Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to Fildanem: Tvým příspěvkům občas nerozumím Shocked
to Milan: Je to přesně tak jak to říkáš vybereš si skupinu G1(2 nebo3). V každé skupině jsou jiné lodě viz první strana
A ano, jednotlivé mise většinou nefungují, protože jsou nastaveny na to, že se s ponorkou objevíš rovnou na periskopové hloubce (tento problém WarShipMod neřeší), při hraní kampaně to nevadí protože se objevíš na hladině


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když sem používal Warship mod, tak sem si single mise upravil v editoru tak, abych byl na hladině a dál od cíle.  Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: Dík, už mi to hlava bere.

To Nishizava: A to když si ty singly upravíš technicky, plníš dál úkoly které v nich jsou? Nebo si je určíš sám? Já asi zůstanu u kampaní - mám rád překvapení  ?za rohem?.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
me se aktivuje warship a zadnej mezimod tam neni aktivuju jednu skupinu a zapnu sh a nejde ten mod


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak ono já v editoru "šahal" jen na hloubku a na vzdálenost, tudíž vše ostatní zůstalo nastavené v defaultu  ;)


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Fildanem: Tak si zkontroluj, jestli máš staženou správnou verzi Warshipu, buď jen pro default SH3 patch 1.4 nebo pro GWX 3.0 - podle toho co máš na mašině. Třeba v GWX 2.0 (například) ti to nepojede. A když tady píší že to jede tak to prostě jede - oni to hrají. Vyzkoušel bych ti to, ale máme s holkou rozjeté každý svou kampaň, tak až jí dojedem.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
nemam instalej mod normal 1.4 ale fkt nwm aktivuju a spustim a nejde to ver mi nevymejslim si de s tim neco delat?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vis, ono je ti nekdy tezko rozumet  Rolling Eyes
jinak pokud postupujes podle navodu a doporuceni od ostatnich kapitanu, tak ti to musi jet
pokud ne, tak ti asi neco chybi


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Fildanem: Tak mi nedalo jak brečíš, a ten Warship jsem -teda jen zhruba - vyzkoušel. A jede. Jen se nesmíš nechat klamat bokem. Ve vyčištěném aktivačním okně aktivuješ WSM3.0GWX3.0, vypnout-zapnout JSGME, v levém okně se objeví WSM3.0 - přetáhnout vpravo pod první složku, vypnout-zapnout a v okně vlevo (většinou nahoře) složky G1, G2, G3. Tu co chceš aktivovat pod ty dvě, (možná ti vypíše nějaké varovné hlášení jehož oprávněnost budeš muset ověřit). A poslední češtinu SH3.0_JSGME. Po spuštění hry už se na tebe usměje z intra Bismarck s nápisem Warship mod 3.0. Pak volíš misi, a máš ponorku, údajně VIIB ale já tam měl poslední typ VIIC42 i s vybavením. A teď bude sranda: když technicky volíš loď, dostaneš dojem že ta kapesní bitevní loď má ponorku jako mateřskou zbraň na palubě. Není to tak a může ti to být fuk. A teď největší sranda: musíš do kasáren verbovat. Ale máš teoreticky jen  malou ponorku, a chce se po tobě aby jsi na ní nacpal kromě 4 důstojníků co už má dalších 6 (celkem deset), hafo poddůstojníků a námořníků. Tlačítko naverbovat funguje jen do omezeného počtu - pak musíš použít Hitlerovy donucovací metody - popadneš myší a uneseš do volného okýnka. A oni se vejdou. Tak, a teď se vrať do bunkru a vyber misi. Opět klamání bokem, centrála ponorky, a úkol psaný pro U-boot. Asi podvod Sicherheitsdienstu. Ale když se přepneš na můstek, vyplouváš se zbrusu novou kapesní bitevní lodí. Dál jsem to nehrál, a vrátil se s holkou k rozehrané ponorkové kampani. Ale jak vidíš, opravdu to běží. Ahoj.

Jinak bych pro ostatní měl jednu otázečku: v G2 Graf Zeppelin, když už letadlovka - je taky k dispozici nějaké operabilní palubní letectvo? Asi mne chytá fantas, že? No, uznávám že to bych už chtěl moc.



