Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Screenshots galerie pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Někteří v posádce mají asi hemeroidy...





Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 21. 06. 2010, 09:33, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to je Seppe nová tajná zbraň - ponorka s jednopersonovou obsluhou


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nejnovější zbraň má ta polská minilodička, kterou Sepp vyfotil v Kielským kanálu. Měl jsem ji taky tam, zaměřil ji, chtěl jsem ji přirovnat k nějaký lodičce z knížečky pro přesnější střelu (pěkně k ničemu,když stála...), ale stihl mě Pilsudského hněv a spadla mi hra. Bojte se Poláků...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No kukam na videa, kukam na obrazky..da sa potopit lod aj bez toho, aby tak efektne cela horela?? Vsade vidim same taboraky a az potom potopenie. V SHIII sa lode potapali aj bez toho aby najskor ohorela cela paluba. Stacilo spravne trafit trup.. Idea

EDIT: Nic proti hollywodskym efektom, mozno je to len na screenoch koli efektom  Smile


Citovat
Příspěvek  
Dá. Např. jsem ji trefil do kormidla a šroubu a loď se jen celá zachvěla (špatně jsem spočítal rychlost - loď byla o chlup rychlejší, než jsem si myslel). Ale mně spíš vyhovuje, když ji trefím tak, že poté celá hoří-známka toho, že jsem ji trefil opravdu dobře a na dobrém místě Smile
To se týká torpéd.

Byla-li ta otázka směřována na dělo, pak i tam se dá trefit v pohodě loď tak, aby se ihned neukazovaly exploze na palubě. Samozřejmě se nesmí střílet na palubu HE, ale pěkně na a pod čáru ponoru AP municí.

Ale je pravdou, že ty efekty jsou někdy hodně přehnané.

Komu to vadí, může si aktivovat mod, který to řeší (např. Old Style Explosions - ke stažení zde: http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=164959&page=4 + tady: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1607 a další).



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 18. 05. 2010, 22:17, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslene to bolo vseobecne, a predpokladam ze efekt zasahu do kormidla ci srubu lod vyradila (zostala stat). Asi je to samozrejmost, ale ak mam prejst z SH3 chcem si byt isty ze sa to oplati..vdaka


Citovat
Příspěvek  
I když už nemám fyizicky na lodi žádná torpéda, tak mi hra něustále nějaká na ponorce zobrazuje. Stává se vám to taky? Žádné úhoře už nemám, ale v přední torpédové místnosti  hoši neustále něco strkají do torpédometů... Evil or Very Mad





_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo,jo to máme stopro všichni, doporučuji zabouchnout a zavařit ty dveře, co oči nevidí..... HA

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi trošku foťte! Nemám dát co do galerie na webu.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já už sem viděl dost, chcete-li být ušetřeni mých komentářů tak nefoťte  Wink  Very Happy  ....


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
JJ to stěmi torpédy jsem si taky všiml zajímavé bylo že když jsem měl plno tak tam vidět nebyli Smile


_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
- Herr Admiral! Herr Admiral! Konečně máme zprávu o U-99!

- Endlich verdammt! To nikdo z té zatracené posádky von Posorschitze neumí poslat depeši do Kernevalu nebo proč jim to trvalo tak dlouho? (...) Gut, sehr gut...Už jsem se bál nejhoršího... Když hlásil velký konvoj s početnou eskortou, nevěštilo to nic dobrého. Zvláště, když na kovoj útočily jen dva... No nedívejte se na mě Hansi, jiné ponorky by na místě nebyly včas! Von Posorschitz potkal ten kovoj náhodou při své cestě k Halifaxu... Bylo mi jasné, že mu bude palivo spotřebované sledováním kovoje u břehů Ameriky chybět, ale nemohl jsem ten kovoj nechat projet! Ne teď, každá potopená loď se zásobami je důležitý argument pro Hitlera. Jinak přijdeme o jeho podporu! Nedávno mě na schůzce ve Wolfschanze vyčetl, že nemám naše U-Booty posílat k Amerikám, protože tam nenajdou lodě vezoucí proviant důležitý pro vedení války. Prý je to stále jen bauxit, který se nedá rychle ve válečném průmyslu zpracovat, cukr a ropa. Mám je posílat do Atlantiku lovit kovoje převážející tanky a vojáky... Ach Hansi...  Kde jsou jen ty naše šťastné ponorkové časy... Pamatujete? Stačily Vám 2 hlídkové plavby a už jste se pyšnil Ritterkreuzem...
Aspoň že jsem von Posorschitzovi poslal Condory. Našli vůbec ti namyšlení Göringovi hoši ten kovoj?

