Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Teď nevim jestli sem to nepochopil blbě, ale jestli si sosnul jen GWX 3.0 tak v tomto modu to nenajdeš....musíš ještě stáhnout  Warship mod 3.0


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Dotaz 
to Merlin:
a mám to nacpat do MODS?



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 11. 2009, 12:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Dotaz 
Ano, dej to do Mods a aktivuj pomocí JSGME jako jakýkoliv jiný mod.



Naposledy upravil Nishizava dne 04. 11. 2009, 17:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
panove, a co takhle dodrzovat pravidla fora?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
sry za OT, ale myšáku proč se nesmí používat quote?


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
muze, ale je to zbytecny pokud citujes odkaz ktere je hned nad tvym
a zabira to misto, uz nase podpisy jsou ponekud rozlezly
p.s. sice nejsem mysak, ale nahanim prispevky  Laughing



Naposledy upravil Hans Geher dne 04. 11. 2009, 17:56, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
to Hans G: No nevím proč je naháníš(vím, že nenaháníš), máš status kapitän takže hodnost Fänrich. Když to štábu BdU uteče tak není nic lehčího než ho kontaktovat.  Wink

Jinak quote se používat může, ale s mozkem. Nejde o šetření místa, nejde o buzeraci, jde o přehlednost. Pročítej čtyř stránkové téma kde je polovina quote. Nic moc košér to není a "buzeruj" pak někoho že zakládá nové téma a nečte fórum.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek instalace 
Omlouvám se za předchozí quote, bylo to v rychlosti a dal jsem ji tak nějak automaticky(už opraveno).

Tak a co se týče instalace, tak ta je následující: pokud používáš čistou opatchovanou instalaci, tak stahni verzi která je pro ni určená, pokud používáš GWX, stahni si verzi pro GWX. Stažený soubor rozbal, budeš v něm mít složku MODS, vezmi ji a překopíruj do adresáře kde máš SH3 a nebo vezmi soubory které máš ve složce mODS a přkopíruj je do adresáře MODS v SH3, spusť JSGME a aktivuj WSM3.0, potom zavři JSGM a spusť ho znovu, v lecém okně ti přibudou tři položky: GeI, GeII, GeIII, v každé téhle skupině jsou tři rozdílné lodě, vyber si skupinu která ti bude vyhovovat a tu si aktivuj v readme je popsáno, která loď jakou ponorku nahrazuje. Toť asi vše.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nishiziva: nemusíš to ani ručně přetahovat do "MODS", ale stačí to natáhnout do levého okna v jsgme. Do MODS se to srtčí "samo"


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Áha, to jsem nevěděl, aspoň sem zase o něco chytřejší.  Very Happy  Díky


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak zase zpět k tématu, né Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hra vyskakuje a ji při načítání sawu...nevím co s tím...... Question  Question  Question  Question  Question

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Jedno video 
Tak jsem našel jedno video na ukázku. Je tam sice většinou jen externí pohled, ale co se dá dělat. Smile
http://www.youtube.com/watch?v=VGTVFVIOdWc&feature=related


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak pařím pařím a udivuje mě,že doprovod torpédoborců to do mě šije plnou parou a zastaví se až o můj mohutný ocelový trup,posledně mě taranovalo osm torpédoborců naráz Laughing  Exclamation



Naposledy upravil pavel.45 dne 07. 11. 2009, 21:08, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hmm, tak pojď s námi do ligy a tvůj mohutný trup se, po útoku torpédoborců, plnou parou zastaví až o dno Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.