Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Operace flashpoint, ARMA
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Operace flashpoint, ARMA 
Operace flashpoint je moje jedna z nejoblíbenějších her. Získala si mě hlavně díky tomu že je to česká hra a proto je všechno kompletně v češtině.
Vyšlo i pokračování od firmy Bohemia Interactive Studio Armed asault a nyní nově i arma II. Pokud někdo má zkušenosti s touto hrou ať sem píše.
 long smoke



Naposledy upravil Sarroth dne 27. 09. 2009, 17:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Parádní hra, i když jsem ji nedohrál, nebyl jsem schopnej udělat tu misi na skalách s ruskými tanky v táboře v údolí.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hral si původni hru nebo s datadiskem resistance Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No, u nějakejch partyzánů jsem byl, ale už si to fakt nepamatuju, je to cca 7let.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jo tak to biude resistance, ale když mi nějaká miso vůbec nejde tak ji přeskočim cheatama. Nejsem z toho zrovna nadšenej, ale když to jinak nejde Embarassed


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nejsem si jistý zda byla kompletně v češtině, co jsem ji hrál, tak do první třetiny byly titulky a dabing česky, pak to začalo mluvit anglicky ("Papa Bear"Very Happy ), a poslední třetinu už to i psalo anglicky...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je nějaký divný. Možná si měl starší verzi, či co?? Neutral


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mě hlavně fleshpoint baví kvůli množství addonů, módů a packů, které se dají do hry stáhnout. Když sem dohrál kampaně a skoro všechny jednotlivé mise. Tak sem si stáhnul čsla mod a další doplňky.
Na fleshpoint je dobré, že si do něj můžete stáhnout prakticky všechno. Od celých armád jednolivých zemí až po dinosaury a kosmické lodě ze Star Wars.
 Cool  great   Cool
Kdyby si někdo chtěl snad něco stáhnout tak tohle nej stránka http://ofp.gamepark.cz



Naposledy upravil pombocz dne 29. 07. 2009, 14:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
žeby som tu hríčku skúsil nainštalovať.... ?  Surprised


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OFP je moje oblíbená, hlavně proto, že se tam da dělat skoro cokoliv a není to žádná one man show, stačí jeden jediný přímý zasáh a "jdete do kytek", mezi moje nejoblíbenější mody patří liberation 1941-45 a AČSR38, z moderní doby pak ffsx a čsla, které jsem si ještě vylepšil spoustou addonů, když to tak vezmu, posledních sedm let je to hra, kterou mám instalovanou trvale, bez ohledu na hw  Laughing  , bohužel přílišná "realističnost" nemusí být každému po chuti.  Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Jedem dál 
Debata na tohle téma už měsíc stojí. Tak co?
Nehraje z vás někdo aspoň Armed assault nebo Arma 2, která vyšla před nedávnem. Všechny hry jsou od stejné firmy a jsou
"nástupcem" OFP.


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Zde trocha osvěžení, jsem zvědav jaké to bude doopravdy. Docela rád bych si po dlouhé době osvěžil dobrou taktiku se vším všudy.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No svého času jsem ji také odehrál i s datadiskem, ale na dnešní dobu je grafika přímo otřesná takže už ji nemám.
Bavila mne třeba ta mise útěku ze zajetí kdy jsi musel navigovat prakticky jen podle hvězd na obloze protože jsi neměl ani kompas, docela realita, také bylo fajn že jsi mohl třeba ukradnout traktor atd. si vzpomínám na tu misi kde jsem měl ukradnou nějaké ty dokumenty a pak ujet v džípu ale oni mne začali ostřelovat a tak jsem se musel zdejchnout a pěšky se mi nechtělo tak jsem špítnul traktor a dojel na základnu traktorem a velitel na to jen: "Co to má znamenat!" Docela prča, kdyby byla grafika lepší tak fajn hra, jenže já jsem zvyklý na grafiku typu SWAT 4, a tak to je pak těžké hrát něco s takového.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já dohrál jak původní OFP, tak "Resistance".... z módů mě hodně dlouho držel FDF mod (finská armáda) plus jeho WW2 úprava (jízda na lyžích byla prostě skvělý oživení a občas jsem po prázdném ostrově jen tak jezdil na lyžích   Cool ).

Jinak dobré hry nejsou o grafice.... já třeba opět začal hrát WH40k: Chaos Gate z r.1998 a je to pořád skvělá zábava Wink



Naposledy upravil Hornisse dne 22. 09. 2009, 10:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
super  hurra  super
....... a je velký rozdíl mezi policejní a vojenskou taktikou....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 6
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.