Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Není co potopit....
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Není co potopit.... 
Tak jsem po delší době zase usedl SH4 a nainstaloval si UbM. Spustil kariéru a měl hlídkovat pod jižní Afrikou 48 hodin. Dokončeno. Pak mě poslali "kousek" odtud do jistého sektoru lovit obchodní lodě dokud nebudu mít na kontě 5000 t. Jenže problém je, že tam nic nepluje, nikde ani lodička. Jen letadla, protože to není daleko od pobřeží. Jsem v sektoru snad měsíc a žádná loď. Nevím jak misi splnit a nebaví mě jen jezdit jak ocas a čekat na nějakou loď která se asi nikdy neobjeví. Když pošlu zprávu o stavu, odpoví setrvat a pokračovat v úkolu. Je to bug, nebo je to normální čekat tak dlouho na nějaký cíle? Díky za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Svého času jsem taky nainstaloval vir zvaný SH4 ... a měl jsem opačný problém.
Torpéda vystřílena, veškerá jiná munice vystřílena, uchvácena slušná kořist, nicméně velitelství na mé raporty reagovalo tím že mám pokračovat v plnění úkolu ... načež jsem svévolně hrubě porušil vydaný rozkaz a vrátil se, cca po 2-3 týdnech opalování se na pláži u jednoho fajn ostrůvku, do přístavu ... výsledek ? Můžete jednou hádat ;) ...

P.S.  : Množství úlomků z CDčka je přímo úměrné vynaložené kinetické energii vrhu a tvrdosti dopadové plochy ;)


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek ...poslouchej.... 
Plavidla nemusí být viděna ale po zanoření hlukem detekována. Já se při hlídce po hodině-dvou zanořím a poslouchám. Jesem v tom úspěšný, někdy to trvá ale déle, záleží na provozu v dané oblasti. Praktikuji příkaz-hranici k operační činnosti, udělám kružnici (většinou poloměr až 250 km a v této ploše se loudám a pátrám, pátrám a poslouchám, poslouchám. Vždy něco ulovím a úkol splním. Po splnění úkolu přemýšlím, zda to mám nahlásit, neb okamžitě dostanu úkol nový a jinde, ale to je dáno počtem munice a torpéd. Vtip je v tom, že si zde mohu zařádit jak s ponorkou Německa i USA, případně hladinovým plavidlem. Zastávám názor, že si chci zahrát simulátor obohacený o dobré módy a zdokonalení a nemohu v tomto případě srounávat Trabanta s Mercedesem-i když jsou to auta. Vše je k obrazu svému a já jsem jen uživatel.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
přesně tak, na hladině toho obvykle člověk moc nechytí, ale pod vodou se dají slyšet zajímavé věci ;-)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No tak tím to není, samozřejmě že sonar požívám. Nemyslím si že by to bylo tím, že bych špatně hledal v té oblasti prostě lodě vůbec neplujou. Asi zkusím novou kariréru...páč tohle je fakt na prd Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak po době větší než malé množství jsem nainstaloval sh4 UM a mám stejný problém.Během dvou misí jsem nepotkal v oceánu jedinou lod,vyplenil jsem teda pokaždé nějaký přístav,ale je to divné  Sad


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To chce klid Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj klid,zase to v klidu odinstaluju  Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Přesně tak Very Happy

E:Nebo to můžeš v klidu udělat jako HansE Smile



Naposledy upravil Vancik dne 29. 12. 2009, 19:16, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vy tu pořád remcáte a zatracujete Sh4 do pekel, tak si dejte nějaký mód, samozřejmě že v základu je hra na prd ale to dávno vyřešily modeři když nemohl Ubisoft  .



Naposledy upravil hiroc dne 01. 02. 2010, 03:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek problem 
Mam úplně ten stejný problém a v nabídce kampani mam vždy jen jednu ponorku

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.