Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Deskové a figurkové hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Vorene dík za odkaz ,doma to hraju s dcerou a je to pokaždý hra pomalu na dva dny Very Happy  .Výborná hra.

Jinak když jedem někam se známejma tak paříme Bang (beru to i jako deskovku ,bez pořádný desky si to nezahraješ   Very Happy  a pro dva hráče je tam mapa ) Je u toho dobrá pr. . . sranda Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hraju, nebo teď už spíš, hrával jsem spoustu deskových her, ale moje nejoblíbenější jsou už výše jmenovaný Fantom staré Prahy, Monopoly a Šachy,
Nemám hrád hry kde vítěztví závisí jenom na číslu na vržené kostce nebo na líznuté kartě. Radši hraju hry kde se musí myslet Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Grim: tady je v aukci talisman a dokonce v české verzi Wink  : http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/130/


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak ten Talisman jsem nakonec v aukci koupil Wink  Smile  . Takže Grime, na příštím srazu můžem dát match Laughing


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ah, deskovky...teď hodně v hospodě hrajem Galacticu, (7 hráčů - 4-5 hodin jedna hra). A Bang taky, už aby přišlo to rozšíření Smile



Naposledy upravil Rudla dne 12. 11. 2009, 11:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A zkoušel tu někdo hrát Warhammer 40k či si alespoň pohrával s myšlenkou s touto deskovou hrou začít?


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jednoznačně Kloboučku,hop!A hrajete tu někdo Doom:The Boardgame?Mě se to válí doma a s nikým to nehraju(páč to nikdo neumí) tak jesli byste to někdo nechtěl koupit.Krabice v dobrém stavu,obsah kompletní.nebo třeba zapařit?


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Doom jsem zkoušel hrát asi 2x, ale nějak mě nechytl...

Teď jsme hráli Fury of Dracula, a supr...2,5 hodiny jsme upíra naháněli po celé Evropě a pak jsem ho JÁ zabil v LONDÝNĚ Twisted Evil



Naposledy upravil Rudla dne 20. 02. 2010, 22:18, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
rudla-to zni zajimave,to bych si zahral toho Draculu


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Steel Wolves: The German Submarine 
Tady je tip  na deskovku z ponorkového světa Wink . Osobně s ní nemám zkušenosti, ale možná se do ní časem pustím (až bude návod v češtině). Je to hra pro jednoho což asi vlastně nepřekvapí Smile a vypadá velmi slušně.

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/steel-wolves-the-german-submarine-campaign-against-allied-shipping-vol-1-2014/diskuse/
http://www.boardgamegeek.com/boardgame/22359/steel-wolves-the-german-submarine-campaign-against


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vorene, tak to vypadá dosti zajímavě - po pročtení komentů ještě lépe Smile
Akorát to není v češtíně? pochopil jsem to dobře?



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 03. 04. 2011, 09:04, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Bohužel to není v češtině Confused . Ono by stačilo přeložit jen ty pravidla, herní komponenty dle obrázků by měly být v pohodě. Zatím je to jen pro angličtináře a němčináře. Otázka je, jestli se vůbec někdo do překladu pustí, přece jen u této hry asi nebudou velké zástupy "česko-slovenských" hráčů.
Tak nám ostatním, (jazykově nevybaveným) nezbývá nic jiného, než doufat.....  Neutral


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja hraju tohle ... http://www.wizards.com/default.asp?x=ah/aam/1939

jinak je mozny hrat i na mori !!! http://www.wizards.com/default.asp?x=ah/gallery/wasgallery


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Deskové a figurkové hry 
Voren napsal:
Pokud by se někomu doma zbytečně válela hra BATTLETECH (jen třetí edice s plastovýma figurkama i nabarvenýma), tak dejte vědět, koupil bych ji Wink


Vorene, je to tedy už trochu s křížkem po funuse  Cool ..ale doma mám Battletech, serie netuším/v současný chvíli umístěna ve sklepě/ a  figury z papírového kartonu... ale barevný Very Happy. A jinak Monopoly, Ostrov pokladů, Fantom a Activity.. pokud je to bráno jako desková hra.. prča největší Rolling Eyes , když musíte předvést třeba vodní elektrárnu Very Happy


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dobrej namet na sraz  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.