Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hansi, tak tentokrát budu ještě skeptičtější než Ty. Podle mě to tak jednoduché asi nebude, jak si to představuješ. Jestli jde o tu jejich ochranu uPlay, tak Ti to bude ukládat pozice na jejich UBI serveru, při přihlášení se bude Tvůj účet konfirmovat zase na jejich serveru, patche Ti to nabídne po přihlášení a konfirmaci hry na jejich serveru, takže nějaký obyčejný crack to asi nespraví. Sám jsem zvědav, jak to bude vypadat s mody. Určitě se objeví, ale aby to nebylo až v době, kdy se bude připravovat SH7...

A taky jsem jako mysak zvědavej, jakej zvolí model dokupování ponorek. Tipuju, že už to nebudou datadisky, ale budeme (podobně jako v zmíněném RoFu, kde se platí za každé letadlo 5,45 EUR - to je samozřejmě bez bankovního poplatku) online dokupovat jednotlivé mašiny Evil or Very Mad
A jestli je v základu jen VIIA, tak nás podojí pěkně (VIIB, C, jednotlivé verze FLAKů sedmiček, eFko asi dělat nebudou), to samé v bleděmodrém u devítek, dvojek atd...



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 02. 2010, 10:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já použiji slova jednoho hráčského experta.
citace:
já tuto hru sabotuji tak,že si jí zkrátka nekoupím.
A důvod je ten,že hra do které se dokupují . . . .  je pod úroven veškeré hráčské komunity.
a to ještě nevěděl nic o ochraně Smile


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
S tou ochranou je fakt kříž...již zmiňovaný RoF je venku několik měsíců a zatím bez(jak říkáte) sušenky. Co se týká dokupování typů ponorek, tak to nebude tak horký, protože by všechny ty typy musely být obsaženy v základní verzi SH5(stejně jako letouny v RoFu) a ty by jsi koupil vlastně jen interiér.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hm hm, no tak to Seppe vypadá že asi budeš mít pravdu ty.
V tom případě ale SH5 nikdy nekoupím.
Nechci bejt nepřející hajzl, ale SH5tce přeju aby to byl propadák roku, pak teprve se možná někdo v UBI probere z diskotéky ...

PS : kua, a hned sem porušil slib už sem nepřispívat Very Happy


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Sepp: V základu je nejspíš VII A, B, C a C/41. Ve VII D nedoufám,  ale udělala by mi radost...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek to GK: 
na webu maji zatim jen VIIA


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Sepp: V základu je nejspíš VII A, B, C a C/41. Ve VII D nedoufám,  ale udělala by mi radost...


VIID, to by snad byl jedinej důvod proč bych to možná, v okamžiku náhlé chvilkové duševní indispozice,  koupil  Laughing  ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
MB: ...A 3 další siluety = VIIB, C, C/41. Takže my co chceme D máme zase smůlu.

Jinak stránky konečně prošly změnou, takže kdo chce vidět novou podobu, ať se podívá do prvního příspěvku v tématu o ohlášení SH V.

Mimo ponorek a lodí tu najdete:
- Profil členů vaší posádky ( Podobnost s Das Boot čistě náhodná  Very Happy  )
- Jak funguje kampaň
- HW nároky
- Všechna videa a screeny



Naposledy upravil Günther Königg dne 02. 02. 2010, 15:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak aspoň že tak. Už jsem se bál, že tam bude jen VIIA... Béčko a céčka mě moc těší.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Navigátor vypadá jak Áda ...
Kuchař, Torpedo officer  a Executive ( ať už to znamená cokoliv ) officer maj stejnej gesicht. Na 2 další nový už asi v bugdetu nezbyli prachy nebo se vloudila nějaká chybička.

Jméno + přezdívka Willi PelzRoyal_Oak mě srazilo na kolena, Stejně tak ten Dinosaur  ...

Když už RPG prvek, tak bych ale stejně tak bych rád viděl i možnost vytvoření si vlastní posádky,za pomoci převoleb vlastností. Např podobně jako V Black Isle hrách kde jsou jak předdefinované skupiny, tak možnost úprav či vytvoření vlastní. Stejně tak nějaký portrait pack by neurazil

Nicméně oceňuju tohle jako přínos, sžití s posádkou jenž má vlastní životopis, tváře, vlastnosti atd apod je jednoznačně dobrý pro lepší prožití a pocit ze hry  ..



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 02. 02. 2010, 15:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Royal Oak jsem upřímně řečeno nepochopil, hodilo by se to spíš k tomu "dinosaurovi", protože je to kopie Günthera Priena, alespoň podle životopisu.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zde jsou kapitáni odpovědi na nejčastější otázky (FAQ) týkající se hry a připojení hráče na internet:

http://support.uk.ubi.com/online-services-platform/

A docela mě pobavilo (z pohledu spotřebitele) sdělení UBI:

Can I resell my game?
UBI: Not at this time.

Can I resell my game along with my Ubisoft account?
UBI: Your Ubisoft account features your personal data and cannot be given or sold to anyone.

I to permanentní připojení na net, abych si mohl zahrát můj nejoblíbenější sim, překousnu, ale co mi vadí, že dostávám za nemalou cenu poloviční sim oproti SH3 a SH4, kde byly zpracovány kampaně a ponorky od počátku až do konce války (SH3 německá kampaň a ponorky 1939-45 a SH4 US kampaň a ponorky 1941-45). Tady, co jsem se dočetl na UBI, bude jeden typ ponorky a kampaň pouze do roku 1943 Confused



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 02. 02. 2010, 22:22, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A že ona ani ta kampaň nebude tak ouplně dynamická  Confused  ...

43-45 bude jistě datáč, nedivil bych se ani DLC s alternativně - hypotetickou kampaní 45-47 kdy šiky XXI-cítek smetou spojeneckou flotilu z hladin všech moří ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hmm tak solidně přituhuje - byl jsem optimista až do teď. Ta jejich přiblblá ochrana to celé potápí, prakticky "nehotová" hra - je to celé postavené na hlavu a připomíná to šití horkou jehlou a hlavně kecálkovství z managementu ("Joe moc lidí si to nekoupí, tak ať se s tim ti rumuni zase moc nepatlaj, dáme jim na to míň peněz, a když to náhodou vyjde tak lidi pumpnem na datáčích...")

Obávám se, že s Hansem po uvedení SH5 nebude k vydržení, až se ta jeho proroctví naplní Very Happy


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Neboj, bude.
Oprasi SH3+tGW a zacne zase hrat Ligu DK  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.