Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
re:
Uvidíme uvnitř ponorky vodu, jak zaplavuje člun, nebo třeba požár?
Ano, navíc budete muset zvládnout kontrolu zaplavováni.

-no paráda sem zvědavej jak budou hoši makat Very Happy

Bude podporováno použití 2 monitorů naráz?
Je k dispozici rozlišení pro použití na dvou monitorech, ale co se týče HUD nebyly podniknuty specifické kroky. Zatím

-asi sem trochu natvrdlej,ale tomu nerozumím ,co tím chtěl básník říci
co chce mít na druhym monitoru?třeba sekci oprav?


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ó zapomeneš zavřít poklop a máš zaplaveno Very Happy ad 2 monitory: není to širokoúhlý? Very Happy  Very Happy


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To určitě není, to se u dnešních her bere za samozřejmost, to jen u SH3 se na to zapomnělo Rolling Eyes  (navíc původní výraz - dual monitor - je více než jasný)


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No když si člověk vezme některé kousky tak to zase taková samozřejmost stále není(často prazvláštní pojetí širokoúhlého obrazu, různého roztahovaní, ořezávání apod) natož u starožitnosti jako je SH3(tam na to nikdo nezapomněl, tam se s tím nikdo ani nepočítal). Jinak k věci, jemu asi nejde o dva "rozdělené monitory(sekci oprav) ale "spojené" jak to mají rádi letci(ač ti jedou většinou na 3). Ale když na to není upravený HUD tak nevím nevím.

http://kishoreballa.com/wp-content/uploads/2009/06/dual-monitor-pic.jpg

BTW - když už tak proč troškařit pěkně 6 monitorů kolem sebe a hurá na hlídku.  Laughing



Naposledy upravil Sarroth dne 16. 12. 2009, 16:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
protože neumím anglicky, nechcete někdo poslat na UBI připomínku k multiplayeru, zda by nešlo vypisovat ve výsledné statistice u lodí i časy a jména kapitánů kteří loď zasáhly.
(To by ubylo v lize hádek)


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Videorozhovor s Danem Dimitrescu a volný překlad z pera Günthera ZDE


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
doufam, ze slozku rpg myslel pouze tim stylem, ze napr. vyuzijeme nejaky zkusenostni body na vylepseni jednotlivych vlastnosti (jakych?) clenu posadky a oni budou fungovat lepe, plus kdyz uz se s posadkou budeme bavit tak rozhovor muze zpusobit zvyseni moralky, tudiz zase vyssi vykonnost


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mrakoplacz napsal:
. . .  zda by nešlo vypisovat ve výsledné statistice u lodí i časy


Mrako, časy tam samozřejmě jsou  Wink  ,zbytek je ale už na tobě  cool


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Interview s vývojářema na Subsimu

- překlad snad brzo

BTW jedna řekl bych doposud neznámá informace mě tam docela zarazila, hádejte jaká.  Neutral


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to vím naprosto přesně soudruzi. Zarážející informace je, že autoři viděli Das Boot a také, že se nepočítá se zpožděním Very Happy.

Jinak jestli jsem to správně pochopil, ve hře budou jenom sedmičky? To jako nebude XXI ani IX (a ani II, chudák Hans...Smile )? Na druhou stranu graficky znázorněná voda uvnitř (ta nežádoucí) je fajn a přijde mi fajn i "zakázání" zkratek a nutnost lozit nahoru, dolu.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mne osobně ani ta jedna pozitivní informace nedokázala kompenzovat ty dvě facky v podobě omezené volby ponorky a omezené kampaně...
... Oboje je prostě nesmysl.

Ad 1) - Chápu, že se DEVs nechtějí s**t se 3 interiéry, ale jestli si mám vybrat mezi interiérem a typem II a IX, volím rozhodně druhé... I když nejspíš to bude jako DLC za hezkou sumu peněz...
Ad 2) - Hovadina na Entou. Dáva to asi tolik smyslu jako hrát třeba v Hearts of Iron kampaň za Němce, dojít k Leningradu/Stalingradu, ukončit to a tvrdit, že pak to nemá smysl... Rolling Eyes
Ad 3) na základě připomenutí od Bena - s chybějícími zkratkami na mne nechoďte. Jestliže ovládání hry se efektivitou nemůže vyrovnat skutečnému vydávání  orzkaazu, nechte alespoň ty zkratky. Kapitán přece neběhá po celé ponorce a nedává rozkazy? ne? Kdyžtak by to mohlo být jako optional...
Ad Překlad: Bude brzy.

Asi budeme litovat, že GWX tým už není pohromadě... Crying or Very sad

Nicméně aby nezůstalo jen u negace: Budeme mít vlčí smečky a taky mne potěšil začátek v hodnosti prvního důstojníka, může to být zajímavá inovace...



Naposledy upravil Günther Königg dne 19. 01. 2010, 21:46, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ad1 jj je to ono. Oškube to silně singl a téměř znemožní ligu na SH5. Na tak zvané """addony""" poslední doby mám silnou averzi nemluvě o tom, že to jen zkomplikuje tvorbu modů a situaci celkově. A pokud by ostatní ubooty dodal do hry nějaký mod je to prostě neplnohodnotné a často problematické(známe to).

ad2 to už někde zaznělo, ale s tím že bude i "volná kampaň" takže jsem to zatím jako přehlédl nemluvě o tom, že to by nebyl pro mod velký problém.

ad3 jj 100% souhlas Gunthere.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, prestavam se na "petku" tesit.
Sarre, nastal cas zacit pracovat na PP4  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No jestli se chlapci nenechali spíš insipirovat RoFem a podobnými novými simy, resp. jejich obchodní politikou. Možná se všichni typů IX, II, I, XXI apod. dočkáme, ale budeme si je dokupovat samostatně tak, jak píše Königg.

Ad 2 monitory: Když se člověk může volně pohybovat po ponorce a nahlížet do zákoutí ponorky, to už by byla lepší podpora TrackIru, ne?

Jinak Playmen už uveřejnil pravděpodobný vzhled obalu.


A zde je nové video týkající se kampaní v SH5:

http://ubitv.de.ubi.com/?vid=881



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 19. 01. 2010, 23:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:

Kapitán přece neběhá po celé ponorce a nedává rozkazy? ne? Kdyžtak by to mohlo být jako optional...

Ale kapitán, který uvidí DD nestihne za pikosekundu namalovat na podlahu věže pentagram a neteleportuje se k prvnímu důstojníku křičíce Taufeeeeen!!! Kapitán taky vteřinu po získání prvního zvukového kontaktu nezaboří oko do periskopu,ale musí tam vylézt.

Momentálně se mi nechce ten rozhovor otevřít, takže: Pochopil jsem to špatně a rozkazy taky nebudou mít ikonu? Včera jsem totiž měl dojem, že tam psali o tom, že když jsi nahoře (na věži), tak se nemůžeš potopit dokud nezalezeš (což mi přijde reálný), čili vyeliminování teleportovacích tlačítek (mimochodem jsem zkoušel hrát SH3 s bez jejich používání, takže jsem se proklikával přes dveře a byla to dobrá zkušenost). Oni tam psali i o rozkazech, v tom smyslu, že budu muset kliknout na důstojíčka a něco zvolit místo menu v interface hlavního pohledu?

PS: To video nevypadá špatně, mapa je slušně udělaná, voda se mi líbí, efekty ujdou (i když jsem nikdy nehrál nic novějšího než 2007) jenom TEN PITOMEJ PERISKOP JE K H***U !!!

EDIT: ale damage model lodí vypadá mizerně...



Naposledy upravil BenKenobi dne 20. 01. 2010, 14:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.