Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 15 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
SH V - Preview a recenze
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jenom dotaz   NVIDIA GeForce? série 8/9/GTX podporované grafické karty.
To mám chápat že GT nebudou na tu hru fungovat?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Může někdo zmínit tu záležitost s misemi  ?
Zajímalo by mě například jestli je návrat do přístavu podmíněn splněním mise, nebo je to úkol jen za nějaké plusové expy ( čti renown ) či povýšení atd ....



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 08. 03. 2010, 13:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Podle toho, co jsem zatím pochopil, tak mise slouží k odemčení další kampaně, připlutí do přístavu není podmíněno splněním mise, každá mise má lhůtu splnění (např. potopit 50.000 BRT u východního pobřeží GB, do 1.června 1940), jsou za to taky body pro posádku...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no a to je trosku kanka na naplni tehle hry bo kdo kdy slysel rozkaz jed tam a tam a nevracej se dokud nebudes mit tolik a tolik BRT . Chjo  chjo smutny to konec ponorkarske serie ! Kdo doufa v SH 6  ten by dooufat nemel . Procital sem ted ofiko fora a prijde mi ze NEDODELANEJ SH3 byl na urovni kterou SH5 dosahne za mesic az dva . To ze novej pristup prinese naky problem se da cekat ale ze jsou ze hry vypusteny uplne zakladni veci me zarazi . Dalekohledy , kompas, poradna mapa se ctvercema  , posadka se do bourky oblekne jak na vylet na Floridu , posadka vydrzi ve sluzbe i dva mesice takze zadny ze se budou stridat ( i proto jich na ponorce napocitate cca polovinu )  atd. Na jednu stranu graficke pojeti a par novech veci delaj docela peknou atmosferu ale ta je srazena tim ze se k vam hra chova da se rict NEPRATELSKY svym ovladanim a nedodelky .
Napriklad  byt u kanonu a strilet  kdyz v tom je v dalce spatreno eskortni plavidlo . Nevim jak ostatnim ale dokud za sebou nezavru poklop nejde dat povel k ponoreni . Super atmosfera clovek se zene po ponorce k vezi a ejhle tak na patej pokus se podari zdolat zebricek . Chudaci namornici u dela i ve vezi nejde jim zdelit ze maj jit dolu takze je pekne necham nahore a zavru poklop . Kolikrat uz to kolem me pleska od strel z kanonu . Dam povel NOUZOVE PONORENI a co se stane  NIC  v ponorce je klid Hans se vali na palande , Kurt se stoura v torpedu a kuchar si piluje nehty nad polivkou . A nasi statecni na palube se uzasne teleportujou do ponorky takze si kolikrat myslim ze nemam ponorku  ale nakou Enterprise  !! A atmosfera je v haji . Prepnu se na external a zase to na me dejcha napetim ale ejhle zaciname se prat s ovladanim kurzu atd a sme zase na zacatku  .  
Nekdo psal ze nemecky text je o dost orezan lepe receno ze tam toho dost chyby behem dialogu  v porovnani s anglinou takze jenom doufam ze cestina tak nedopadne a ze chyba je v nemeckym prekladu a ne v souboru podle ktereho se preklada .
a na konec nevim uz se to tady nekde resilo ale lod po zasahu 2 torped , totalne v plamenech a posadkou ktera toho hojne vyuziva k opekani spekacku a korzovani po sqele ozarene palube  ke dnu nejde ani za boha . Proste je tam UKAZATEL jejiho poskozeni a pokud ji nedodelate vy ohen ani pronikajici voda za vas tu praci nedodela . Pokud nekdo prisel na neco jinyho necham se poucit me se to nepovedlo .

Takze muj zaver je ze ARKADA , ARKADA ,ARKADA . Idealni hra pro deti kolem 7 let ktery netusej nic o ponorkach ale videli film . Simulace je v haji a RPG system je udelanej tak hnusne ze zlaty povysovani a odmenovani v  SH3


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
takže  trošku deja vu,  koktejl SH2, SH3, SH4 aneb návrat ke kořenům ....  nu což, stávají se i horší věci než statická kampaň ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

Pokud to nekoho pohorsuje klidne to smazte ale ja se dobre zasmal . Video asi zna kazdej ale text je novej  Laughing  Laughing  Laughing  Kdyz sem to videl musel sem to sem dat  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=sdasspAZYIw


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Laughing

takhle by to vypadalo u všech hráčů doma když bysme začli hrát ligu s SH5  Laughing


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
standardní reakce na KIA


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Recenze Eurogamer.net 
Recenze na Eurogameru ZDE(překlad snad brzo)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Taky pekne napsany a 5/10 mi s tou posledni vetou ze SH 4 je jasne lepsi a levnejsi hra nejde dohromady mel dat 4/10  Laughing


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Skore 5/10 by podle mne odpovida tomu co jsem videl u kamarada. Ta hra ma svetle momenty, mi osobne se libi manualni zamerovani a ani mi nevadi nove rozhrani. Vadi mi ale spousta bugu, DRM, a tragicka fyzika. Videl jsem jak kamarad utocil na bitevni lod u Narviku, ta udelala uhybny manevr a schovala se v kopcich severne od Narviku. V te same misi jsem videl obchodni lode letat. Videl jsem torpedoborec, ktery se pri potopeni na melcine nejprve dotkl torpedovanou zadi dna, pak se vzepjal v uhlu 80% a do poloviny se zavrtal do dna. Vizualni pozkozeni lodi se temer nezmenilo. Kdyz upadne stezen, upadne cely celek vcetne lan, ktere ac na jednom konci volne, jsou stale napjate. Vsechno se to snazi zakryt vsudypritomnym ohnem a hollywoodskymi vybuchy. Hodne lidi si stezuje na nefunkcnost magnetickych torped, ktere s zeleznou pravidelnosti podlouvaji pod kylem cile bez vybuchu. K tomu jeste nefunkcni servery Ubisoftu. Podle mne to momentalne nestoji za zlamanou gresli. Jsem rad, ze jsem si rozmyslel koupi sberatelske edice, bylo by to vyhozenych 1600,-

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
scot666 napsal:
Hodne lidi si stezuje na nefunkcnost magnetickych torped, ktere s zeleznou pravidelnosti podlouvaji pod kylem cile bez vybuchu.

Na ty si stěžovali taky Kptlt Glattes, Günther Prien a mnoho dalších kapitánů  Laughing


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jo tak to si mi připomněl,kdo vykoupil všechny placky SH5 na Xzone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     Sad


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já a HansE. (pro Vaše dobro)



Naposledy upravil Sarroth dne 10. 03. 2010, 17:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No myslim ze s vypnutou volbou vadna torpeda v nastaveni reality by se to stavat nemelo. Krom toho, vim, ze dokonale nebyly nikdy ale mimo norskou kampan nevim o tom, ze by si stezovali na 100% selhavani torped. Stezujou si na to i na subsimu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 15 z 18
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.