Naposledy upravil Milan L. dne 11. 04. 2011, 12:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
mě se ujáže jen to druhy zadnej WRS GWX tam nemam  Sad  to je ten problem jinak to chapu


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Fildanem: Proboha příteli, žádný WRS GWX tam taky mít nemáš. Máš aktivovat balík s módem který jsi stáhl a uložil do MODS nebo JSGME (je to v zásadě jedno kam) a ten ti po zapnutí a vypnutí JSGME do LEVÉHO okna JSGME vysype další složku-WSM3.0. A znova -aktivovat (aktivace je přetáhnout soubor vpravo-ne myší, na to máš v JSGME šipky) a znovu zapnout-vypnout. A pak už máš v LEVÉM okně ty zoufale hledané G1,2 a 3. Vybereš kterou z nich chceš (nechceš-li guláš, ne proboha všecky!) a přetáhneš doprava. A spustíš hru.

Jinak nevím jak už ti poradit, navíc se mi na tom nezdá řada věcí. Nejde o tu ponorku, z SH3 to vychází, ale jestli to nemám špatně, tak ovládám jen přední věže a mám jen tříštivé granáty. Na konvoje s ochranou tím pádem můžu zapomenout, první těžký křižník by si mne vychutnal. Ono tříštivé granáty i když váží půl tuny, prorazí jen minimální pancíř, protože se rozpadnou na střepiny dřív než zapůsobí síla dopadu. Tady měl být výběr, ale v GWX je to napevno a to se holt převzalo. Škoda.

Ještě jsem si uvědomil: ten balík módu co stáhneš se pro GWX jmenuje WSM3.0GWX3.0 a ten musíš uložit do MODS potažmo do JSGME. Jestli ho tam nemáš, tak jsi a) stáhl něco jiného, nebo b) uložil to úplně jinam, c) nemáš GWX 3.0. To si ověř, jestli máš jen SH3 s patchem 1.4, zahraješ si taky ale musíš stáhnout verzi pro default SH3. Jinak už nevím.



Naposledy upravil Milan L. dne 11. 04. 2011, 23:05, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To PBP Olde: Promiň že se ozývám na věc dva roky starou, ale vidím z reakcí že ti nikdo neodpověděl: to co máš (měl jsi) v JSGME je špatná všehochuť. Nalevo máš Warship pro GWX 3.0, aktivován máš Warship pro SH3 default. A WSM3.0 který teprve má soubory G1,2,3 (pro GWX!) rozbalit, máš až po G1, který je bůhví odkud a asi patří k tomu defaultu WSM3.0SH3v1.4 a rozhodně tedy asi není úplný.
 Jestli už máš problém vyřešen, tak promiň - nechci poučovat.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To  Pombocz, Nishizava: Pánové, ohledně Warshipu bych měl ještě jeden dotaz na bolavý problém: se "Scharnhorstem" útočím na konvoj, a najednou se proti mně objeví lehké křižníky "Sheffield" a "Jamaica". Já mám silně obrněnou loď, vylepšená děla (3x dvoudělové věže 381mm místo 280mm tříděla- tenhle upgrade je možný), ty křižníky mají děla 152mm a přesto mne během hodiny rozsekají na kaši. Tak koukám proč, a já mám opravdu z GWX jen ty minové střepinové granáty, co pomalu neprorazí dřevěnou palubu. To pak nemá cenu hrát, všechno je předem v háji. Ty křižníky dostaly snad 100 zásahů, ale nemají ani škrábanec. V ponorkách to má smysl, ale tady je rozhodující protipancéřové nebo alespoň tříštivotrhavé střelivo. Nejde v tom módu nějak změnit nastavení? Ve videích bitev na YouTube jsou jen záběry z kombinace SH3v.1.4 + WSM3.0v1.4 a asi začínám chápat proč. Skutečně musím GWX (pro tento mód) vyřadit ze hry? Díky za radu.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tak to se omlouvám, ale bohužel netuším.... Sad Já hrál WSM naposledy asi někdy před rokem a půl, navíc spíš jen namátkově, takže opravdu nevím...


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Nishizava: I tak díky. Ještě zkusím vrátit původní munici v Basicu podle originál nastavení - Basic je v SH4 úplně stejný jako v SH3. Když to nepomůže, zkusím dvě instalace - na disk C a D, jednu default s Warshipem a druhou nechám tak jak je - pokud se snesou. Stejně je to hloupé, odstranit tu volbu munice napevno. I když samozřejmě s takovýmhle módem nemohl nikdo počítat.


Edit: tak to nevyšlo. Jestli někdo ví, jak vrátit druhy munice zpět do GWX3.0 ať prosím poradí. Jinak už mi zbývá jen SH3 v. 1.4 default+WSM3.0 pro SH3 1.4 Díky!



Naposledy upravil Milan L. dne 25. 04. 2011, 08:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 8 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.