Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Silent Hunter V oficiálně ohlášen
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Dneska jdu pro vánoční dárek novej noták,připravím si vše potřebný nařídím budík(kolikátýho že vyjde ta pětka??) a zalehnu k zimnímu spánku jak medvěd a nechci se vzbudit dříve no ..už mě nebaví to čekání Mad..


_________________
Člověk balamucen nadějemi tancuje do náruče smrti - Schopenhauer Arthur
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na subsimu jsem našel toto. Od 10:15 jsou tam ukázky přímo ze hry. Podle mě je to ale ještě hodně nedotažený.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak grafika je pěkná, ale je pravda, že ot video mě zklamalo. Kapitán je zase (doufám, že jenom zatím) idiotská létající kamera, místo toho, aby měl tělo jako ve flashpointu. A druhou věcí je interface. Kdybych řídil ponorku třídy Los Angeles tak možná, ale do WWII je tahle futuristická šílenost příšerná. Takže se těším na nějaký mod, který mi zase přinese starej dobrej stůl politej kávou, na kterým je mapa a spouště torpéd na plechové krabičce...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no teda ,nějak nevim co říct.

Víte jak se to říká ,když se očekává  mnoho tak to nakonec stojí za ....     Confused


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek SH5 Modern U-boot Warfare 
Nelíbí se mi to, naprosto souhlasím s Kenobim, a je to zase jen a jen o grafice, ta je sice pěkná, ale i ta fyzika se mi nějak nezdála ( např ty divně se objevující kapky vody na periskopu ). Posádka ve mě budí dojem, že bude mít naskriptovaný tak tři čtyři různý animace pohybů, ale jinak bude staticky stát a vejrat.

Když sem se na to video díval nevěřil jsem vlastním očím, hlavně jakmile jsem popatřil ovládání, management pasádky a tu futuristickou obrazovku mapy ( bo kýho výra co to bylo ). Prostě jsem zklamán ale i tak mi ještě zbývá špetka naděje že to nebude zas až tak špatný  Confused

Nejspíš někdo řekne že jsem staromódní škarohlíd, ale zdá se že i nadále zůstanu u starého dobrého SH3 Smile, jednak nejpovedenější kus série, druhak má tu správnou atmosféru.
Tak nějak nechápu proč vývojáři nevemou to co fungovalo, co bylo udělaný dobře a nepoužijou to, případně nevylepší a namísto toho vymejšlej nový a nový "převratný" systémy Shocked



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 30. 12. 2009, 19:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já se tedy těším. Pro mě je SH zdroj zábavy a už jen tím pohybem po ponorce je SH jako simulace boje ponorkáře zase o pořádný kus dál. Hodnoti budu až tehdy, kdy jej budu mít na počítači a potopeno nějakých pár tisíc BRT, dříve ne. Sice se mi jako některým z vás  po shlédnutí videa dost nelíbilo ovládání, management pasádky a ta příšerná mapa, která se vůbec nehodí ke krásně provedenému interiéru druhoválečné ponorky (nebojte, kapitáni, v SH10 vám už bude do obličeje při přechodu přes strojovnu stříkat z motorů olej a zase bude hra o kus dál), ale nějak tajně doufám, že testovali hru v režimu pro začátečníky a že v režimu veteránů to bude jiné.
Jen doufám, že vše nebude působit tak staticky a že když dám příkaz všichni na bojová stanoviště, že nebudu u periskopu stát sám...
Ale že by to stálo "za...", jak napsal U-3500, tak to bych rozhodně neřekl.


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
priklanim se k Hansovi,
jelikoz offline vicemene nehraju, neni pro mne graficka stranka interieru tak dulezita jako fyzika a "realisticnost" hry
ne, ze small merchanta budu potapet 4-6-ti torpedama   Embarassed


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jak jsem psal, nebudu hodnotit dokud neozkouším(tohle video mě ukazoval Günther před nějakou dobou), ale obávám se toho co bylo u starších dílů. V časovém pressu šoupnou sice grafiku o kus dál, ale na úkor hratelnosti(prostě to nemůžou za tu dobu nějak kvalitně vyladit a soustředit se na všechny aspekty hry, evidentně je pořadí opět stejné aneb prim grafika, nějaký ten herní mechanismus, fyzika a spol a na chvostu multiplayer). Přidají tam sice několik novinek, ale půlka z nich nebude zase fungovat či nevyužije svůj plný potenciál aneb bez pořádného betatestu zase bugfest.



