Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 17 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No když tam přiznává,že to neni v pořádku tak proč to vydávali ?   to snad měli dodělat ne?
Kdybych takhle pracoval v práci tak bych asi ,ne asi ,ale určitě skončil na dlažbě.

To je jako kdybych si šel koupit auto který by bylo bez laku s tim,že si ho můžeme dodělat a přitom sme ho zaplatili v plné ceně. Evil or Very Mad
 
Co by Ubi dělal kdyby se jim na to modeři (po domluvě) vy...   ?



Naposledy upravil U-3500 dne 25. 03. 2010, 09:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Proč to vydávali?

Asi na ne vydavatel tlačil...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak je to tam myslim celkem jasně napsáno, měli bychom to brát tak jak to je byť se to nikomu nelíbí, ubi je ten kdo to financuje a mohl klidně vývoj sh5 zrušit, možná k tomu chybělo málo, z tohoto pohledu je to úspěch, že je zde a jako základní nosná platforma věřím bude funkční, to je to pozitivní co si z toho beru a nějaké bojkoty ze strany moderů či hráčů ničemu nepomůžou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak at to prodavaji za 199,- a at to dodelavaji moderi  Wink
Hlavne ze vyvinuli ochranu, ta se jim taky "povedla"



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 03. 2010, 14:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak bobe, klidně at zavedou ten systém(kterej tu mimochodem propagujeme s HansemE aneb vydání "editoru" Very Happy ) ale at tomu taky přizpůsobují ceny, ale nikde tak SH5 podáváno nebylo. A jak jsem tu psal...toho času a financí co stálo zakomponování té jejich "slavné" ochrany, kdyby to radši bylo věnované na delší vývoj a doladění. Celkově mě ten článek přijde jak když by náboženskej fanatik psal "objektivní" článek o inkvizici(už jenom jak tam reje do Neala).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
messer napsal:
Nedá mi to,abych se taky nezeptal:Není v te ponorce nějak málo námořníku?Nebo všichni kouří venku?  Laughing


Protože jste tu počet námořníků v ponorce počítali dokonce podle videa (ještě před vydáním SH5) a nikomu nevyšel plný stav posádky v typu VII, tak se k tomu vracím. UBI na tuto otázku dalo ofíko odpověď:

V ponorce není dostatečný počet lidí.
Odpověď UBI: Zapracovali jsme do ponorek jen ty muže, kteří pracují na jednotlivých stanovištích nebo se zabývají údržbou ponorky, tedy cca 20 - 25 mužů. Zbytek z cca 40 mužů na palubě odpočívá ve svých kójích. Pokud bychom do ponorky umístili 40 mužů, omezilo by to volnost pohybu hráče a jeho interakci s postavami.

Zdroj:  http://forums-de.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/3431013487/m/8461003887/p/2



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 25. 03. 2010, 16:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže jedna šichta odpočívá celou plavbu a druhá celou plavbu maká ? Nebo se po "virtuální" střídání směn aspoň vymění jmenovky ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  me naopak prijde ze na ty ponorce je min 100 lidi bo nejak mi nefunguje ta volnost pohybu hráče a jeho interakce s postavami !!! Hrac se porad nekde zasekava , nemuze kloudne vylezt po zebriku a kdyz chce s nekym mluvit musi si dat pozor aby jim NEPROSEL  Surprised  Surprised  Surprised  Surprised  . Proste ODFLAKNUTY je i tohle !!!!  A navic LZOU bo s tech 20 se alespon u me min 3 valej na kavalci !!!!! a pokud budu pocitat kavalce tak zjistim ze rozhodne jich tam neni 40 !!!! Sakra nejak mam pocit ze autor teto odpovedi tu hru ani nevidel  Mad  Twisted Evil  Mad
Ale nac se rozcilovat ne on se vzdycky najde nekdo kdo jim to zaplati a este bude chvalit .... Cool


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no mas pravdu, pro mne ta hra je zatím největším provarem a sklamaním co jsem za tento rok viděl a tešil jsem se na to, na dalši gamesu na kterou se tešim je mafia II a u té veřím že mne nesklame ale SH 5 je u mne adept zatim na nejvetsi herni sklamani což je co rici, minulý rok to u mne vyhral ETW který jsem si dokonce v předprodeji koupil (blbec), naštestí ze jsem nekoupil SH5 ....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chery, "kavalců" v ponorce samozřejmě nemůže být 40 už jen proto, že na jednu postel (vyjma určitých důstojníků) bylo více námořníků, kteří se o postel střídali po směnách. Ostatně proto se o něm. ponorkářích (lépe řečeno o druhoválečných) říkalo, že jdou vždy spát "do teplých postelí".