- Nein. Ne včas pane admirále. Konvoj Britové asi odklonili a Conodry neměly palivo a čas se tam zdržovat. Ale přivezly nějaké fotky. Ty Vás budou zajímat!

- Ukažte Hansi!

-

- Mein Gott... Jen na fotce je devět torpédéborců! A to jsme si mysleli, že Američané nebudou mít torpédéborců v Atlantiku nazbyt, když započali s organizací chráněných konvojů podél pobřeží...

- Myslel jsem, že máte zprávu od von Posorschitze... Na ja, počkejte 24 hodin a když se neozve, vytáhněte ten špendlík s vlaječkou U-99 z mapy!(...)
Neumíte se chovat jako důstojník Kriegsmarine Günthere? Ke komu myslíte, že jdete? Vpadnete do mé pracovny jako nějaký ušmudlaný americký topič z remorkéru!?!

- Entschuldigen Sie... Ehm, Promiňte pane! Běžím hned z místnosti..

- No tak se uklidněte. Co to nesete?

- Zpráva z U-99!

- ?? Čtěte!

- Ja Herr Admiral!

- UTOK NA RYCHLY KOVOJ STOP 4UHORI STOP 3 LODE POTOPENY STOP 1TANKER STOP TVRDY UTOK TORPEDOBORCU STOP 8 HODIN BOJE STOP SKODY OPRAVENY STOP 7 UHORU STOP 93655KG SPRIT STOP POKRACUJU K AMERICE STOP

- Dobře, velmi dobře! Už jsem se bál, že přijdu zase o jednoho kapitána se zkušenostmi z mělkých pobřežních vod u Nového Jorku! Útok Toppa a von Posorschitze při první hlídce u Ameriky mi dal za pravdu, že i ponorky typu VII mohou bolestivě udeřit na obchodní lodě těch nevycválaných Yankeeů. A jak tihle hoši krásně uměli zahrát na buben! Potopili o něco méně než Hardegen se svou devítkou!

- Doufám, že ten pisálek, kterého má von Posorschitz na palubě, udělá nějaké pěkné fotky. Teď jdu podat pánové zprávu na OKM, že mé ponorky napadají amerického nepřítele přímo u jeho břehů, ale i uprostřed Atlantiku.







Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 19. 07. 2010, 01:50, celkově upraveno 8 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj základno. Včera sme si udělali v rámci hlídky malý výlet. Počasí nám přálo. Zastavili sme u Sochy Svobody a dali sme si speciální oběd pro celou posádku, vaří tu na ponorce dobře, na můstku jsem s Hansem, Fritzem a Ernstem.  Pozdravujte všechny doma.

Ps.: Cestou tam sme potkali nepřátelskou loď, tak sme jí bez váhání potopili.



Jóó, časy ŠVP jsou už dávno pryč.  Laughing


Citovat
Příspěvek  
Teď  u té sochy Svobody musíš vydat povel k ostřelování dělem. Posádka naláduje, začne střílet na sochu a v tom okamžiku tě potopí special agent Tanya Cé čtyřkou  Twisted Evil  

"Shake it baby!!!"


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
"Tanya here, listen up. We got a couple commy Dreadnaughts in the harbor..."   Very Happy


Pobřeží Antarktidy





Po New Yorku sem si udělal výlet do San Francisca, těšil jsem se na Golden Gate Brige a... most není, město neexistuje.


Neni to turistická hra, řekl jsem si. Vyrazil jsem tedy na vojenskou základu a ne ledajakou. Když sem tam dorazil, zjistil jsem, že Japonci byli hoodně důkladní  Very Happy


Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.