Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
K datumu 17.2.2020 - Ponorkuje tu ještě někdo ?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek K datumu 17.2.2020 - Ponorkuje tu ještě někdo ? 
Po několika letech jsem se vrátil k SH 5. Mám verzi z UPlay ( SH 4 také ). Kupodivu mně tam všechny vylepšení fungují a tak potápím a potápím  Laughing
Jenom jsem se chtěl ozvat , kdyby někdo chtěl zase oživit toto skvělé forum.

Gustav.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vítej na foru Die kapitane.
Věř, že se zde najdou kapitáni co stále plují se svými loděmi po oceánech a mořích Smile  Kapitan



Naposledy upravil Muckenberg dne 17. 02. 2020, 16:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jsem opravdu rád , že " stará garda " to ještě nevzdala.


_________________
Kdo si hraje nezlobí :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdar, opravdu se ještě bojuje? Koukal jsem, že u přihlášek je pusto (psát mrtvo, zní divně)  Wink  Smile  A výsledky žádné.


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Liga se už nejede, protože nebylo kde.
Spíš se jedná o singl boje jednotlivých kapitánů, ale stará garda se schází dál.



Naposledy upravil mysak_bob dne 19. 02. 2020, 08:21, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Naštěstí jsem už zešedivěl dávno , takže se nemohu vymlouvat , že je to z bojových akcí :-)) , ale Scapa Flow mne nutí až k " pláči ". Jak to ten Günther udělal , že se tam dostal ?
Já pluji v noci , těsně pod hladinou , pod kýlem hlásí 17 metrů a bác a už jdu ke dnu :-(((


_________________
Kdo si hraje nezlobí :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Koukám, že jsi taky jeden z borců, co proplouvají úžinou skrz minové pole tip top


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To je ostuda :-((( , tak miny mne vůbec nenapadli :-))
No už jsem to vzdal a plavu k britském pobřeží.
Jo a moje úvodní informace byla mylná. Obě varianty SH4 i SH5 mám ze Steam.
Ta z Uplay vždy po instalaci WoS zkolabovala i když to byla verze 1.2
Steam si sám propojil svůj účet s tím , co mám na Uplay a maká to dobře.


_________________
Kdo si hraje nezlobí :-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 Ale ty miny jsou dobře vidět Smile Máš to dát jako U-47 pěkně v noci po hladině. Jen dávat bacha na vraky a miny. Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdravím, nedávno (asi pred 2 mesiacmi) som sa znova začal venovať SH3 s módom GWX. Preinštaloval som ňou ligovú SH3 ktorú som ešte vždy mal na HDD pre prípad plavby.

Ale k tomu singlu. SH3 mám teraz tak zmódovanú že ju už Steam ani nedokáže rozpoznať.  Laughing
Používam GWX 3.0 s týmito módmi:

Thomsen's Sound Pack V3.2cg
b25_Louder_Diesels
M.E.P v6
Optional - FSF for MEP v6
Optional - ShipVanishingHull for MEP v6
M.E.P v6- VisualSensors for GWX3
Rubini´s Underwater dust&plancton v1
Moon_light_mod
Sh3_volumetric_clouds&fog_V2.2
Torpedo Damage 2 Final
LifeBoats&Debris_v4
GWX - VIIC41 Player Sub
FM_NewInterior v2.1D
GWX - Open Hatch Mod (IX,XXI)
Ahnenerbe WideGui 1920 x 1080 Final
GWX - Contact Color
Rapt0r's Uniforms V2.0 [Grey]
Rapt0r's Uniforms V2.0 [Grey - All Leather] Patch
No Medals On Crew [Patch]
Supplement to V16B1
AI_Sensors for Stiebler4C_V16B1 patch and MEP v6
O2-Gauges v2
EnvSimAct_10

Okrem GWX ktorý je základ a MEP v6 pre 20km dohľad by som chcel vyzdvyhnúť mód Supplement to V16B1 čo je vlastne neoficiálny patch. Upravuje a pridáva:

Reálne časy opráv: Hodiny namiesto opráv za pár minút/sekúnd.
Neprestnosť WatchOfficera: Už viac nevie podať správu o vzdialenosti cieľa na meter prestne ale len hrubý odhad. T.j. plus/mínus niekoľko sto metrov.
Šnorchel: Nemožnosť používať šnorchel pri silnom vetre/vlnách.
Periskop: Simuluje vibrácie periskopu pri rýchlosti vyššej ako 4 uzle keď ste pod hladinou. T.j. rozmazaný obraz/vidíte úplne ho***.
Hydrofón: Pri šnorchľovaní so zapnutými dieslami nič nepočujete.
Interné prebíjanie torpéd: Pri silnom vetre a vysokých vlnách sa musíte ponoriť pod 16metrov aby sa loď stabilizovala a dali sa prebiť téééčka.
Externé prebíjanie torpéd: Keď s ním začnete rýchlosť je obmedzená na pomalý chod a nieje možné sa ponoriť, resp. po stlačení "C" vám dôstojík dá hlásenie ako rýchlo ho môže preuršiť. Niečo medzi 4 a 16 minútami.
Hmla: Keď sa objaví váš dôstojík vám dá vedieť a k tomu sa časová kompresia spomalí na 16x.
Vzduch: Je rozdelený na vzduch v ponorke a stlačený vzduch(rezerva). Stlačený je neobnoviteľný, a o tom v ponorke dostávate hlásenia ako postupne klesá. T.j. musíte hospodáriť nie len s palivom a batériami ale aj so vzduchom.
U-tanker: To najlepšie. Môžete dotankovať s "dojnej krávi" bez prerušenia hliadky priamo na mori. Po menšej úprave to funguje aj s nemeckými loďami v neutrálnych prístavoch a na mori.
Vlčie svorky: Áno, sú tu. Na mape sú umiestnené nečinné ponorky ktoré môžete po objavený konvoja navádzať pomocou bojovej mapy k cieľu a zapojiť tak do boja.
Torpéda: Je simulovaná torpédova kríza a postupné zlepšovanie kvality torpéd.
Nočné videnie: Odstraňuje bug kvôli ktorému videla posádka v noci aj na 20km. Teraz sú slepý rovnako ako hráč.
Zlé počasie: Odstraňuje bug keď dážď, hmla a vysoké vlny mohli trvať aj mesiac. ***túto úpravu nemám aplikovanú namiesto nej používam mód EnvSimAct_10 ten je ešte viac dynamický a od začiatku hliadky. T.j. už z prístavu môžete odchádzať za zlého počasia.
Dieselové motory: Pri dlhodobom používaní najvyššej rýchlosti(letmo/flank speed) sa vám môžu poškodiť motory.
Kolízie: Vaša ponorka je krehká. Zvyšuje poškodenie ktoré dostanete po kolízií s iným objektom

Tento mód sa inštaluje trocha komplikovane a sám som sa na neho odhodlával nejakú dobu, ale 100% stojí za to. Bez neho už SH3 nikdy hrať nechcem a ani nebudem.  Surprised



Naposledy upravil KUBO dne 20. 02. 2020, 16:35, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ešte menší dodatok.

Pred tým ako som začal s Ligou som SH trojku hrával len krátko a  s RuB-om, hlavne pre nedostatočný hardware ktorý nestačil na GWX. V čase keď som si kúpil herný PC sa hrala liga a preto som do inštalácie SH nechcel zasahovať. Ligovú inštaláciu som mal ešte donedávna nainštalovanú, ale na tej sa mi zasa nechcelo hrať singla. Až keď skončilo Tunngle, oživenie Ligy bolo stále vzdialenejšie a chuť hrať SH stále väčšia som sa rozhodol konečne vyťažiť to najlepšie čo komunita na SUBSIME vedela ponúknuť, dať to dokopy a začať.  Twisted Evil  Surprised


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj
 A všiml jsi si, že je to vlákno o sh5 Very Happy Ale samozřejmě je moc dobře, že ještě stále bojujeme. Smile Surprised  Surprised


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ano, ale keď už kolega vyššie spomína aj SH 4, tak som si dovolil menšiu propagandu starej dobrej trojky.  Rolling Eyes A okrem toho, pochybujem že táto otázka ešte padne vo vlákne o SH3. Ak to Bdu neschvaľuje tak bez zaváhania príjmem zodpovednosť za svoj čin a absolvujem hliadku v Arktide.  Laughing


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A co proplout Gibraltarem ze Středozemního moře do Atlantiku? Very Happy


_________________
Co se to proboha s tou Evropou děje !!!!
Opravdu začínám pochybovat jestli rozhodnutí Rusů ve 45 co s němci bylo správné. Oni by to s Rusy neudělali !!!!!!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ono, od Bdu by som to aj čakal. Keď hráš v SH trojke za 29.flotilu v Stredozemnom mori a si v Auguste 1944 na mori tak ti príde správa ktorá znie nejak takto: "Opúšťame Toulon, vaša základňa sa mení na Trondheim."  Laughing Vtipálci.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.