Jinak souhlasím. V UBI říkají, že znázornili jen aktiviní směnu, ale přitom se povaluje část té aktivní směny v postelích. Chápu, že je zbytečné zpracovávat celou posádku až do posledního námořníka, ale určitě by atmosféře dost prospělo, kdyby člověk viděl na postelích spát lidi, co nejsou ve službě. To je právě také to nejzajímavější na tom pekle v plechovce uprostřed oceánu, o které mi můžeme (naštěstí) jen číst a hrát si na to v simu, že všude musel být šílený hluk, motory běží, část lidí pracuje, ale stejně přitom na lůžkách leží řada k smrti unavených námořníků z předchozí směny a spí.
Just my 5 cents...


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
TO Sepp von Posorschitz

add 40 kavalcu : ale to ja vim ze jich tam nemuze byt 40 ale UBI psalo ze mame 20-25 aktivnich a 40 spicich namorniku !!! A protoze vim ze se spalo kde se dalo , a ze jedna postel mela vic uzivatelu prijde mi vyjadreni UBI o to absurdnejsi kdyz nam celou dobu tvrdi jak moc promakany to maj
add omezeni pohybu : Dalsi neskutecnej BLABOL nebot vsema namornikama projdete jako nuz maslem takze zadny omezeni tady nevidim !!!!
Proste ODFLAKNUTY !!!! A stejne tak dopadly ostatni veci ve hre . Naznak moznosti ale ve finale totalne nedotazeny napriklad KOMUNIKACE s posadkou . Super muzu s nima mluvit ptat se jich na rodinu atd ale kua to nemuzu ZARVAT do ponorky povel ??? To musim ruzne prebihat jen za urcitym panakem a klikat na nej . Nestacilo by aby kdyz je 2 - 3 metry ode me sem proste vydal rozkaz ?? !!! Jasne po´kec =musim na nej kliknout ale abych neustale musel odskakovat od utocnyho periskopu a menit  tichej chod za normalni  atd na to bych jenom houknul a uz by to fungovalo . Stejne tak UPLNE chybejici povel k opusteni paluby pred ponorenim !! A takhle by se dalo pokracovat ve vsech aspektech hry . Proste je to neskutecne ODFLAKNUTY a rozhodne soucasny stav hry neodpovida cene !!! Za tohle by se melo UBI omluvit a vydat alespon 2 DLC pro predplatitele a platici hrace zdarma !!! Navic si myslim ze s nakejma jejich DLC maj utrum alespon do doby nez s toho udelaj SIMULATOR PONORKY  a ne arcadu s nadechem simulace  Embarassed


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Příští sobotu v prvním dubnovém vydání Game Page bude hodnocení SH5.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
souhlas, předražený to je, nedávno tady u nás otevřeli JRC tak jsem se tam vydal pro SH5, cestou tam jsem měl docela dilema, zkrátim to, nakonec jsem si za ten litr koupil raději armu2 kde mám 100% jistotu že se budu dobře bavit,  at na sobě kouká SH zamakat nebo to příště dopadne podobně a domů si místo něj přinesu toho novýho Napoleona   Sad  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Podle mne je uz predrazeny pouze u nas a na Steamu. Ja jsem SH5 objednal s game.co.uk.  Uz mi psali, ze to posilali a z uctu mi i z postovnym stahli 460 Kc coz je min nez za kolik jsem koupil SH4 s datadiskem pred 2 tydny. Tak doufam ,ze to behem tydne dojde.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Steam v Británii vyřadil hry Ubi s DRM 
Cituji z článku na serveru HREJCZ
Digitální distribuční platforma Steam ve Velké Británii vyřadila z nabídky tituly Ubisoftu s DRM ochranou, tedy Assassin's Creed 2 a Silent Hunter V. V ostatních oblastech (včetně České republiky) je oba kousky přes Steam stále možné zakoupit. Avšak zájemcům o koupi přes Steam ve Velké Británii se nyní zobrazí, že požadovaná položka není dostupná pro tento region (viz Steam UK). Server CVG k situaci v Anglii získal vyjádření nejmenovaného insidera: ?Je to zatím poslední z hádek kolem DRM Ubisoftu. Steam nechce ztratit svou pověst u zákazníků a tyto kousky svou ochranou jeho hráčskou základnu rozčílily.?
Oficiální vyjádření Ubisoftu ale souvislost stažení dvou položek Steamu s protipirátskou ochranou záhy popřelo: ?Obě hry jsou na Steamu dostupné pro všechny ostatní země. Fakt, že nejsou k dispozici na Steamu UK, nemá nic společného s DRM ochranou, ale s místním obchodním jednáním mezi Ubisoftem a Valve,? uvedla francouzská společnost pro server VG247. Jaké jsou přesné příčiny stažení Assassin's Creed 2 a Silent Hunter V z britské nabídky Steamu se tak z oficiálních úst zatím asi nedozvíme. Je ale dost možné, že jde o nižší cenu v librách vůči zbytku světa, která se výrobcům nelíbí.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 17 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.