Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak na upgrade vybavení ve Warshipu? 
Dobrý den. Rád bych se zeptal, zda kromě nákupu jiných lodí se dá něco drobnějšího ve hře nakoupit. Vím že jdou u Scharnhorsta vyměnit trojčité věže 280mm za dvojitá 381 děla. Ale co drobnější věci? Mám např. Deutchland a ten na rozdíl od torpédoborce nemá ani hydrofon, neřku-li sonar. Hlavně v noci tedy až do nástupu radaru jsem odkázaný na oči hlídkového důstojníka, který asi ale nemá japonskou noční optiku, protože vždy když zázrakem narazím na cíl, tak ho ve tmě ztratím. Sonar a hydrofon by pomohly, není-li příliš silné vlnění. Ale dá se to vůbec?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Pombocz nebo Nishizava: Promiňte další otravný dotaz. Ale pokud jste hráli G1 za Deutschland, kdy jste dostali radar? Ta loď nemá vůbec nic kromě divadelního kukátka palubního důstojníka schopného zjistit cíl tak max. na 2000-2500metrů. Já ji proto překřtil na Otloukánek. Přežít s ní do radaru (1942!) je prakticky nemožné. A přitom trosky Grafa Spee koupili Angláni tuším od Uruguaye (leží v jejích vodách) kvůli jeho náskoku v lodním radaru, kde tehdy němci vedli. Navíc když hrajete za G2, dostanete DD typ 1936A, který svým vybavením připomíná loď snů.

A ještě jeden poznatek - hlavně pro Pombocze: s tím brázděním Atlantiku to muselo být štěstí. Já jak s pitomým DD přejedu pomyslnou dělící čáru k anglickému pobřeží, je všechno auf. Z Rosythu, Scapa a Doveru vyplouvají úderné skupiny, dostávám asi nově přidané hlášení, "že vyplouvá harwichská křižníková skupina k odříznutí návatové trasy". Živo až moc. Takže ten mód i s těmi chybami stojí za to si zahrát.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Možná se pletu, ale myslím, že si na radar budeš opravdu počkat až do r. 1942. Poněvač až v té době se ve hře objevuje FUMO29. I když hraješ za Deutschland, tak přes to budeš muset používat FUMO29, které hladinové lodě nepoužívaly. Myslim že až do takového detailu warshipmod udělaný není. Ty lodě jsou vlastně jenom přemodelované ponorky. Takže to, že ve skutečnosti měl Deutschland dobrý radar, který chtěli Britové, nic neznamená a budeš muset počkat na ponorkový radar.
Pokud se nepletu, už dlouho jsem to totiž nehrál Confused

PS: s lodí Deutschland mám jiný úsměvný problém Laughing , nevíte čím by to mohlo být Question  viz obrázek


Jo a mimochodem Milane, vidím že tě tenhle mod dost zajíma, takže pro připomenutí existuje i War Ship Mod II, které obsahuje spoustu nových lodí, ale pouze pro základní hru.
Už jsem to tady jednou psal, takže kdybys chtěl hrát za Italy nebo jiné německé lodě tak můžeš Very Happy



Naposledy upravil pombocz dne 13. 06. 2011, 14:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky Pomboczi za odezvu. Mne totiž blblo, že když vyberu GII, dostanu jako první DD třídy 1936A s doslova fantastickou sonarovou a radarovou výbavou, která ukazuje i pozice lodí na displeji. Navíc kromě výborného radaru ten sonar má obrovský dosah, větší než radar. A ta vada na Deutschlandu musí být ve staženém souboru, zkus to znova, já ho mám prvotřídní. Ten radar mne štve proto, protože hlídkový důstojník s dalekohledem nedohlédne ani na příď vlastní lodi a všechno v noci nám unikne. Aspoň že mám výbornou PV obranu.
Jinak ten Warship 2 mám stažený taky, ale zatím nechci mazat GWX. Každopádně moc děkuju.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To Pombocz: Už jen takový dodatek, kdyby to někoho zajímalo: Už vím, jak získat radar v GI už v r. 1939 .V cfg kariéře je řádek "RadarUpg"= 1275 nebo tak nějak. Stačí když se to přepíše na 1276 -prostě6 na konci- a máte radar. Navíc jde jako první ještě před Warship módem aktivovat GWX Contact Color, odrestartovat aby byl kompatibilní a máte letecká a průzkumná (od ponorek) hlášení o provozu na Atlantiku.


