Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Operace flashpoint, ARMA
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak to Olde nevím, už sem sice OFP dlouho nehrál, ale AČSR mod mi tam běhal normálně, jakou máš verzi hry? Jinak Arma jednička se dá koupit třeba zde: http://www.gamehouse.cz/pc-hry/armed-assault-gold-4930.php ,možná si dělal stejnou chybu jako já, když jsem hledal Armu, místo Armed assault  Smile  Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
más resistence ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Za první nevím co to je, a za druhý mě to uráží.  Surprised  No a teď vážně, asi ne. Mám Platinovou edici.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No v platinový edici by to mělo být. Resistance je datadisk s českou kampaní


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je to tak jak píše Pombo, platinová edice obsahuje datdisk Resistance.  Wink  Jinak můžeš Olde ještě napsat, jakým způsobem jsi mód instaloval?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Misssions do misssions a addons do addons. A co s tou Resistance?


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Resistance: http://games.tiscali.cz/reviews/ofpresistance/index.asp

Tohle jsou dobré stránky týkající se OFP, kde najdeš řešení, popř. Ti s problémy jistě dobře poradí:

http://ofp.gamepark.cz/index.php?newlang=eng

http://ofp.bigames.info/index.php?page=komentare&kid=167


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Resistence máš v plationove edici jak napsal pompo Smile skusil bych si udelat slozku nebo jestli tam neni acsr38 a dotoho nahazet vsechno z toho raru pak udelat zastupce s cilem dokazu na ten mod a za tobych dopsal ¨ -nomap¨ bez uvozovek nebo co to tam mam Smile



Naposledy upravil peskalach dne 22. 07. 2010, 08:52, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No Olde, to je asi ten problém, pokud instaluješ samotný addon, nebo misi, tak ty se instalují do addons a do missions, pokud ale instaluješ celý mód, tak missions, dáš opět do missions, ale pak si v adresáři hry vytvoříš složku, pojmenovanou například acsr38 a do ní umístníš soubory, které máš ve staženém modu tzn. addons, bin, dta. Pak si vytvoříš na ploše zástupce pro ofp, dáš u něj vlastnosti, kartu zástupce a v poli cíl by mělo byýt toto: "x:\Program Files\Codemasters\Operation Flashpoint\FlashpointResistance.exe" -nosplash -nomap -mod=acsr38  kdy písmeno x značí jednotku kde je har nainstalovaná a v položce mod by měl být název modu který chceš aby byl aktivován. Má to výhodu, že můžeš mít nainstalováno spoustu modů a každý z nich může mít vlastního zástupce.  Doufám, že jsem to napsal srozumitelně, když tak se ptej, rád poradím. Jinak ještě doporučuju potom, co jsi tam ten mod nainstaloval takhle natvrdo, hru znovu nainstalovat.



Naposledy upravil Nishizava dne 22. 07. 2010, 12:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si koupil Armu a stáhnul do ní ten patříčný Mod acsr 38. Je tam však jakási zazipovaná složka psaná ruskou azbukou s názvem spamilka. Ha, a co v číl pane hrábě. Se z těch modu už jednou picnu.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak to netuším, odkud jsi ten mod stahoval? Já mám verzi 1_01 odtud: http://acsr1938.blog.cz/1001 a žádnou takovou složku jako ty popisuješ sem tam neměl.  Surprised  Měl sem tam pouze složku @csa38 a složku missions.  Jinak instalace modů do Army je stejná jako do ofp, tak jak sem to popisoval v příspěvku výše.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Je to verze 1.08. Spousta odkazů na stránky a mody už nefunguje. U toho modu autor píše postup (přikládám náhled). Udělal jsem to podle něj a stejně to nejede.



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nejvyšší verze modu je 1_01 a je testována pro verze Army 1.08-1.14, mě v pohodě běhá i pod posledním updatem 1.18RC. Můj postup instalace: po rozbalení modu vzniknou dvě složky: @CSA38 a missions. Obě složky nakopíruju do složky kde je nainstalována Arma, u mission se to zeptá na přepsání, tak dát ano. Vytvořím si na ploše zástupce pro Arma a v poli cíl mám toto: "D:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA\arma.exe" -nosplash -mod=@CSA38 a vše mi funguje naprosto bez problému. Wink

Edit: verzi Arma zjistíš po spuštění hry v levém dolním rohu, doporučuju stáhnout si a nainstalovat poslední patch.



Naposledy upravil Nishizava dne 24. 07. 2010, 21:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám verzi 1.08. Stáhnul jsem si poslední update Acsr 38. Je tam v něm toto:



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na stránkách http://acsr1938.blog.cz/ vyšla nová verze modu AČSR1938 a to 1.02beta. A navíc jsou tam ke stažení dvě prvorepublikové příručky a to konkrétně Rukověť pro poddůstojníky z roku 1938 a Příručka pro vojíny z roku 1936.


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.