Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 21 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
IL2 Šturmovik - Screeny
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To Nishizawa: díky za upozornění, patch 4.10_1 je nainstalovaný. A teď promiň přiblblý dotaz naprostému amatérovi, který jenom honí klackem aera po obloze: co obsahuje a k čemu je dobrý ten Ultrapack 3.0 RC? Já mám jen IL-2 1946 a vše co vyšlo před tím (tedy se všemi patchi) ale jinak nic, žádné packy. Já ovšem nehraju nikdy po internetu. Debilní otázka: k čemu to je a co to vůbec je? Uplatním to v singlu? Dík a nepotrhej se smíchy. Nemám holt ucelené PC vzdělání.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Milane, nemáš žádnou debilní otázku - každý jsme co se týče modování nějak začínali a v některých případech opět začínáme, takže pohoda  Smile  Jen nevím, jestli zrovna já jsem ten správný k odpovědi na tvoji otázku.  Ultrapack (nynější verze 3.0 RC je spíš beta a pořád se pracuje na odstranění spousty bugů), je souhrn různých vylepšení, nových letadel atd pro IL2 1946 ve verzi 4.101. Já ho hraju víceméně pouze v singlu (multi hraju na čisté IL2 4.101).  Pokud by jsi ho chtěl nainstalovat a vyzkoušet, tak mi napiš do sz a já ti poradím, jak na instalaci ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nishizawa: Díky moc, ale jestli je to spíš ještě Beta, tak radši ještě chvíli počkám až to pokročí, protože bych pak nerad otravoval v případě chyb s každou blbostí. Hlavně že teď vím co a k čemu to je. A za to moc dík!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
ha!!! vy také létáte šturma?Smile ... koukám,že nadáváte na focke wulfa,což já jako milovnice 190tky nestrpím ! je to skvělé letadlo :-D sice pravé síly nabírá až ve větším počtu (prostě skupina focke wulfů si skupinu spitfiru dá lehce,ale samotný fw už má s spitfirem problémy,ale dá se to Smile ) ... ráda létám s něčím,co má koule a to focke wulf určitě má Very Happy spadnu na nepřítele,okosím ho,zase vyletím nahoru,otočím se a než se nepřítel vůbec zorientuje,padám znovu:) a ony ty 4 kanony už si s ním poradí Very Happy ... nalákali jste mě,po půl roce si jdu zase zalétat ! Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Létáš čistého šturma, nebo modovaného?  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
lítám ultra pack,když mám chuť si zalétat na nějakém lepším serveru,ale když létám na českých asfaltových holubech tak 4.10.1 (nebo jak se teď ten patch jmenuje),mám obě Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo jo 4.10.1 Smile Já na online létání v poslední době moc čas nemám, ale sem tam lítám buď s klasickým Ultrapackem který mám vyšperkovaný dle mého gusta a nebo testuju poslední verzi UP 3.0 RC (během několika týdnů by měly vyjít další updaty pro tenhle mod) Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a co si zalítat na 4.10.1 na akro server na holubi?Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kde na to berete čas, vyzkoušíte snad všechny hry v dosahu :-) Sturmovik jsem sice měl v ruce taky, ale jen kdysi před dávnými časy v DOS verzi SU-25 Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Oresteia: ale jo, můžem se někdy domluvit, ale teď zrovna moc času není a to slibuju jak dlouho AB1 Leonovi, že si s ním zalítám IL2 COD...  Embarassed
              jinak koukni na poslední příspěvek od Alfika zde: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1988&start=60  možná by tě to mohlo zajímat..... ;)

Austin: no ono toho času moc není, ale chvilky se občas najdou  Very Happy



Naposledy upravil Nishizava dne 13. 11. 2011, 17:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jo,fučida... můj trenér...  Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Áha, koukám, že nosím dříví do lesa...... Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nishizava: To je v pohodě, já mám rozehraných tolik her, že se na IL-2 dostanu taky jen občas  Very Happy A to teď právě instaluju dlouho očekávaný Elder Scrolls V: Skyrim (nový Oblivion), koupil jsem Might and Magic VI a objednal nové Star Wars the Old Republic on-line, kdyby zbyla nějaká volná minutka času  Very Happy Ale na dlouhé zimní večery už mám sehnanou stabilní partu na polety v IL-2 COD, většinou z mé bývalé letky, všichni jsou v COD nováčci, takže se to budeme učit společně a můžeš se v pohodě přidat Wink



Naposledy upravil AB1_LEON dne 14. 11. 2011, 17:42, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tak to je paráda, určitě se nějak domluvíme Smile Skyrim mi doporučoval kámoš, ale já z toho mám strach, vím totiž jak to se mnou bylo, když sem se zažral do Oblivionu - úplně mimo realitu... Very Happy Ale to by byla dlouhá  OT diskuse... ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jojo taky jsme vyměkl a Clod koupil... ale nemám na něj čas, ten dostává specka Smile takže to taky nechávám až po novém roce.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 21 z 22
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.