Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Sovětská kampaň pro SH4
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Ty voe ..... Surprised  Elksare.....tak to je "Černa perla" Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tohle se mi taky stalo. Podle mě skvělej nápad od tvůrců. Mně se to stalo na konci jedné hlídky v Indickém oceáně, když už posádka byla hodně unavená, tak jsem to přikládal právě tomu, že se ukázala.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Údajně se má jednat o Bludného Holanďana  Very Happy.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dnes KiA, a po jednou díky bugu....

Měl jsem nad sebou švédské DD (Klas Horn) a jeden zásah mi poškodil baterie a hřídel. Ponorka potom klesla zádí na dno a já ji později potopil celým kýlem ke dnu. Při každém nájezdu DD jsem dostával damage - ale ne když miny vybuchovaly (házel víceméně mimo), ale když je odpaloval! Postupně mi takhle zlikvidoval ponorku, která se nemohla hnout, byť zůstala vodotěsná. Když jsem ji zkusil zvednout, šla nahoru pod úhlem 45°... Bez floodingu. Ten přišel až tak 3 vteřiny před koncem.

Setkal se s tím někdo třeba v základním SH4? nebo je to chyba v damage modelu tohole modu?

Jinak Tajpane, zkoušel jsem to s RFB, ale dostanu ponorku bez posádky... Řešil jsi to nějak?


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S tímhle jsem se v SH4 tedy nesetkal.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Švéde, že se nestydíš Laughing  Mad  no takhle nám potopit velitele


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek náklon 45...... 
Mé maličkosti se toto stalo již také, kdy jsem měl vyřazeno a neopravitelné čerpadlo, tak že voda v zadní části  ponorky nešla vyčerpat a bylo to v čudu.  Při nouzovém vynoření jsem byl ve vodě jak potápějící se prkno a potopení jsem reguloval výkonem motorů - na hladině - a takto doskákal do přístavu. Ve skutečnosti tento stav může nastat (je to popisováno v chytrých knihách) a tak to beru v této hře jako normální stav. To, že Ruské ponorky mají čtyři vznětové motory je sice zarážející ale překousnu to, neb ty hlášky v jazyce ruském jsou nepřekonatelné. Pochopil jsem, že v této hře nejde o množství potopené tonáže, ale o stryktní plnění příkazů velení Baltského loďstva. Záhadou je, jak některé prťavé kocábky mne mohou najít, nemajíci sonar a jsou schopny schazovat miny nastavené k iniciaci v periskopové hloubce, čímž ryskují utržení vlastní zádě, což se v některých případech stává. A když zůstaneš na místě dosti dlouho, tak mne překvapuje to množství čenichajících lodí (jednou jich bylo 13) což nereálně přesahuje možnosti daného námořnictva operujícího v daném prostoru a jejich inteligence v některých případech je taková, že se srazí a sami vyřazují z bojové situace. Má posádka se může uřechtat a mít nafasováno dostatek vodky, tak si ani nedovedu představit to čóro móro v podpalubí.  Very Happy


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jj, detekční schonpnosti jsou silně přemrštěné... Ale to je asi vina SH4, ne modu...

E: Do prvního postu přidána angličtina pro menu.



Naposledy upravil Günther Königg dne 07. 01. 2010, 15:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=160084

Nová kancelář aneb pro ty, co fotku námořníka na stole vymění za soudruha Stalina... Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek čučím, čučím a.... 
Tak po skončení několika hlídek jsem s vypnutýma prsama šel pro ten metál a též jsem si mohl vybrat novou ponorku, no odměna to byla velice záludná, ale pro ruského velitele né nemožná. Tož víte, Havaj je Havaj, Gato je Gato, splnění bojového úkolu maličkost a to, že není na ponorce věž ani tolik nevadí, vzdálenost pro přesun absolutně přehlížím neb Rusko je velká zem..... Very Happy  Crying or Very sad

......

......



No chtěl jsem to přesunou do doku na Baltu, ale bez periskopu a věže se to nedá řádně ovládat tak jsem to vzdal a zastřelil se....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Detailisto! Nesmíš na všem hledat mouchy...  Laughing  Laughing  Laughing


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mr. Green

Rusko je prostě země neomezených možností.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
problem s RFB> riesil som nedostatok posadky tak, ze som v vyplaval na misu a  hned aj ukoncil ju. na treti krat som mal posadku kompletnu. beriem to ako pociatocny chaos pri necakanom utoku bez vzhlasenia vojny.


_________________
7. flotila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
CH ci se zeptat co se stane když mam sh4 v češtině a dám tam tohle. a mám ještě malí problem u sh4 zakladní verzi jsem měl metry po nainstalování u-boat se mi metry v hloubkoměru přeměnili na stopi mislel sem že je to normalní alu u kamose po nainstalování sem zjistil ze on ma metry co s tím v nastavení to neni nebo sem slepej. pomocze prosím dik


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
lyďy, čtěte sy po sobje přýspjevki, diť se to nedá čýst, je to samá hrupka, češťyno brań se


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.