Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Hearts of Iron 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hearts of Iron 3 
Hearts of Iron III

Jedná se realtime strategii z WWII

Ve hře můžete hrát za libovolný stát (Od Německa přes ČSR až po Omán), přičemž řídíte politiku země (sestavujete vládu, určujete zákony),diplomacii, technologii (vše od efektvinějšího zemědělství až po jaderný výzkum), ekonomiku, rozvědku a samozřejmě armádu včetně letectva a námořnictva (dokonce i ponorek - i když dle mého nedobře zpracovaných), ale jen na strategické úrovni, takže žádné přebíhání vojáčků od krytu do krytu, ale velení a organizace jednotlivých brigád a divizí.

Of.  stránka: http://www.heartsofirongame.com/

Hra se drží v základu historie (Tzn. že SSSR nebo Británii u Osy neuvidíte a Němci nebudou bránit demokracii), ale někdy se může lišit doba některých událostí, nebo nemusí přijít vůbec.
__________________

Já mám rozehranou kampaň za Itálii, jsem na počátku roku 1942 a celkem se mi daří, okupuju Balkán, Turecko, Palestinu, JV Francii a velkou část Afriky i přilehlých ostrovů, přičemž už jen likviduju odpor v Botswaně a JAR... A chysám se na opožděný Fall Barbarossa, protože Británie padla a Evropa je dobyta...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
muj pc vrak uz to nestiha, tak jsem krajne nestastny....
jakozto dlouholety zavislak jak na jednicce, tak dvojce me to dohani k silenstvi...
tak preju vsem tem co to hraji hodne zabavy, protoze v tehle hre ji je prehrsel

ve trojce me potesila zmena zpusobu vyzkumu, sice to neni model "lego" jak v jednicce,
ale opet je mozno mit ruzne druhy (typy) jednotek a ne ty stejne, jen se jinak jmenujici na kazde strane.
tesim se az si vyzkousim moznost skladat divize z jednotlivych brigad.... slint



Naposledy upravil Hans Geher dne 05. 11. 2009, 16:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jednu dobu sem celkem hodně ujížděl tuším na jedničce a bylo to super...trojku určitě vyzkouším.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Musím se přiznat, že HoI3 mě dost zklamal (demo). To že u hry, která je v podstatě sledem map a tabulek (a to je dobře) mám dvacetkrát delší loadovací čas než u CoH a dvakrát větší než u GWX mě trochu zarazilo. Výzkum je jinej, ale dle mého předchozí systém fungoval skvěle (až na to, že bych dovolil neomezeně tech teamů, kolik jich země ekonomicky utáhne). A německo má asi třikrát více teritorií, takže nechci vidět dobývání SSSR. A ČSR prej neumí v 1936 vyrábět aueroplány


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
veci jako mnozstvi teorii na zacatku, jednotky, velitele, politici, mezinarodni vztahy,
naklady na vyrobu a vyzkum, spatny rozmisteni provincii a jejich teren, tohle bude jakozto
u kazdyho dilu opraveno patchem nebo modem. je ovsem trochu zarazejici mnozstvi chyb
na to, ze to je uz treti dil, system tech teamu nebyl uplne spatne v samotnech tech teamech,
ale ve stromu vyvoje, ktere nedovoloval zadny odchylky od nastaveni jednotek (pr. zmenit kanon u pzIII,
kterazto uz byla navrhovana na 50mm, ale v ramci setreni tam dali jenom 37mm).
odlisnosti se dosahovalo pomoci doktrin.



Naposledy upravil Hans Geher dne 11. 11. 2009, 08:09, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Uch nainštaloval som to, ale pre úplnú lamu je to neuveriteľne zložité.  Very Happy  Tututoriál trochu pomohol, ale zatiaľ v tom len tápam.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
BenKenobi napsal:
A ČSR prej neumí v 1936 vyrábět aueroplány


