Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 9 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Screenshots galerie pro SH5
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  


Já si na dělání screenů celkem potrpím a jen z SH3 mám stovky obrázků. A tak jsem se chtěl zeptat jak se v SH5 vymažou z obrazovky všechny překážející ukazatele. Abych mohl vyfotit čistý screenshot.
Vím, že v SH3 se to dělalo klávesou "delete" na numerické klávesnici, ale v SH5 to nejde  Question  Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
LShift + Z

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Děkuju mockrát, snad díky tomu sem někdy přihodím další screeny. Tentokrát ale "čisté" super


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
s tou obchodní se ti to povedlo hezky povedlo pěkně odletěl čumák.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  




Počasí se ve hře opravdu povedlo. Chce to teda nějakej ten mod ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Keltské moře 
Při ideálním počasí v Keltském moři jsem narazil na konvoj. Ochrana jen jedním DD, rok 39. Zaměřil jsem vnitřní řadu "lodí svobody". První a druhou na 9kts, třetí už jen na 8kts, protože konvoj začal po prvním výbuchu brzdit. Poslední tři torpéda nabitý, byl jsem pomalu na cestě domů. Na konci řady plul křižník a svrběl mě prst na spoušti, ale byl to zatím neutrál, tak se bát nemusel. To by mě strejda Áda asi moc nepochválil za předčasné vyhlášení války USA Very Happy SIA mod funguje bezproblemově, jenom se někdy zapomenu na věži pod vodou. Nastavení realu na 96% Smile




_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Keltské moře 
Bobo Wolf napsal:
rok 39. Zaměřil jsem vnitřní řadu "lodí svobody".

To je nějaké, lodě "Liberty" se začaly stavět až v roce 1941, takže buď nedokonalost hry nebo špatná identifikace Wink
Jinak dobré fotky Bobo Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pombo nedá sa nič robiť SH-5 je spravená ďaleko od historických faktov. Na to si je treba jednoducho zvyknúť a hrať to tak ako to je. Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No pombo, ono se to jmenuje v příručce jako "velký parník" ale jsou to Liberty Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ten Tvůj "křížník" je bitevní loď třídy New York Bobo! Very Happy


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takže nakonec jsou chyby na obou stranách, jak nedokonalost hry při používání modelu lodi Liberty, tak při identifikaci bitevky New York Laughing


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pánové, ten křižník je v příručce správně, ale kapitán je již starý, sklerotický morous a tak to prostě zapomněl Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak to je jednoduchý, já bych jí taky nepoznal - nemá na palubě sochu svobody


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
třeba ji maj v kajutě kapitána... malou, takový suvenýr

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už dlouho jsem pátral po nepřátelskejch ponorkách a pak najednou narazim na plnej přístav. Smile











Naposledy upravil Johny303 dne 14. 09. 2011, 19:53, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 9 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.