Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Call of duty
Jaký je váš nejoblíbenější díl ?

CoD I (i s datáčem ) 11% 11% ( 3 )
CoD II 62% 62% ( 17 )
CoD III 0% 0% ( 0 )
CoD IV 14% 14% ( 4 )
CoD V 11% 11% ( 3 )

Celkem hlasů : 27
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Call of duty 
Kdo by neznal sérii stříleček CoD ? Zahajuji diskuzi .
Zatím byly vydány tyto díly  - I - Boje v Normandii , Stalingrad , Ardeny ,Německo,  Berlín
                                        - datadisk untied offensive - Ardeny , Holandsko , Itálie , Východní fronta
                                        - II - Moskva , Stalingrad , Boje v Africe , Normadie , Německo (Podle mě nej. díl )
                                        - III - To jsem nehrál ( protože nemám PS ) , ale zřejmě je to opět WWII
                                        - IV - Moderní doba - válčení na blízkým východě a v zemích bývalé SSSR
                                        - V - opět WWII - boje v Pacifiku , Stalingrad , dobývání Berlína


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ja som hral dvojku! Very good Laughing skoro ako medal of honor...Mne sa to pacilo,ale zas tam bola aj jedna zla misia-ked mate vyhodit do vzduchu nemecku bojovu lod,ktora sa dost podobala Bismarcku...aspon myslim ze to bolo v dvojke Embarassed
 Laughing  Laughing  Laughing


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Takze CoD seriu som hral zatial 1 + datac a 2ku. Krasna strielacka jedna z mala co sa ma chytili.
JJ ten Tirpitz v jednotke vyzeral pekne. Tak trochu som sa tam citil ako clen posadky kym som nezacal strielat. Very Happy


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
CoD 2 je prostě klasika Kapitan , ale 4ka taky ujde, ale už to není ono Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to skvělá střílečka - jediné ,co bych jí vytknul , byly tankové mise - nejhorší snad byla v CoD V , tam jste si mohli připadat jako v ruském nebo americkém filmu - pohodička , váš T-34 ničí všechno - Panthery , PzIV, 88átky , opěrné body , vše  - nepřítel však je zničený od vaší palby ihned... léčí se jako voják v CoDu tím , že zaleze do krytu ... k tomu se blbě ovládal ... hrůza ... Ale pokud se to bere jako arkáda , tak to ujde ;-)



Naposledy upravil Byzantias dne 01. 08. 2009, 13:51, celkově upraveno 1 krát.

_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Budu mluvit jen o singlu. Díky CoD dostala vůbec arkádová střílečka prostor v mém PC(Dávám přednost SWAT, GR, RS). Pro mě to je vždy spíš interaktivní film a super odreagovačka. Prostředím mě byla nejvíce "domácí" 1-2, ale co jde o zážitek, požitek ze hry tak u mě 4.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
co je to CoD?
strilecky nehraju


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ted´ mám rozehranou 4ku a nejvíc mě baví mise za SAS (za marináky to je moc kropička Smile )a u SAS to je i o překvapení a ůplně nejvíc mě chytla mise v AC-130 Gunship  Laughing



Naposledy upravil Wilhelm von Tiesenhausen dne 01. 08. 2009, 19:31, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Co k tomu napsat.....jednička plus datadisk super.....dvojka je podle mě jedna z nejlepších stříleček z druhé světové....trojka na PS neznám. Pak vyšla čtyřka a všichni sme zaplakali že to nenbude z 2ww, ale musím, že mě to velice mile překvapilo. Moc krásně udělané...zajimavý příběh na pozadí smyšleného, ale ne uplě nereálného válečného konfliktu. Zajímavé a nečekané zvraty. Prostě prvotní znechucení že to není druhá světová bylo pryč a dostavilo se příjemné překvapení.
No a pak sem dostal do ruky pětku.....a to je tragédie v pravém slova smyslu...tak hluboký pád dolu sem fakt nečekal a po odehrání několika málo misí sem to vzdal a zase hned odinstaloval.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
4 roky uz hraju dvojku...a uz me to s**e.Wallhack, Aimbot, Demence, a kindersáci co vám nadavaj kdyz mate skore dvakrat vetsi nez oni...z toho je mi proste na ****...no hodne spatne

EDIT:Trochu jsem zeslusnil svuj prispevek, ale psal sem to potom co sem dohral S&D CoD2 tak sem byl nas... Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 09. 08. 2009, 07:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já stále CoD II, ač mě už poněkud rozlaďuje fakt, že můžeš jít stále jen jednou cestou.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No taky hledej střílečku z druhý světový, která není lineární ... Maximálně Battlefield 1942 a Red Orchestra ( Ale to je přece jen pro hraní po netu )  Nicméně v CoD II byli i nějaký mise , kde bylo víc cest. Jedna byla asi ve Stalingradu , další za Brity někde v Normandii , docela ušlo i to vylodění , a nějaký ti obrany v Africe a Francii též ušly .


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Oznámení 
Mám tu ještě oznámení pro CoDkaře - už se plánuje 6. díl - a to Modern Warefare II  , tudíž něco jako pokračování 4ky . nějaké info - http://mw2.cz/


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to uz se planuje mozna dva mesice Laughing


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jen aby to nedopadlo jako CoD 5  Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.