Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Webovky a spol
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Webovky a spol 
Ponorkáři se nacpou všude tak proč se trochu nesjednotit/nepodpořit, že.


My mini city - Die Kapitäne
- vlastní téma ZDE


***********************************

Hockey Arena
- ZDE
- v případě zájmu kontaktujte Sarrotha aneb přátelák se šikne

kapitáni:
aaron2
Butcher
Sarroth
PBP_olde
312_Cherry

***********************************
Super Shoot - Super Šleha
- ZDE
- v případě zájmu kontaktujte mysaka_boba aneb přátelák se šikne

kapitáni:
arlekino
hans geher
marv
merlin
mysak_bob
Yossarian





Pokud je tady nějaká další webovková ponorkářská skupina dejte vědět doplníme seznam.



Naposledy upravil Sarroth dne 31. 07. 2010, 23:20, celkově upraveno 11 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 01. 2010, 22:09, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A kdo by rád podpořil mě tak stačí jen kliknout Very Happy  http://s10.bitefight.cz/c.php?uid=119642

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
A mne můžete velebit, blahořečit a leštit kliku zde  Very Happy  : http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1363



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 03. 01. 2010, 23:07, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No já ještě hraju trochu Ikariam (na Epsilonu vedu akademii Paysperdu 2) a Katsuro (na S3 se protloukám jako samotář)... Jestli se tam ale potloukají i nějací mořští vlci nevím.... Pokud by mě někdo hledal tak mám na obojím (respektive na všech třech - i s HA) stejný nick jako zde... tj. aaron2


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ikariam jsem hrál, ale nenadchlo mě to. Travian jsem po 2. místu naší grupy odprásk, protože to začlo šíleně žrát čas (no a taky pak prachy Very Happy)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek HA zpravodaj DK 
Tak půlka sezóny HA fuč aneb menší info.

Po 18. kole ligy se aaron2 s jasným cílem účasti v playoff snaží po vcelku úspěšném začátku sezóny udržet v postupové skupině a to momentálně na 8. místě. PBP_Olde s Hrabova Black Phanters  se po pokaženém úvodu sezóny zatím trápí o udržení na 11. místě. Sarroth s jasným cílem tuto sezónu vyhrát základní část a pokusit se v playoff o postup do vyšší ligy zatím drží 1. místo s náskokem 5 bodů. Arlekino a jeho Trebic CZ útočí na účast v playoff z 9. místa a to momentálně se ztrátou dvou bodů. Manažer old_Mr_Grim sebral prachy a utekl nechaje svůj Grim_team napospas pralesu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a vyhrál jsem alespoň něco? Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek SS zpravodaj DK 
U fotbalistů máme za sebou třetinu sezóny

Arlekino - III.C England - 5.místo, na postup do vyšší soutěže to nevypadá, ale o účast v pohárech bojuje

Hans Geher - VII.2C CZ - 5.místo, na postup do vyšší soutěže to nevypadá, ale o účast v pohárech bojuje

Marvius - V.2E CZ - 6.místo, pro tým, který v minulé sezóně jen těsně nepostoupil, je to mírné zklamání, postup je ztracen, o pohárovou účast bojuje s více soupeři

Merlin - VI.1A CZ - 5.místo, bojuje o postup, na postupovou příčku ztrácí 4 body, příp. pohárová účast by mu neměla uniknout

Mysak - VII.2D CZ - 1.místo, bojuje o postup, pokud nezaváhá, tak postup téměř jistý

Willy - IV.A CZ - 19.místo, bojuje o udržení ve skupině, bohužel klíčové zápasy zatím ve valné většině prohrává, zatím na sestupové pozici

Yossarian - VII.2A - 2.místo,  bojuje o postup, pokud nezaváhá, tak postup téměř jistý


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Grim: tvoji hoši prostě nemaj kormidelníka.  Very Happy  Hold nějaká zakoupená posila nikde, taktika neexistuje, formace jsou zmatené a stadák chátrá. Laughing I přes to se jim povedlo urvat 7 bodů (2x výh, 1x rem). BTW už tam bude asi pěkná suma chechtáků.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hockey Arena je teda management týmu?



Naposledy upravil Rudla dne 18. 02. 2010, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj a všeho kolem. Je to docela komplexní, nedostaneš se do toho za den. V podstatě taková odlehčená verze eastside hockey manageru. Nutný vztah k hokeji. Bud to člověka chytne a nebo ne.



Naposledy upravil Sarroth dne 18. 02. 2010, 19:36, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek SS zpravodaj DK 
U fotbalistů máme za sebou polovinu sezóny

Arlekino - III.C England - 6.místo, na postup do vyšší soutěže to nevypadá, ale o účast v pohárech bojuje

Hans Geher - VII.2C CZ - 5.místo, na postup do vyšší soutěže to nevypadá, ale o účast v pohárech bojuje, účast téměř jistá

Marvius - V.2E CZ - 6.místo, pro tým, který v minulé sezóně jen těsně nepostoupil, je to mírné zklamání, postup je ztracen, o pohárovou účast bojuje s více soupeři

Merlin - VI.1A CZ - 4.místo, bojuje o postup, na postupovou příčku ztrácí 4 body, příp. pohárová účast by mu neměla uniknout

Mysak - VII.2D CZ - 1.místo, bojuje o postup, pokud nezaváhá, tak postup téměř jistý

Willy - IV.A CZ - 19.místo, pokud se nestane zázrak, tak tuto sezónu čeká Willyho sestup do nižší soutěže

Yossarian - VII.2A - 2.místo,  bojuje o postup, pokud nezaváhá, tak postup téměř jistý


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Čau ,kdyby jste chtěli v HA přátelák,tak napište. Beru vše . Jinak mám dost volných prašulí,tak mohu koupit nějaké hráče a doplnit vaše kasy Smile



Naposledy upravil Butcher dne 05. 03. 2010, 01:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já vim koukal jsem na tebe Cool  jinak jsem v V.5 a jasnej sestup

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No nevím Butchere poslední dobou to pěkně hlídaj. Zrovna dneska prodávám dva ale to nemá cenu. Aby to mělo cenu tak bych ti musel prodat někoho z první řady.  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.