Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Cheatování
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Cheatování 
Dá se v lize podvádět?
Mé zkušenosti s plavbou v periskopové hloubce jsou více něž tristní, přežiji maximálně tři útoky, ale většinou stačí jen jeden.
Přímý zásah sudem mi vyřadí minimálně jednu sekci a pokud mi přímo nezabije v sekci posádku tak většinou nestačím odčerpávat vodu a pomalu se hroužím do hlubin, naproti tomu zásah ježkem mi zpravidla ubere alespoň 40 procentních bodů pevnosti trupu a poničí 2-3 sekce, ty sice stačím opravovat, ale už se nemůžu schovat ve větší hloubce a hlukem opravy na sebe přivolávám další DD a konec už není daleko.

Delší dobu sleduji několik hráčů, kteří přežívají v periskopové hloubce desítky nájezdů DD-ček.
Když jsem tento způsob hraní viděl poprvé, myslel jsem, že hráč má víc štěstí než rozumu, ale když vidím, že tento způsob boje je praktikován některými hráči pravidelně a přežívají soustavné útoky i po dobu 2. hodin, tak mne to přivádí na myšlenku nějaké úpravy konfiguračních souborů hry.
Např. nepochopím poškození jednoho kapitána, kterého ježek při jedné z misí zasáhl minimálně 3x a k tomu několik přímých zásahů sudy a poté nahlásí, že má hull 64%. Při pozorování jeho ponorky to už vypadalo, že se po několika zásazích sudy hrouží do hlubin, když najednou začala ponorka poskakovat nahoru a dolů o několik metrů a dokonce se těmito skoky vrátila do periskopové hloubky.
Zázračných přežití  některých kapitánů (jsou to pořád ti samí) bych mohl popsat několik.
Například Sandokani, kolik už potopily kapitánů včetně mne, a na druhé straně jsem byl svědkem, kdy oni jejich opakovaný nájezd ponorce neublížil.
Věřil bych, že se jedná o náhodu, kdyby se shodou náhod nejednalo kapitána, který používá periskopové plavby.
Vtírá se mi otázka, je opravdu možno v multíku "Cheatovat" a upravovat poškození ponorky, nebo se jedná o zdatné kapitány?
Máte podobnou zkušenost?


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
v externím pohledu zapni konzoli a napiš IDDQD.


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mrako, jednak to jsou zdatní kapitáni, kteří mají i více štěstí než rozumu a zadruhé, BUGY.. neříká ti to nic? sandokan.. skákání ponorky.. nic? si šťastný člověk, že si je nepoznal.. jo a Hansův cheat funguje, často ho pužívám


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Otevři si soubor liga.cfg a naknec dopiš Cheat_enable=true, ve hře pak otevři konzoli a používej následující příkazy:

cheat_cpitotam - okamžité dobití torpéd
cheat_makejjaksroub - okamžitá oprava
cheat_nejsemtady - Nepřítel tě nedetekuje
cheat_bozskykaja - nesmrtelnost
cheat_vyhraljsem - potopí všechny lodě v konvoji
cheat_vyhraljsemabsolutne - potopí všechny lodě v konvoji a všechny ponorky spoluhráčů
cheat_serunato - exploduje ti počítač


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron : great  great  great

soráč mrako, ale řek sis o to sám Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 03. 10. 2009, 08:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak z toho sem se málem podělal smíchy Laughing  Laughing  Laughing  aarone skvělej joke hurra  super  great


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mrako..jen pro případ že bys narážel  nebo tě k tomuto podle mě naprosto zbytečnýmu příspěvku vedla poslední ligová hra kde se takový souboj ponorky s DD na periskopvé hloubce udál. Byl sem tam a viděl to samé co ty....a jediné co musím napsat je, že hluboce smekák před uměním onoho kapitána, protože předvedl doslova balet s ponorkou a mistrně unikal všem útokům...byť nezůstal nepoškozen. Wink

Arone: hurra  Laughing



Naposledy upravil Merlin dne 03. 10. 2009, 11:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nevím co se ve čtvrtek dělo nicméně tohle je už moc. Nebudu tady po 100 opakovat a vysvětlovat(kdo chtěl tak poslouchal a měl možnost několikrát) a řeknu jen to, že vše to je o serveru aneb bud server a každý a nebo nikdo(všeobecně). Nemluvě o tom(k této události), že to v SH takto opravdu hold funguje, čím hlouběji jsi tím nebezpečnější je zásah a tedy paradoxně máš v P při troše štěstí šanci přežít to co v hloubce ne. Je to taktika některých kapitánů. Sám jsem v začátcích provozoval P exhibice(naposled v testování mapy CU-36 kde si to mimochodem mohl vidět protože jsi tam byl). Ale vše je risk a stejně jako tě jednou dostane jeden zásah sudem jindy přežiješ nemožné.