Naposledy upravil Sarroth dne 30. 12. 2009, 21:01, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mne sa to paci akurat mi vadi ze ked zo  sipkou pojdete na napr. periskop tak sa okolo neho spravi taky blbi obris !!! A na managment sa dufam bude dat zviknut .
:I

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Co mě tedy ale rozladilo asi úplně nejvíc je ten "ukazatel zdraví"  lodi při útoku... No snad půjde vypnout.....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já vás chlapi nechápu Confused Jste strašní pesimisté  Neutral Mě osobně se to líbí a uvidíme jaká bude finální verze.
Tak prosím nesuďte den před večerem  no



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ty zas nebud takovy optimista, jelikoz jsou zkusenosti s SH2,3,4 a scenar je vicemene podobny (jak hratelnosti, tak terminu uverejneni),
tak pokud to vyjde v breznu 2010 (cemuz ja osobne neverim), tak hratelny to bude az v Q4/2010
az vydaji dva patche a moderi udelaji GWX5  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Netvrdím Myšáku že nemáš pravdu,ale myslím si že nový Silent bude mít více kladných prvků nežli třeba třetí díl(a ten byl opravdu moc dobrý).Musíme vývojářům fandit a ne to jejich nové dítko jen kritizovat a psát pořád jen o nějakých záporech  Cool


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nikdo tady nesoudí den před večerem a už vůbec není pesimista. Když už tak většina určitě ne. Většina hodnotí to co je alespoň zatím známé z obrázků, videí, informací. To jsou momentální fakta takže pokud, tak jde o realisty resp to zda je reakce pozitivní či negativní není o pesimismu či realismu ale o chuti, vkusu každého. A i tak si většina nakonec SH5 pořídí, jde jen o to jak moc bude či nebude zklamaná(resp jak velké bude jejich očekávání, připravenost).

Pro mě osobně jsou "nároční" lidé sympatičtější než ti co než je vůbec první screen, video či info hlásají jak se bude jednat o skvělou a revoluční hru(všeobecně, nejen SH). Díky "rejpálkům" se, ač velice ojediněle, občas povede "zatlačit" na vývojáře a zakomponovat, změnit či vyřadit něco co udělá hru ve finále lepší.

Za sebe říkám jak jsem už psal nehodnotím(a už vůbec ne hratelnost) a nebudu dokud to nedostanu do pracek, ale doba vývoje, momentální informace, předcházející zkušenosti(díly) jsou fakta, která dávají reálný podklad k tomu soudit, že zase půjde o produkt šitý horkou jehlou. Pokud posunou vydání alespoň o čtvrt roku je tu jistá šance. V opačném případě bude s velkou pravděpodobností opět to co popisoval myšák aneb "veřejný" betatest.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dovolím si souhlasit jak se Sarrothem tak s Myšákem - i když kritizovat je snadné, je to potřeba. Vývojáři by pak vydávali hry typu DoDo (Dodělej Doma). Nicméně všeho s mírou. Ta grafika, fyzika atd. taky nebude sranda namodelovat byť nabeton čerpají z SH4. Takže bych si k datu vydání připočetl tak ten 0,5-1,5 rok než budou módy.
Navíc tady hraje velkou roli ta ekonomická stránka věci, kdy jim kravaťáci řeknou, že to prostě musí stihnout do toho a toho termínu a basta. To se pak udělá časový harmonogram a ten se prostě drží. O ty peníze jde především, to si uvědomte. I kdyby si každý kapitán koupil SH5 (haha), tak to pořád nebude žádnej "extra vejvar" o který tomu studiu jde až v první řadě. Je skoro zázrak, že to vůbec vyvíjejí, přeci jenom trend posledních let je dělat konzolové hry a teprve potom jejich konverze na PC. Co tím chci říct je, že náročnější simulátory jsou prostě těžce okrajová záležitost pro "pár" lidí (v porovnání s jinými žánry) a je proto risk cpát do toho peníze a čas. Jedinou možností je pak nějak skloubit realističnost a hratelnout aby si to koupili i "sváteční" hráči (pro nás z toho vyplývá risk že to bude k ničemu - viz. Il-2 sturmovik Birds of prey).

Ale uvidíme, vypadat to bude hezky a zase to bude něco nového, třeba nás ještě všechny překvapí Smile


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.