Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 7 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
používáš ještě nějaké módy?
já mám jen warship mód + pár texturovejch módů + asi 100 postahovaných lodí - a šlape to skvěle Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zkousel sem instalnout grey wolves ale nesly mi patche. slozka MODS musi bejt v data, co?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ne, proc si to forum neproctete?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Otázka na Warship pro zkušenějšího 
Dobrý den, Warship 3.0 s GWX mám staženou už řadu měsíců. Ale pořád se nemohu odhodlat k vyzkoušení, zaslechl jsem hlasy, že i když se po dohrání vše v JSGME deaktivuje, návrat ke klasickým ponorkám dělá potíže. A pro mne jsou ponorčičky stále to hlavní. Takže - dělá pak odstranění módu Warship a návrat ke klasickým U-bootům problémy nebo ne? Díky moc.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Já mám warship natrvalo, ale myslím si, že pokud nechceš celou hru přeinstalovat, tak by jsi se měl nejdřív (před tím, něž tam hodíš warship) mrknout, který soubory ti to nahradí a ty si zazálohovat.
Jo a ještě jsem zapomněl dodat, že JSGME nepoužívám, ale na tom zas tak moc nezáleží. (dávám to tam ručně, neboť alespoň vím, kde se co změní)



Naposledy upravil mysak_bob dne 03. 04. 2011, 18:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
znova prosim, zamotal sem se v tom. stahnu rozbalim, aktivuju GI a wrs mod v jsgme a jak to spustim?


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To vMThomas: Mně jde právě o to jak to pracuje v JSGME. Normální módy překopíruješ do něj, a ty co chceš aktivuješ jen přesunem zleva doprava, deaktivace naopak. A perfektně to funguje a nemusíš nic zálohovat. Warship taky nakopíruješ do JSGME, ale tam je to jinak - objeví se ti tam jako jedna položka, jenže při aktivaci a restartu JSGME z ní máš tři a z ní vybíráš jednu. A tam může být háček při deaktivaci - deaktivovat, restart zpět na jednu položku? Nebo jak? Kombinovat to s jinými módy GWX nejde, takže když budu chtít zpět ponorky, z Warshipu nesmí zbýt nic aktivního. A tady nevím.

To Fildanem: Ano, stáhneš mód a překopíruješ ho do složky MODS, v JSGME se objeví sám (aspoň u mne). Jen musíš dát pozor - existují dvě verze Warshipu, pro GWX a pro default SH3 patch 1.4 Dál už sám nevím - jak říkám, ještě jsem ho nejel.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
No v JSGME měly by se ti načíst: data + 3 módy (já mám 1. -Bismarck, Scharnhorst a Deutschland) - data aktivuješ a z módů si 1 vybereš a to by mělo fungovat a totéž při deaktivaci, kdy by se ti měl načíst právě jen tento vybraný. No doufám, že jsem teda tvůj dotaz pochopil dobře.



Naposledy upravil vMThomas dne 03. 04. 2011, 22:34, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To vMThomas: Tak nějak. Mne pořád nějak nesedí to, že se mi ten Warship zapíše do JSGME jako jediná položka - WSM3.0GWX3.0. To se má aktivovat do vyčištěného okna a po restartu se objeví v levém okně údajně ty tři módy a jeden z nich se aktivuje. To bych chápal. Ale jak zpět - odebrat a opět restartovat?  A co čeština? Dá se použít?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Odinstalace probíhá standardně prostě to odebereš z praveho okna v JSGME
Čeština na GWX funguje i ve Warshipmodu dobře


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: Strašně moc dík, přesně to jsem potřeboval vědět!! Konečně si to zahraju.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
dobre to ja udelam ale kdyz zapnu SH tak normal ponorky


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A určitě máš v JSGME aktivovány všechny tři položky, který jsou nezbytný pro funkčnost módu

Čili, aktivoval jsi ten první soubor který se tí objevý v jsgme, potom restartoval jsgme, pak aktivoval nově oběvený soubor, opět restartoval, a pak si vybral jednu ze skupin G1, G2 nebo G3 Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
WRS, GI


_________________
"This is real war"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To pombocz: A vida, to jsem taky nevěděl že existuje ještě mezimód. Takže aktivovat základní balík, restart, potom aktivovat další balík, restart, a pak teprve aktivovat G1,2 nebo 3.  A nesmí údajně běžet jednotlivé mise, musí být zvolena kampaň protože ta začíná v doku. Jinak se octnu třeba s DD rovnou na moři v periskopové hloubce - tak? Dost složité. Ale vypadá to parádně.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 7 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.