Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH5 - Sběratelská edice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SH5 - Sběratelská edice 

Oficiální datum vydání: 4. 3. 2010


Bližší info zde:
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/1121062387/m/2881074728
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=160723



Naposledy upravil Sarroth dne 04. 03. 2010, 22:01, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Günther Königg dne 26. 01. 2010, 00:15, celkově upraveno 3 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hlavně mě těší potvrzení data vydání (4. 3.).


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě také,ale hlavní zůstává ať tam nejsou velké bugy..


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing
tak to ti muzu zarucit, ze budou  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zbožné přání Cool  Ukaž mi simulátor z poslední doby, u kterého nebylo během roku vydáno aspoň (trocha nadsázky neuškodí) 5 patchů Smile

Já jsem si koupil RoF (to je jeden velký nedodělek) a Over Flanders Fields; patchů těchto simů bylo během jednoho roku od jejich vydání neurekum. Mysli pozitivně Laughing  -patche, řešící bugy, aspoň znamenají, že na té hře někdo maká a vývojáře zajímá. Koukni, jak to dopadlo se Shells of Fury 1914.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 26. 01. 2010, 13:18, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já si počkám až na recenze a zkušenosti ostatních a demo...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
Mě také,ale hlavní zůstává ať tam nejsou velké bugy..


no hlavně aby to celkově nebyl bug jménem SH5  Rolling Eyes

PS : už se nemůžu dočkat až budu v březnu ( spíš dubnu nebo květnu ) moct říct : Já sem to říkal  Laughing  Very Happy  Surprised



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 26. 01. 2010, 14:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
...



_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a kdyby se někomu nelíbila, tak od něj koupim tu mapu Smile  Laughing  Surprised


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hansi, takový kváky si nech - jestli se to splní, tak tě prokleju Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak mě proklej taky - za posledních pár let mi prackama prošlo docela dost her, včetně takovejch těch AAA, a ani co se tejče zabugovanosti, pozoruju spíš zhoršování.

jak to potom bude vypadat u simulátoru ve stylu SH  Confused

i když já osobně se víc bojím zjednodušení hraní kvůli masám, a to i na vysokých obtížnostech. - po hraní dema k IL-2 Wings of Prey mám důvod.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Klucí, nechme se překvapit. Já do toho skočím hned a věřím, že modaři začnou pilně pracovat a za pár měsíců po uvedení bude něco jako trojka, ale posunutá jinam v grafice a pokochání. Jen aby realita zůstala na vysoké úrovni i když default trojky mě po instalaci nadchnul a tGW násl.GWX úplně dorazilo Rolling Eyes


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nevím Adlere, jestli Wings of Prey je zrovna šťastný příklad. WoP vznikal již od počátku především jako zpřístupnění Il2 Sturmoviku pro "konzolové hráče". Cílem bylo zjednodušit modely létání bojové simulace a vytvořit krásný kabát (rozuměj pěkné grafické prostředí). Poté byl kvůli penězům vydán i pro hráče na PC, ale v žádné z variant nebyl nabízen jako pokračovatel Il2 Sturmoviku (tím bude až Battle fo Britain). WoP si na hardcore simulátor nehraje, což potvzuje i ofociální web hry, celej offline režim atd. Srovnávat s tím SH5, který je pokračovatel simů SH3 a SH4 a který zcela jistě bude mít nějakou "realistickou" úroveň pro fanoušky hard core simů ponorek tak, jak tomu bylo i v předchozích dílech, mně připadá nešťastné.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To nejni kvákání, to je suchá statistika Grime  Very Happy ...

Jinými slovy : Vzhledem k tomu že všechny filmy, hry nebo cokoliv se vzrůstajícím počtem dílů nemají kvalitativní tendence vzrůstajícího charakteru, ale bohužel naopak klesajícího.
SH5 je tudíž logicky projektem předem odsouzeným k neúspěchu. Což je ovšem v tomto případě relativní pojem.
Komerčně bude samozřejmě úspěšný, ale čeká ho jepičí život a krátká sláva díky "laické" hráčské veřejnosti.
Tím myslím prostý mainstream dav, který si jen odfajfkuje další položku na seznamu odehraných her.
Odborná hráčská veřejnost, což jsme my a nám podobní, bude nespokojena a další osud SH5 bude záviset na úsilí Mod komunity ( což je dnes již nepsaným pravidlem, a vývojáři a hlavně marketing a management vývojářů s tím počítají )

Pokud by nechali charakter ovládání a atmošku SH3, vylepšili grafiku, MP a fyziku a vychytali těch pár much  tak by to byla  bomba a stačilo by to  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak to máš asi pravdu,ale pořád si myslím že to nebude tak špatný díl Wink


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 7
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.