Na tohle je patch... např zde: http://hoi.jajjun.com/downloads.php?cat_id=3


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak som zistil, že čumieť do monitora a sledovať ako sa nič na mape nedeje, sem tam kliknúť tlačítko OK nebude pre mňa to pravé orechové. Chcel som tej hre ale dať ešte jednú šancu a skúsiť aký chaos by spôsobilo nečakané vyzbrojenie ČSR a neskorší vpád do európy.
Prepol som na cheaty a začal zbrojiť. Obsadil som Balkán a postupne vybudoval "armádu" na vpád do Nemecka.  Laughing  
Neviem ako toto bolo možné, ale sústavne som prehrával bitky kde som mal 100násobnú prevahu. Najhoršie bolo, že straty na oboch stranách boli 0.  Mad
Škoda malo to veľký potenciál, ale na to treba asi inú náturu mať. Časom to vyhodím z hdd.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ad kamikadze, pokud má někdo chuť testnout podobnou hru, ale ve stravitelnějším podání doporučuju  Making History ALE GOLD verzi.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tuhle gamesku sem ještě nehrál, ale mám na ni už nějákej čas políčeno, tak snad brzy... stejně to ale nebudu zvládat  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  


Čierny deň pre US Navy, ale aj pre nás pretože sme prehrali bitvu i keď žiadne naše plavidlo nešlo ku dnu  Shocked
Inak boj 17 US lietadlovkami s veľkým doprovodom menších plavidiel ako ťažký krížnik proti asi rovnakému počtu nemeckých lietadloviek. (Áno nemecko dosiahlo dostavbu CV Graf Zeppelin, výstavba ďalej pokračovala obrovským tempom a tak má zrazu Kriegsmarine k dispozícii asi 18 CV spolu s dvoma bitevníkmi triedy Bismark a 3 pokročilejšími bojovkami triedy H39... Priateľstvo so ZSSR má nejakú výhodu. )
 
Myslel som že ťaženie na Britániu bude vrchol tuposti AI, ale Amíci su iná káva. Natlačili večšinu svojich divízii na juh k obrane Mexika kde ich ohrozuje mojich pár tisícových brigád a front sa nehýbe. Hovorím o armáde takmer milióna američanov. Východné pobrežie je úplne odkryté.    Twisted Evil  Plán je vylodiť sa severne od nich a uzavrieť kotol. Len neviem ako ich zmasakrujem, lebo pohorie Kordillery sú ťažký terén...
Nehovorím o tom že som sa tešil na boj s ich bojovkami triedy Iowa alebo niečím podobným a oni to nepostavili Confused . No keď to ide užívam si námorné bitky s bismarkom a spol proti tomu čo ešte ostalo z US Navy ( už toho veľa nie je )

To len tak na okraj, stále som lama vo väčšine hry, aj keď som niečo už pochytil , pomáham si stále kde to ide Very Happy


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak koukám, že si tý hře nakonec přišel na chuť. Surprised  Přemýšlím že bych si jí koupil, snad jí můj PC zvládne, a pochopím ji Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no trvalo to, ale lama som stálne no vyhovuje mi to zatiaľ Very Happy nie počítač to nezvládne, čím dlhšie hráš tým sa hra viacej spomaľuje a fajly s uloženou hrou naberajú na veľkosti. ja čo ukladám každý dôležitý krok tak som mal 2,5 gigabajtov zaplnených uloženými hrami.... a to su len txt fajly ked ich otvoris spravne.
Zorganizovať armádu je ešte oriešok ktorý nezvládam poriadne. držím pevné nervy lebo tie kiksy fakt stoja za to niekedy  Smile



Naposledy upravil kamikadze dne 27. 07. 2010, 17:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Hearst of Iron II 
Právě jsem začal hrát o stupeň starší hru: Hearts of Iron II. V první hře za ČSR jsem postupně dobyl Maďarsko, Rakousko, které jsem si rozdělil s Německem a část Jugoslávie. To jsem stihnul z dva roky. Pak se přes moji říši převalila Francie a byl konec.  Laughing
Rozhodně mě přijde tato hra zajímavá (zejména tím, že můžu hrát za kteroukoliv zemi), ale některé politické i vojenské rozhodnutí cizích států mě trochu překvapuje. Například to, že mi Němci pomohli proti Rakousku, místo toho aby obsadili mě (ČSR). A spousta dalších. Celkově se mi hra ale celkem líbí.
Nevím, jestli třetí díl je lepší a nebo horší.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Multiplayer 
Nazdar, neviem či tu ešte HOI3 má svojich skalných priaznivcov ale ak áno, čo tak si zahrať nejaký ten multiplayer? (Navrhujem vytvoriť os Etiópia - Libéria- Kuba) Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.