Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Q.T. - Inglourious Basterds
Tarantino ?

Jasně, kdykoli 84% 84% ( 16 )
Nikdy! 10% 10% ( 2 )
Kdo to je? 5% 5% ( 1 )

Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Q.T. - Inglourious Basterds 
Jak jste na tom s Tarantinem? Líbí se vám jeho díla? Já ho úplně žeru. Tenhle týden se chystám na Hanebný pancharty, tak doufám, že to stihnu  Embarassed

Tarantino a navíc válečný, to vidim na pořádný masíčko, to se musí v kině.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No jak co. Od Tarantina se mi nejvíce líbí Kill Bill. Nevím proč, ale ten film mě dostal. Oba díly.  Wink
On je prostě dost svérázný rejža. Pulp Fiction taky nebyl špatný.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Gauneři, Pulp Fiction supr ( PF jsem viděl asi 20x ) .... zbytek jsem viděl jednou a nějak už to znovu vidět nemusím ... variace na stále stejné téma, to si radši místo filmu od Tarantina přečtu něco od Kulhánka  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Ravel - Pokud stihneš ty Hanebný parchanty , tak sem napiš dojmy . Filmy od Tarantina nesleduju (pro mě mají místo jiné filmy) , ale tohle by mě zajímalo   Wink


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
na parchanty jsem videl recenzi,
je to vrazdici pohadka zasazena radoby do II.sv. valky


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na CSFD jsou hodnocený dost dobře http://www.csfd.cz/film/117077-hanebny-pancharti-inglourious-basterds/ . Tak jsem zvědavej. Twisted Evil


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Standa: tvůj přispěvek bych otočil a bude to sedět...Pulp Fiction prostě geniální a Kill Bill taky celkem dobrý. Very Happy


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Suhlasim s vami od Tarantina su skvele filmy!Kill Bill 1+2 -super! super Hlavne ta pasaz kde Uma Thurman vytrhne oko jednookej zene Laughing  Embarassed Pulp Fiction tiez skvele...a na tych nehanebnych neviemco si pockam ked budu na DVD Smile

EDIT:bastardov som videl pred par dnami...no proste super  Laughing  škoda že komedia  Confused



Naposledy upravil Donitz dne 19. 08. 2010, 21:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tarantino 4ever Laughing dobrej je Kill Bill, Gauneři sou taky dobrý, Pulp fiction=the BEST  Very Happy  a na parchanty se taky těšim Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pulp Fiction, Kill Bill, Od soumraku do úsvitu - masakr filmy Smile Quentina můžu


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pulp Fiction je naprostá klasika  Cool


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Quentina mám taky rád, ale přijde mě, že to s ním jde zkopce. Lidi na něj furt choděj, ale tak nějak ze setrvačnosti. Jeho první filmy jsou parádní -Reservoir dogs, Pulp fiction, v Desperadu je taky cejtit jeho rukopis i když to točil jeho kámoš Rodrigez, 4 pokoje, taky sranda. V Od soumraku do úsvitu, kde má na svědomí jen první půlku (druhá je zase od kámoše Rodrigézovic) to taky ještě šlo. Kill Bill - no, slušná vyvražďovačka, ale už to začíná skřípat - jestli jste někdo viděl film Shogun Assasin tak hodně těch soubojů je až nápadně podobných. Ale pořád jsem se dobře bavil /hlavně u prvního dílu/. Grindhouse - tam už jsem se začínal regulérně nudit. Prostě už to nějak nebylo úplně ono. A teď Inglourious basterds - nechápu, jak to někdo může označit za válečnej film. To je prosím pěkně tarantinovka která se náhodou odehrává za WWII a jsou tam němci s hákáčema. Neřikám, že je to špatný film (to nechť si posoudí každý sám) ale prostě mě přijde, že ve srovnání se staršíma dílama jde Quentin kvalitativně dolu. Dá se namítnout, že málokdo dokáže udržovat vysokej standart, ale spíš mě vždycky pobaví jaký se kolem toho dělá haló, že Quentin zase něco natočil...

Btw výše zmíněného mistra Kulhánka všem silně doporučuji. Velmi hutné čtení, které trpí syndromem nedá-se-to-odložit-z-ruky Smile. (Kdy konečně budou Vyhlídky na věčnost?!)
Kdyby to někdo začal číst tak je nejlepší číst to jak to spisovatel postupně napsal, protože v jednotlivých dílech jsou narážky na starší knihy...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Krvavý sníh . 
Komiks Kazua Keikeho - film Lady Snowblood - série Vlk samotář a mládě (Shogun Assassin)

Maličko má Kill Bill právě spíš z filmu Lady Snowblood (1974) a pak má Bill podobnost ještě asi v tisících dalších věcech s čím Tarantino přišel do styku Very Happy
. Předlohu doporučuju včetně Shoguna a Levné knihy vám s tím pomohou Very Happy .Jo a pro Tarantinovce tam vyšla kniha od J.Smitha:Quentin Tarantino vč. DVD Jackie Brownová a to celé za neuvěřitelných sto korun českých. Ravel to si kup,je tam psáno jen o tom co jeho tvorbu ovlivnilo a promítlo se do filmu.

BTW: furt se čeká až něco Kulhánek napíše a když něco napíše tak se hned mluví o tom jak se sám vykrádá a že to není nic tak novýho.Mně se líbí oba ,nemám na ně přehnaný nároky a to co chci ,zábavu a uvolnění,si u nich najdu.  cool  long smoke



Naposledy upravil Thomsen dne 02. 09. 2009, 20:53, celkově upraveno 3 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mě se z Jackie Brown líbili jenom scény kde byl de Niro ... nejvíc ta na parkovišti  Surprised


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vyjmenováváte tady filmy od Q.T., ale nikdo jste neviděl Pravdivá romance? To sice jenom napsal scénář, ale opět bomba kousek.  super


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.