Nicméně jen čistě teoreticky, co když ti tu napíšu že ano, že to jde, čeho tím dosáhneš? Komu tím pomůžeš? Sobě? Ne. Někomu jinému? Ne. Jen tím zpochybníš každého kapitána, každou flotilu, všechno a všechny. Zničíš práci a partu starou téměř tři roky. Fajn já za sebou udělal 4x 50k. Jsem 100% cheater, 33. se najednou zvedla a vedla i o 200k na turnaj. Jsou to 100% cheatři. Günther najednou povstal ze spodku tabulky a začal sázet 50k. Je to 100% cheater. Třeba arlekino a švéd to samé. Jsou to 100% cheatři a tak dále. Každej kdo vyhrál BK a BU je 100% cheater. Spokojenej? To je přece nejjednodušší, když se někomu daří a mě ne tak je to přece 100% podvodník. Ale pak mě řekni co by z toho ten kapitán či flotila(tuplem ve věkovém průměru DK) měla? Jakou to pak má cenu hrát?  
Už jenom přítomnost tohodle téma škodí lize(nemluvě o tom, že jsi to původně poustnul do veřejné sekce SH3, co si asi řekne potencionální zájemce o ligu?!) protože tu pro zelenáče a neznalé vzniká otázka "co když". Co chceš? Aby některej či někteří mladší(nic ve zlém, k věku to patří) začal pochybovat  a experimentovat si s editací čímž jen bude otravovat hru ostatním, způsobovat více bugů a pádů serverů?!  Nepamatuju si od tebe na produktivní příspěvek, vždy se jednalo jen o kritiku a ne konstruktivní, ale v naprosté většině ani o tu kritiku jako takovou, ale jen kydání špíny. Tak proč tu ligu hraješ. LDK stojí na první větě pravidel a zakládá si na tom. Cílem bylo vytvořit právě opak 99% všech multiplayerů a chovaní v nich, jejich praxe. Když by to tak nebylo tak bych jí osobně nehrál. Pokud jsis toho do dnes nevšiml (což ne protože k ní přistupuješ jak k multiplayeru CoD či otevřeného multiplayeru CS, jinak bys některé věci nemohl napsat) tak bude chyba na tvém přijímači. Byl jsem mrako neutrální, ale pohár každého jednou přeteče. Říkám ti to na férovku a přímo.

Na závěr řeknu jen to, že jsem tu dnes vzal do úst několikrát nováčky a mladé, ale narozdíl od tebe(mám tě zařazeného do starší gardy) jsou to v naprosté většině srdcaři co na sobě bez remcání a soustavného napadání ostatních makaj, snášej buzerace(pro jejich dobro) a jedou dál. A toho si cením, ne každému to jde hned. A to platí i pro bejvalé zelenáče co jsou dneska veterány jejichž cestu jsem sledoval a stejně tak respektuju každé Eso jako protivníka a naopak "souboje" s nima vyhledávám narozdíl od toho, abych je falešně obviňoval.

Jinak aarone  super  
ale za sebe říkám, že už na tohle téma nebudu v budoucnu žertovat a má u mě 0 toleranci, protože poté se toho někteří jen chytají a zneužívají.



Naposledy upravil Sarroth dne 03. 10. 2009, 15:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To Sarr... Přišlo mi to jako natolik absurdní (a věř že mám na jazyko mnohem pejorativnější přívlastky) že jsem nemohl zareagovat jinak... A apriori to nebyl v podstatě žert ale tvrdá ironie... Vzhledem k povaze příspěvku to ovšem vyznělo stejně směšně jako původní příspěvek sám... Vzato do důsledku mi ten původní příspěvek hnul žlučí a svoji glosu jsem psal s časovým odstupem až po té co jsem to "vydýchal"...

Jinak má upřímná reakce by asi byla vyzvat Mrakoplacze na souboj za urážku důstojnického sboru a tedy i potažmo mě.... Takže za úsvitu na nádvoří BdU... zbraň: Luger P.04 s jedním nábojem v komoře....



Naposledy upravil aaron2 dne 03. 10. 2009, 16:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Aneb setkáme se na vřesovišti.(Tam co popravili Staufenberga a ostatni za spiknuti).


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
OT: Vzpomněl jsem si na jedno video:
http://www.youtube.com/watch?v=4SeFvuU3pE8
Tohohle tématu se týká část od 4. minuty do konce...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  great Kam se ser.. "opravář traktorů".



Naposledy upravil Sarroth dne 03. 10. 2009, 20:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je nářez!! Surprised  
to Aaron: super  hurra
to Sarr: souhlas a plně se s tím ztotožňuji
Jen přidám takovou malou technickou,,, asi jsi nedělal Mrako testera nováčků a nevíš, jak je to obtížné vychytat všechny chyby v nastavení a instalaci hry SH, a jak kolikrát stačí malý detajlíček, který rozhoduje v tom, že ten hráč padá a není schopen hry v multiplu. Pokud by použil nějaký cheat, a ten by mu fungoval v singlu budiž, ale tady ne,,,, a víc to rozvádět nebudu, je to jinak vše popsané Sarrem

jo,, a opravář traktorů je vážně proti tomu germánovi odvarový čajíček Laughing  Surprised


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to video je husté  Laughing  a vvýstižné.. opravář traktorů hadr  hurra  super
Btw, sarre, naprostý souhlas
PS: dneska potřebuji udělat test SH, sem po reinstalaci, tak jaký cheat si tam mám dát už při testech, aby se nepřišlo na to, že je používám v lize? Question  Neutral


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Cheat_Nejsemcheater Laughing  btw, ten kid byl i ve verzi battlefield2 jestli to nekdo znate ale jinak dobry Surprised


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.