Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Screenshots galerie pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
myslis v patek?  Wink
Souhlasim s tebou, ze soudit je predcasne, ale dle predchozich zkusenosti ......

Nicmene souhlasim s Morybundem,  ze nechat si platit za nedodelek je nemoralni  Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
je to nemorální Myšáku, ale nese to, a o to jde  Wink ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já se těším...konečně živá posádka!  Very Happy

http://img28.imageshack.us/img28/2637/philly.jpg


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano až moc živá  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to uz i muj praprapraprapraded z leveho kolene vykazuje vetsi aktivitu nez ta jejich posadka Very Happy  Smile no buhvi,jak to dopadne s celou SH5-pro me mysterium jak vepr


_________________
Ty pily dořešíme,nemyslete že od toho utečete!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No ani ne tak mysterium jako spíš prubířský kámen. SH5 asi rozhodne zda vůbec bude další SH6 ... tentokrát možná placené online MMORPG.



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 01. 03. 2010, 19:44, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ok, je to šmejd Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Další videa:

Jednoduchá střelba torpéd:

http://www.youtube.com/watch?v=xIwqv9FYfS0&feature=player_embedded

a "V bunkru, dialogy a briefing"

http://www.youtube.com/watch?v=DiaO8KcHQTE&feature=player_embedded


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
I přes první facku, jakou bylo první video s periskopem, se mi opět začíná vracet optimismus. Asi je to tím, že mluví německy, ale ta videa mají jistou dávku atmosféry.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kdyz uz sem se rozepsal  tak dam i neco sem .
Pekny nicmene zavadejici videa  .
U toho prvni chapu ze jde o nejakou ukazku bo uz v SH 3 by obchodni lod ktera by me takhle videla zacal manevrovat a ja bych mel co delat abych ji trefil ale chapu ze o tohle ve videu vubec neslo

U druhyho  je to pekne udelany sice to je zdrzovacka ale atmosferu to ma takhle tam behat a povidat si . Nicmene jak na konci zoufale hleda mustek pro vstup na ponorku me dostalo . Doufam ze po tom krasne udelanym povidani nemusim kliknou na klavesu  a ocitnu se na lodi  Cool   no sem zvedavej dokonce se i docela tesim  i kdyz vim ze to bude asi boj  Smile


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hmmm...to bunkrvideo, to je parádička, kdybych se na hře podílel, snažil bych se taky o tyhle věci, snad se atmoška přenese i do ponorky, tvůrci jdou v tomto správnou cestou, tenhle rozměr  jinak příběhově sterilní SH moc potřebuje

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem včera vyjížděl k další plavbě do Atlantiku a sotva jsem opustil bunkr, kdy jsem ještě ani nestihl smazat rtěnku z tváře od poblázněných příslušnic Kriegsmarine...
... tak se přímo přede mnou objevil nějaký šílený kapitán polské obchodní lodě. Když SH5 nenabízí možnost "zajmout loď", nic jiného mi nezbývalo, než ji potopit, i když jsem rychlost a vzdálenost v tom shonu jen odhadoval... Naštěstí to klaplo. Ale co dělají tzv. "Küstenverbände" (pobřežní jednotky), když jim přímo v ústí našeho kanálu pluje nepřátelský "trhovec" (obchodní loď) a nereaguje ani jeden pobřežní kanon či loď, kterých bylo kolem mne dost, to by mě vážně zajímalo.

Už chápu, proč jsou v SH5 jen sedmičky. Devítky s jejich velkým operačním dosahem jsou naprosto k ničemu, když vy nepřátelskou obchodní tonáž nemusíte hledat - ona si totiž najde vás! Smile





Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 29. 03. 2010, 12:09, celkově upraveno 4 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
A byl jsi už s Polskom ve válce?  Laughing  

PS: Nevykládej si to špatně, dělám si legraci



Naposledy upravil pombocz dne 26. 03. 2010, 14:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Naštěstí jo  Laughing


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak zase... Pro zkrácení doby plavby do Severního moře se takhle plavím z Kielu plavebním kanálem (oproti SH3 - zkušenosti zde: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=609&highlight=kan%E1l - lze v SH5 využít pro nás kapitány přívětivějšího zrychlení, které ignoruje malou hloubku a blízkost lodí, takže je nutné jen dávat pozor a lze si to pelášit poměrně svižně), když koukám před sebe a nevěřím svým očím - Polák si tam pěkně stojí uprostřed kanálu - tomu já říkám námořní blokáda Německa!!! Mr. Green










Klesl na dno...



... a poté zmizel  Question  my god





Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 16. 05. 2010, 01:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.