Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 10
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH3 warship mod 3.0 
Opět sem jednou brouzdal po subsimu a našel jsem pikantní mod.Nyní už se nemusíte potápět ale usednete za bitevní lod!! Surprised
http://www.silenthuntermods.com/forum/index.php?topic=296.0
není nic hezčího než pozorovat z kompasového můstku jak vaše děla pálí na nepřítele,na výběr jsou zde bitevní lodě,křižníkya torpédoborce.
S kámoši jsme vyskoušeli multiplayer a náležitě jsme se vyřádili,myslím, že by to šlo pařit i v lize.Doporučuji všem koho už silent hunter přestal bavit, myslím že je načase znovu oprášit dvd, zasednout a vyzkoušet.
G-1:
VIIB-Deutschland
IXB-Scharnhorst
IXD2-Bismarck
G-2:
VIIB=Type 1936A
IXB=Graf Zeppelin
IXD2=Hipper Class Heavy Cruisers
G-3:
VIIB=Type 1924 Class Fleet Torpedo boats
IXB=Type 1934 Class Destroyers
IXD2=Light Cruiser "Leipzig"
vyberte si co chcete(g1,g2,g3)a šoupněte to do hry,já používám g1
moc ten mod s ničím nekombinujte pak to dělá problémy,bud na základní opatchovanou verzi nebo Gwx 3.0



Naposledy upravil pavel.45 dne 30. 10. 2009, 08:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=157060
oficiální stránka,už se kuchtí i nové lodě nejvíc se těšín na lod H39,to bude maso

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Podle screenů to vypadá luxusně  Surprised


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tohle by byla zábava v multiplayeru...

Třeba nějaká bitva DDček... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To vypadá hodně dobře. Doufám že to maj udělaný dobře a žetam nebude fůra chyb


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Probuď se  Very Happy  Taky bych to rád uvítal, ale moc tomu nevěřím.. Tak velký mod a žeby bez mnoha chyb? to mi moc nesedí Rolling Eyes


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myslel jsem hlavně sásadní chyby. S drobnými chybami podobnými těm v původní verzi SH3 počítám.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
třba se v souboji Bismarcka s King Georgem V. potopíš a použiješ torpéda Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No to by bylo zajimavé.  Laughing  Laughing  Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
nebo zmáčkneš "c" a za křiku Alaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarm se Scharnhorst potopí na 70m.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Those U-boat types not listed (includes Type IIA,IID,VIIC,VIIC/41,VIIC/42,IXC,IXC/40,XXI)
are not modified to warships,you still can use these submarines in Multiplayer games.


Že by zde byla možnost boje ponorek proti lodím (i když BB)?  Surprised  To bych snad ten multiplayer zkusil...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
žádný alarm ani střílení torpéd není.na to všechno mysleli jediny co mě tam s...,je při poškození neustále se opakující:radar zničena,radar zničena,radar zničena,radar zničena,námořní bitvy sou užasný a je to dělaný i celkem reálně třeba s charnhorstem nemůžete potopit nějakou silnější bitevní lod kvůli slabé raži hlavních baterií(280mm)stalo se mi že mi ustřelili šrouby i kormidlo a byl sem bezmocný a obklíčený nepřátelskou přesilou(a vzhůru na dno),další menšíchybka je při deštíčku takže na zakrytý kapitánský mustek hezky prší

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
možná modeři by mohli ještě ukuchtit nějakou novou centrálu protože současna centrála je jako v ponorce takže taky by to šlo vyladit,navíc přesnost bitevních lodí byla poněkud snížena takže nejsou tak přesní jako normálně což vám dáva vyšší šanci se udržet na hladině(jinak by vás rozstříleli)takže pařba je to slušná,už se těším na novou verzi sh3 warship mod 3.1 kde budou i nové bitevní lodě a podobně,na multiplayeru se paří dobře,byly přidány i nějaké mise takže námořní bitvy sou skutečností

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: SH3 warship mod 3.0 
pavel.45 napsal:
Opět sem jednou brouzdal po subsimu a našel jsem pikantní mod.Nyní už se nemusíte potápět ale usednete za bitevní lod!! Surprised
http://www.silenthuntermods.com/forum/index.php?topic=296.0
není nic hezčího než pozorovat z kompasového můstku jak vaše děla pálí na nepřítele,na výběr jsou zde bitevní lodě,křižníkya torpédoborce.
S kámoši jsme vyskoušeli multiplayer a náležitě jsme se vyřádili,myslím, že by to šlo pařit i v lize.Doporučuji všem koho už silent hunter přestal bavit, myslím že je načase znovu oprášit dvd, zasednout a vyzkoušet.
G-1:
VIIB-Deutschland
IXB-Scharnhorst
IXD2-Bismarck
G-2:
VIIB=Type 1936A
IXB=Graf Zeppelin
IXD2=Hipper Class Heavy Cruisers
G-3:
VIIB=Type 1924 Class Fleet Torpedo boats
IXB=Type 1934 Class Destroyers
IXD2=Light Cruiser "Leipzig"
vyberte si co chcete(g1,g2,g3)a šoupněte to do hry,já používám g1
moc ten mod s ničím nekombinujte pak to dělá problémy,bud na základní opatchovanou verzi nebo Gwx 3.0




ahoj,nevím jestli píšu do správný přihrádky,ale mám dotaz:povedlo se mi sosnout GWX 3.0,i nainstalovat,ale nevím,jak spustit ty hladinové lodě.Dík za případnou radu/Ahoj Sarroth,je to takhle správně?myslím to vkládání,a přidávání do příspěvku?Jestli ne,tak mě oprav,Jinak kmarádi děkuji za rady ohledně GWX 3.0 atdpovedlo se mi to rozchodit metodou pokusu a omylu,jen mi tam nfunguje LOAD



Naposledy upravil MaxStierlitz dne 04. 11. 2009, 22:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pokud se dobre divam na stranky subsimu tak jsou tam dve verze jedna pro hru s modem GWX3.0 a druha pro originalni (nemodovanou) verzi s patchem 1.4, zkontroluj si jestli jsi pouzil spravnou verzi na spravnou hru


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 10
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.