Edit: Jo a zapomněl jsem důležitou věc - ten radar přidat hned po návratu z mise, ne jako normální nákupy před startem. A lepší je to po pár misích, musí se tam nenápadně propašovat. Ale pak už drží.



Naposledy upravil Milan L. dne 14. 06. 2011, 22:34, celkově upraveno 1 krát.

_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Dobrá rada, díky super


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Warship 2.0 
Zdravím, nemůžu najít žádný fungující odkaz na stažení warship módu verze 2, neví někdo o něčem? Předem díky za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Pomoc 
Mě ten mod funguje u widows xp ale 7 vždycky mi najede do třičtvrtě a pak mi píšou ,že program neodpovídá je nějaká možnost aby to šlo
Díky Sad   Mad  Crying or Very sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Instalovals přes jsmge?


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
celkom dobrý mod  Shocked   len nechápem preco namornici v delach strielaju aj po nemeckých lodiach    Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravim, potreboval by som pomoct ohladom tohto modu. Ide v poriadku ako ma no lenže.. Vytvoril som si nejake misie a mam problemy ohladom diel - Moje kanony akonahle ukončia strelbu po nepriatelskej lodi, tak začnu paliť po najbližšiej nemeckej Very Happy , neviem si s tým radi, všimol som si že ked vkladam nejaku nemecku lod na mapu , tak naskočia properties a FACTION ukazuje AXIS, ale potom ked zas nanu kliknem tak tam mam NEUTRAL a neda sa to zmenit. Moja lod to iste, najprv Axis a potom Neutral. A ešte mam menši problem s konvojom , mam tam 2 34Destroyeri a dam medzi nimy medzeru 450m tak ich to hodi od seba aspon 2km Very Happy a potom ked zapnem misiu tak sa približa k sebe a klučkuju a nedodržuju wayponti, robia si skratky, može mi niekto pomoct ? vopred Dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1. Je to bug(palba na vlastní a neutrální lodě) od počátku věků a nebyl opraven a nejde opravit.
2. Waypoint je jedna věc a rádius druhá. Nicméně rádius lze nastavit minimálně jen na 1km takže při každém loadu mapy to DDčko stejně může být 1km od plánovaného waypointu. Nelze určit přesně jeho dráhu...jen ovlivnit.

Salut!
S.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Velmi pekne dik Smile ,, Ten radius treba nastavovať na každej lodi ? lebo ja som to pochopil tak že do takej vzdialenosti ked vas zbada nepriatelska lod tak vas začne prenasledovať, u konvojoch a obchodnych lodiach som to vobec nenastavoval .
Inak tento mod je užasny Smile
Ešte posledna vec Smile ,, rychlost lode alebo konvoju treba nastavovať pri každom wayponte ?  lebo DDčka idu po prvy waypoint 30uzlov ale potom spomalia asi na 8-10.
No posledna bude až teraz Smile , je velky rozdiel medzi klasickym Warship modom a verziou pre GWX ? , lebo prave som si stiahol ten GWX a rozmyšlam že to preinšalujem, len ked to bude mat význam. PS: Karieru už nehrajem, robim si len vlastne mapy. dik



Naposledy upravil Janko dne 08. 02. 2013, 13:58, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je potřeba nastavovat pro každou loď nebo skupinu. Jinak to fungování je složitější, ale ano v podstatě to je oblast kde se to DDčko pohybuje, ale právě i spawn bod/oblast. A k " rychlost lode alebo konvoju treba nastavovať pri každom wayponte " tak pokud si vytvoříš první waypoint u kterého nastavíš rychlost, rádius a následně další děláš jen copy paste právě z toho prvního tak ne(to platí i u lodí).

V poslední otázce ti bude muset odpovědět někdo jiný.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ooo moc dik Smile ja som ten radius nenastavoval skoro pri žiadnych lodiach a preto mi možno dost misii blblo Smile u nakladnych lodiach a konvojoch to staci dat na 1km že ? Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.