Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Morseovka, Enigma a podobné..
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek PŠM v -- / --- / .-. / ... / . / --- / ...- / -.-. / . / 
Páni kapitáni, tak budem trénovat a můžem začít tuna...
.--. / .-. / . / .--- / .. // .--. / . / -.- / -. / . // .--. / --- / --.. / -.. / .-. / .- / ...- / . / -. / .. // .- // - / .- / -.- / . // ...- / ... / . / -- // -.- / .- / .--. / .. / - / .- / -. / ..- / -- // .--. / . / -.- / -. / . // .--. / .-. / --- / --.. / .. / - / .. // ... / ...- / .- / - / -.- / ..- // ...- / .- / -. / --- / -.-. / -. / .. / ---- // .... / --- / -.. / -. / . // --.. / -.. / .-. / .- / ...- / .. / --..-- // ... / - / . / ... / - / .. / --..-- // ... / .--. / --- / -.- / --- / .--- / . / -. / --- / ... / - / .. / --..-- // -- / -. / --- / .... / --- // -- / --- / -.- / ..- // ...- / .. / -. / -. / . / .... / --- // .- // .... / .-.. / .- / ...- / -. / . // ...- / ... / . // -. / . / .--- // . / .-.. / -.- / ... / .- / .-. // .- // .--. / --- / ... / .- / -.. / -.- / .- // ..- // ..--- / -.... / ...-- /



Naposledy upravil elksar dne 26. 11. 2009, 19:09, celkově upraveno 2 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
-.-. / --- // -. / .- / -- // - / --- // .--. / .. / ... / . / ... // --.. / .- // -.- / --- / -. / .. / -. / -.-- // ..--.. /


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Žádný koniny nepíši, dej si to do toho překladače a je to vše -OK-


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing překládám tabulkou Wink
když nepoužiješ oddělovače, tak je překladač na nic



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 26. 11. 2009, 18:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jak se dělá s tím překladačem?  Question  když hodím vaši morzeovu zprávo do okýnka "input" a pak dám translate (zkoušl jsem i jiné tlačítka) tak se nic neděje.. docela rád bych věděl, co si tu povídáte  Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy -- / -.-- // - / .. // - / --- // .-. / . / -.- / -. / . / -- // .- // - / -.-- // - / --- // -. / . / -.- / -.. / . // ...- / -.-- / -.- / . / -.-. / .- / ... // .... / .- / .... / .- / .... / .- /

No je vidět, že jsi z toho torchu country, tak si to přelož http://morseovka.pitevna.cz/prevodnik/  Laughing  Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 26. 11. 2009, 18:30, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ty jo to tam musím všecko přepisovat ručně, nebo jsem tak blbý ?! protože když jsem to tak skopíroval, tak to dělalo kraviny..  to máte ve mě tak malou důvěru, že si myslíte, že to někde vykecám?  Crying or Very sad

EDIT: přišel jsem na velký objev, že se mezi jednotlivými písmeny a lomítky nemusí dávat mezera = práce se zrychlila a je to dobré  Very Happy



Naposledy upravil Buggy dne 26. 11. 2009, 18:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No promiň, já se polepším, ten můj překladač odděluje jen slova a mezi písmeny dělá jen mezery. Už jsem se polepšil.



Naposledy upravil elksar dne 26. 11. 2009, 18:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
.--- / .- // .--- / ... / . / -- // ... / .. // .. // ... / - / .- / .... / -. / ..- / .-.. // ..-. / --- / -. / - // -- / --- / .-. / ... / . / --- / ...- / -.- / -.-- // -.. / --- // .-- / --- / .-. / -.. / ..- // .- // .--- / . // - / --- // -.. / --- / -... / .-. / -.-- / --..-- // .- / .-.. / . // .--- / .- / -.- / --- // -. / --- / .-. / -- // .--. / .. / ... / -- / --- // - / --- // -. / . / ..-. / ..- / -. / --. / ..- / .--- / . / .-.-.-. /// .- / .-.. / . // -.. / --- / ... / - // ..- / --.. // --- / - // .- // .--. / --- / .--- / -.. / - / . // ... / .. // . / ... / - / . // -... / .-.. / .- / .... / --- / .--. / .-. / .- / - / -....- / -....- / -....- / --.. / -.. / .-. / .- / ...- / .. // .-- / .. / .-.. / .-.. / .. / -.- / -....- / -....- / -....- /

. / -.. / .. / - / ---... // -.-. / --- // -.- // - / --- / -- / ..- // . / ... / - / . // .--. / --- / ..- / --.. / .. / ...- / .- / - // - / . / -. // ... / .. / -- / ..- / .-.. / .- / - / --- / .-. // . / -. / .. / --. / -- / -.-- / ..--.. /



