Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nové zvuky... ztracený thomsen
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nové zvuky... ztracený thomsen 
Sháním se po Thomsens sounds pack, který je dost schválený. Jenomže nevím, co komu Thomsen provedl, protože ze všech úložišť, kde měl ten addon být, ho najednou smazali. Nebo jen špatně hledám? Anbo víte ještě o jiném lepším packu zvuků pro SH3?

Dííík.


Citovat
Příspěvek  
Hledáš dobře, ale Subsimu se rozsypal server, kde bylo uloženo několik modů Wink

Sleduj tohle téma, už ho nahrávaj jinam... http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=155229



Naposledy upravil Günther Königg dne 24. 08. 2009, 23:33, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pekische: Mňo jestli honíš Thomsens sound pack nebo Sailor steve dbsm tak mám oba v raru Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 24. 08. 2009, 16:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo wolf: Jejda, a mohl bys oba ty mody někde uložit a dát link? Byl bych vděčnýýýýý....


Citovat
Příspěvek  
Mohl by to někdo někam upnout ty zvuky? Na subsimu mi ty linky nejdou.

PS: Nebo pokud má někdo ještě jiné dobré zvuky, nechť nečeká a hodí sem link, jestli bude chtít.  Díky moc


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
taky sháním nové zvuky..nedávno mi spadl celý systém a přišel sem o všechna data v kompu...s tolika mody že sem i slzu uronil...ted je nemožné je najít nebot na subsimu nechali jen 6 stránek s modama...těch zbylích pár stovek smazali....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Když mi někdo řekne kam to upnout, tak mam všechny mody, co jedu v záloze v rarech Cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hod to klasicky na filefront...tam by to mohlo chvílu vydržet Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Poslušně hlásím že thomsen byl nalezen cool ....zde je link na thomsen sound pack http://sh3mods.silenthuntermods.com/PhilippThomsen/Mods/Thomsens_Sound_Pack_V3.rar

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pavle  rock  paráda, díky

Bobo, já používám rapidshare, nebo pak ten filefront, nebo megaupload, ale tam nevím jak to je s uploadem, odtamaď jen downloaduju


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Bylo též nalezeno pokračování a rozšíření Thomsen sound packu v3. Jmenuje se to PT_SoundPack_V3.2 To PT protože je to Philip Thomsen Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nechceš tu upnout ty MODy, co tam teď máš? Nebo aspoň hodit linky na subsim



Naposledy upravil Buggy dne 13. 02. 2010, 18:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
to není pokračování jen upraví zvuky při klesání pod hladinu(tlakové těsnění)sou to takové patche


_________________


http://www.youtube.com/watch?v=t7WhVZSOXVY - Chuck Novis mod

POKUSY O OPRAVY SELHALY,LOĎ JE NADÁLE NEOVLADATELNÁ,BUDEME BOJOVAT DO POSLEDNÍHO NÁBOJE!AŤ ŽIJE VŮDCE!
Admirál Lütjens. http://www.youtube.com/watch?v=UKScoC7WigE
Každou krizi vyřeší jedině válka!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Na stránkách SUBSIMu je ke stažení celý Thomsen sound pack v3.2, který je vč.patchů http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php?do=file&id=1311 a kompletně upravuje i chyby z v3.0 Koukal jsem, že je to zdařilá kombinace zvukových modů Philipa Thomsena a Sailor Steva. Soubor má 346MB, tak to chce rychlejší lajnu. Podmínkou ke stažení je registrace na SUBSIMu. Mod funguje s Novis modem bez problemů Wink



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 02. 03. 2010, 08:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Autentické podmořské zvuky 
Zdarec plavčíci,
zde http://www.hnsa.org/sound/ si můžete poslechnout autentické podmořské zvuky. Doporučuji zejména hloubkové miny Smile
KvB


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.