Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zkušenost posádky, co čísla znamenají?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zkušenost posádky, co čísla znamenají? 
Klucííí, tak jsem tady něco hledal a přečetl i český návod SH3, ale nenašel jsem co znamenají jednotlivá čísla u posádky před lomítkem, za lomítkem a v pravém rohu zkušenosti? Nejspíš čím vyšší tím lepší, ale někteří mají u lomítka vlevo číslo vysoké a vpravo nízké u zkušensti mají nulu apod. Nevím, co to znamená a na co se zaměřit při výcviku námořníka Sad  




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zkušenosti (ta zelená čára pod nápisem zkušenosti) znamená že když má víc než je za lomítkem např. 578/500 tak ho můžeš už povýšit (v přístavu) Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
mely by to byt:      dosazene zkusenosti/zkusenosti potrebne k povyseni a to v pravo: zkusenosti pri nalodeni


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No, prima tak to by bylo, ale jak ho mám povýšit, když už má nadporučíka a víc mu dát nemůžu. Jinak ty zkušenosti vpravo má jenom jeden 500 a to mi došlo, že jsem si ho koupil za renown 500 jako svého zástupce velitele potažmo prvního důstojníka. Ostatní jsem si vypiplal. Tak díky klucí, jinak ta díra v metálech je nejspíš pro odznak za zranění v boji, že jo? No, tak takové se u mě nerozdávají. Buď je mrtvej nebo živej a když polo tak ho dodělá palubní doktor Laughing



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 05. 12. 2009, 15:51, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Povýšit ho už nemůžeš. Posádku můžeš povyšovat je v rámci jeho zařazení(námořník, poddůstojník, důstojník). A ano ten chybějící odznak je za zranění v boji. Taky se mi nikdy nepovedlo aby měl nějaký námořník z mé posádky všechny medajle Crying or Very sad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já ty metály za zranění rozdávám v SH3 Commanderu. Protože i když sem mi stalo že sem měl pár námořníků zraněných ( a přežili )
hra to ignorovala a mě to štvalo. Zasloužili si ho tak ho prostě dostali  Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jso snad 2 stupně zranění. Jednou jsou celý červený, jako když jsou mrtví, to jem pak medajle dát jde. Nebo jsou jen červeně obtažení to asi hra nevyhodnotí jako zranění zasluhující vyznamenání Cool


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takže hra asi uděluje medaile jen zombifikovanejm námořníkům  Very Happy.
Kdysi dávno sem se vrátil z patroly a dobře třetina námořníků byla zraněná, pár mrtvejch a ponorka sešrotovaná.
Nedostal jsem ani jednu medaili ... v tomhle případě důvody pro ne/udělení medaile nechápu. Proto je uděluju sám.

A taky uděluju spony, ty by měl dostat každej námořník po 2 plavbách, což se ve hře automaticky neděje ( možná se to v reálu zavedlo až od nějakýho určitýho roku, nevím )


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
spony až od 43. ne?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hansi já hraju GWX a po druhé hlídce mi všem námořníkům automaticky přidělí spony Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě právě ee, po čtvrtý patrole sem je rozdal já ( asi 3 nebo 4 zbejvající kousky ), halt mi tam asi něco hapruje Confused
v GWX 3, rok 44, typ IID ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to vážně nevim čím by to mohlo bejt. Podle tvého popisu téměř všechno sedí. Až na to že v roce 44 ještě hraješ s typem IId Laughing  Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
vždycky hraju singl na kačeně, mě totiž moc nebaví dlouhý patroly Very Happy.
Navrhoval jsem konverzi na kačeny i v lize, ale z nepochopitelných důvodů nebyl nikdo pro  Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 05. 12. 2009, 19:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To mě taky štve když mě Bdu posílá až k jížní Africe. Ale štvalo by mě tak málo torpéd Sad  Tušim jen 5 kusů. S tím se dají potopit cirka 3 lodě. Typ II nemá ani dělo  Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Metál za zranění v boji se dá připsat/přepsat i ručně, pro ty, co SH3 Commander nepoužívají, cesta k souboru : Hru mějte

vypnutou - Dokumenty/SH3/data/cfg/Careers/vase jmeno/7(cislo udava posledni hlidku)/crew_config_nazev ulozeni.cfg -

nadale najdete jmeno namornika a prepisete MedalInx8=8, Medal4=Yes a Qual4=Yes. Já to přepsal během aktivní hlídky,

možná existuje i jiná cesta, ale toto je zda se mi nejrychlejsi moznost. Pokuď s tím má někdo problém anebo našel rychlejší

způsob, pište. Idea

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.