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 26. 11. 2009, 19:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
- / --- // -. / . / -. / .. // -... / .-.. / -... / . / .--- // -. / .- / .--. / .- / -.. / --..-- // .- / .-.. / . // -.. / --- / ..- / ..-. / .- / -- / --..-- // --.. / . // ... / . // -. / . / -... / ..- / -.. / --- / ..- // -- / ..- / ... / . / - // -. / .- / ... / - / .- / ...- / --- / ...- / .- / - // -.- / --- / - / --- / ..- / -.-. / . / .-.-.-. /// .--- / . / ... / - / .-.. / .. // - / --- / - / --- // -. / . / -.- / -.. / --- // -.-. / - / . / --..-- // - / .- / -.- // ... / .. // -- / ..- / ... / .. // -- / -.-- / ... / .-.. / . / - / --..-- // --.. / . // .--- / ... / -- / . // -. / . / .--- / .- / -.-. / .. // -.. / . / --. / . / -. / . / .-. / . // .- // -. / . / .--- / -- / . / -. / --- / ...- / .- / -. / .- // ... / .-.. / --- / --.. / -.- / .- // -- / .- // --.. / .- / -- / --- / - / .- / -. / --- / ..- // .... / .-.. / .- / ...- / ..- / .-.-.-. ///


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
-.- / .-.. / ..- / -.-. / .. // .- // -.-. / --- // - / .- / -.- / .... / .-.. / . // - / --- // .--. / --- / ..- / --.. / .. / ...- / .- / - // ...- // .-.. / .. / --.. / . / ..--.. // .- / -... / -.-- // -. / .- / ... // ..- / --.. // -.. / -.. / -.-. / -.- / .- // -. / . / --- / -.. / .... / .- / .-.. / --- / ...- / .- / .-.. / -.-- // .--. / --- / .-. / .- / -.. /


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
-. / --- // - / .- / -.- // .--- / .- // - / . / -.. / .- // -. / . / ...- / .. / -- // .- / .-.. / . // -... / .-. / --.. / --- // -. / .- / ... // -- / -.-- / ... / .- / -.- // .- / ... / .. // ...- / -.-- / -.- / .-.. / . / .--. / -. / . / .-.-.-. /// -. / . / --.. / .- / .-.. / --- / --.. / .. / -- / . // ... / .. // -- / --- / .-. / ... / . // - / . / -- / .- / ..--.. // .... / .- / .... / .- / .... / .- /


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
.--- / . // - / --- // .- / ... / .--. / --- / -. // -. / . / -.-. / --- // -. / --- / ...- / . / .... / --- / --..-- // ... / .. / -.-. / . // .--- / ... / -- / . // ...- // -... / .-.. / .- / .... / --- / .--. / .-. / .- / -. / .. // -.- / .-.-.-. /// .- / .-.. / . // - / --- // -.-. / . / .-.. / . // .--- / . // ...- // ... / . / -.- / -.-. / .. // --- // -.-. / . / -- / -.- / --- / .-.. / .. / ...- / --..-- // .- // -. / .- / ...- / .. / -.-. // - / --- / .... / .-.. / . // -. / . / -. / .. // ..- / .--. / .-.. / -. / . // .- / --.. // - / .- / -.- // --- / - / --..-- // .--. / .-. / --- / - / --- / --.. / . // -- / --- / .-. / ... / . / --- / ...- / -.- / .- // .--. / .- / - / .-. / .. // -.. / --- // ...- / .- / .-.. / -.- / -.-- // .--. / .-. / . / -.-. / .. // -. / . / ..--.. // / / / / .--- / . / ... / . // -- / .- / -- // -.. / --- / - / .- / --.. / --..-- // -... / --- / -... / --- / --..-- // .--. / .-. / --- / -.-. // .--- / . // ..- // - / --- / .... / --- // --- / -.. / -.- / .- / --.. / ..- // -. / .- // -- / --- / .-. / ... / . / -....- / - / .-. / .- / -. / ... / .-.. / .- / - / --- / .-. // - / . / -. // ... / -- / . / .--- / .. / -.-. / .. // ... / . // ... / -- / .- / .--- / .-.. / .. / -.- / ..--.. // - / .-. / --- / ... / -.- / ..- // .- / ... / .. // -. / . / ---- / .- / .--. / ..- // --... / ... / - / -.-- / -.. / .. / -.-. / .. // ... / . // ... / -- / .- / .--- / .-.. / .. / -.- / -.--.- /


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
-. / --- // .--. / .-. / --- / ... / - / . // -- / .. // - / --- // .--. / .-. / .. / ... / .-.. / --- // -.- // ... / -- / .. / ---- / ..- // .- // -.- / -.. / -.-- / -... / -.-- / ---- // -- / . / .-.. // -- / .. / ... / - / --- // ... / -- / .- / .--- / .-.. / .. / -.- / ..- // ...- / .- / -. / --- / -.-. / -. / .. // -.- / --- / ..- / .-.. / . / --..-- // - / .- / -.- // .--- / . // - / .- / -- // -- / .- / ... // - / .- / -.- / -.-- // ---... / -.--.- /


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
divnej font  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.