Edition - RELEASED,
váš sen se vyplnil, Rise of Flight můžete ovládat myší, za částečné pomoci virtuální asistentky můžete metat kozelce a provádět i jiná alotria, která vám pak na "četu" zavilí "pákaři" omlátí o hlavu.
Takže zaškrtněte tu správnou stranu a vzhůru do bojů, uvidíte jak ostré souboje mohou být . . . .



. . . ale to není všechno, nová doba žádá další ulehčení, nové budíky na plochu, teď už chybí jen více MP serverů s externím pohledem a můžeme se chystat na příliv pilotů jak ve WT . . . long smoke



Takže neváhejte a pojďte lítat, tato hra určitě stojí nejen za vyzkoušení. Navíc v základu je hra zdarma a teď už k ní nepotřebujete další periferie. A nezapomeňte se podělit o zkušenosti.

Další přídavky k update, jako nová kampaň pro Ilju Muromce, možnost lepší střelby z kulometu a nové skiny no.17, jsou popsány na fóru ROF.


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
kde sa to da stiahnut ?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mariane, to co tu ctes je vlakno. Podivanim se vpravo dolu zjistis, ze jsi na strane 20.
Je docela mozne, ze nekde na zacatku, pravdepodobne na strane cislo 1,
budou zakladni informace.
A kdybys to nahodou nenasel, tak zkus strycka google a on uz ti neco najde.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No jo Hans má pravdu, systém tohohle vlákna je takový, že všechno důležitý je na straně jedna v ROZCESTNÍKU a odtud vedou odkazy kam je třeba, je to průběžně aktualizovaný, možná trochu opožděně, ale je  Rolling Eyes

S!

PS: jo a ještě sem zapomněl . . . stačí kliknout na banner v mém podpisu Smile



Naposledy upravil Thomsen dne 30. 01. 2015, 21:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
Hodně lidí tady používá Thrustmaster T-16000M, včetně mě. Je to dobrý joystick, jen je trochu slabý na posuvník plynu a je trochu velký pro dětskou ruku. Časem jsem k němu přidal plynovku z vyřazeného joye Saitek Cyborg X. Viz první stránka tohodle vlákna. Wink Žádná krása, ale na občasný polet dobrý Very Happy
Jo a skoro rok k tomu používám tyhle nedodělaný hallový Thomsenovky z pořádnýho dubovýho prahu  Mr. Green  http://postimg.org/image/53lsjfk1j/ a Freetrack.

Vše s USB pro noťas i Písí long smoke


Tak tohle je ale kus nádherných dobových pedálů, Thomsene, klobouk dolů! Podle čeho jsi dělal tu středící vačku, od oka, nebo podle CrossWindu?


_________________
RCfree.eu - Diskusní fórum pro RC modeláře
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 20 z 21
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.