Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Screenshots galerie pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Já si počkám až na re-edici za 2-3 kila  Very Happy. To je dle mě akceptovatelná cena za tu betaverzi 1.0 s editorem  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://www.youtube.com/watch?v=UssaI9OJZ50
Nové video z připravovaného SH5...

... A tady je shrnutí všeho nového, v nejbližší době bude k dispozici v češtině...
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/1801021018



Naposledy upravil Günther Königg dne 04. 12. 2009, 16:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nemám slov, video nádhera ale vypadá to že budu muset pořídit nový železo Crying or Very sad


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No teda vídejko mi nijak neoslnilo samý slnko a ponorka tam byla všeho všudy -myslim 3x.(a to ne celá) Confused
Čekal sem ,že nám ukážou ponorku pod hladinou a to celou i se šrouby ,jak se vynořuje atd.
Jinak nevim,ale ani na jednom z těch screenů neni posádka kromě jednoho kde aspon někdo stojí u děla Shocked
Nejlepší je 4screen.
hodně mi ta grafika (hlavně světle modré moře) připomíná SH4  nezdá se vám?



Naposledy upravil U-3500 dne 05. 12. 2009, 18:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vypadá to super a nechápu proč někomu vadí hodně sluníčka které tam je jen aby to video podtrhlo tu atmosféru videa Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mě by se víc líbila atmosféra podtržená pořádnou buřinou, vlnobitím zvícím tsunani a mlhou hustou tak, že by se dala krájet   Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
10 krásných nových screenů je k dispozici na první straně Smile


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ne- prostě nejsem spokojen   Wink

zaplavovací otvory v trupu,zase je v nich vidět druhá strana jako v SH4 nebo se mi to zdá?

ten 3 obrázek ponorky -plánují se i operace s minama ? soudím dle pohledu na palubu.

no ten pohled krz periskop je teda hnus velebnosti:

takhle to vypadá když sedim na chalupě na suchém WC a dívám se  dírou  ve dveřích,přeci jenom černé pozadí a vpravo černá díra

nenahradí periskop jako v SH3.

jinak jak tu psal jiný kapitán ty ikony sou opravdu jak z atomový ponorky.

ps:to budou screeny z kampaně roku 1944/45  protože posádka už radši  vzala kramle  Laughing



Naposledy upravil U-3500 dne 16. 01. 2010, 18:00, celkově upraveno 3 krát.

_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/1941041628

Tady uvidíte každý týden jednu loď ze SH5... Zatím je k dispozici jen Bismarck.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pěkné, hlavně chválím tu velkou vlajku, v SH3 jsou vlajky malé, a proto tato (sice až nepřiměřeně velká vlajka)
výrazně pomůže k identifikaci cíle. Bismarck samozřejmně poznám, ale u některých obchodních lodí či pomocných křiníků mívám s rozpoznáváním (především v noci) potíže Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Moc hezký, jen škoda, že tam není hakenkrojc, aby to bylo real. To ale určitě časem přijde v modech.... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aspoň je tam nějakej kříž. Né jako v SH3 (v původní verzi) byl jen velkej bílej flek - to už je lepší, když tam není nic Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já si furt a furt nemůžu pomoct, ale ten můj skepticismus to né a né vzdát ...  Very Happy
Graficky víceméně pěkný to jó, o tom žádná, ale tak nějak mě SH5 přes všechny ty screeny, in game videa, trailery a concept arty a hory doly sliby  za srdce nechytlo  Sad ...
Doufám že bude aspoň demáč, páč když už kupovat zajíce v pytli tak by bylo fajn aspoň vědět jakýho Very Happy ...


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Do prvního příspěvku přidáno oněch 6 novejch screenů.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek To: screeny ze hry? 
Tak se koukám na krásný obrázky se západem slunce, pěknej interiér u-bootu, promakaný lodě atd. Ale jaksi mi tam nesedí ty čtyři screeny s periskopem. Po zvětšení na celou obrazovku to dost silně připomíná arkádu šlehnutou simulátorem, sice je krásnej výhled na to co je na hladině, ale nechápu co dělá u periskopu ta interaktivní mapa, proč nemá kapitán přehled na základní "budíky" a jak si mám připadat jako na ponorce v roce 1940, když to má design ala windows???? help Pokud by se měly boje odehrávat v takovýmhle režimu, tak to zlatej SH3 s jakejmakoliv modama!!!


_________________
Úspěšný kapitán je ten, který v rozhodující chvíli potkal šťastnou náhodou hloupého protivníka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.