Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
******* až z klávesnice písmenka létaly
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek ******* až z klávesnice písmenka létaly 
Tak teď se vás na to musím zeptat, co vás nejvíce na SH3 nasra*o ať už bug, nebo KIA, nebo cokoliv jiného, protože to co se mě stalo o víkendu mělo za následek zbýrání písmenek o půl druhé ráno po zemi.

Co se stalo jak jsem nedávno psal do sekce KIA o vypaření oceánu, ale hra mě z ničeho nic začala navíc padat. Ona sice padala i před tím, ale to bylo z důvodu přetaktování mé GFX  a její resetování. Ale od problému s vypařováním ji raději nepřetaktovávám. Tak jsem patrolu 7 dělal asi 5x vždy hra spadla a Save nefungoval (ponorka byla zničena) tak jsem reinstaloval SH3 naházel zase všechny mody (dával jsem si velký pozor aby byly v pořadí jak mají být nebo aby tam nebyl něaký kolidující).A vyrazil na patrolu takovou kontrolní, po hodině jsem si po pár potopených lodí řek, že je to v pohodě tak jsem našel konvoj, venku hnusně pršelo, mlha takže celkem o ničem, ale když jsem šel pod vodu tak jen jeden doprovodný DD. +1 Valecná loď plula uprostřed konvoje Very Happy.
Tak jsem počkal potopil dva merchanty a najednou 600m přede mnou HMS NELSON tak jsem na něj vystřelil vše co jsem měl nabité 1 torpédo pod můstek 2 kousek vlevo od 1 řady děl a tu nastal první problém Nelsonovy přestal jít jeden lodní šroub, ale úplně přestal vydávat  jakýkoliv zvuk a to i na hydrofonu Sad to mě začal nahánět ten DD po chvíli se na mě vykašlal a já nabil a obeplul konvoj a sejmul další 2 lodě a pak začal hledat Nelsona kterého jsem asi po půl hodině i díky pomoci externího pohledu našel, ale věděl jsem, že ho musím dostat tak na něj šli další 3 torpéda a Nelson udělal pěkný ohňostroj. To doplul DD a zas začal dotírat. Jsem si řek ,že se ho budu muset zbavit, přece jen byl jen jeden a pak celý konvoj Very Happy jak na podnose. Tak jsem se sním asi hodinu a půl honil vystřelil na něj asi 4 (2 selhaly,1 minul,1  trefil) uhoře a šel ke dnu.
Tak jsem si to uložil a namířil to ke konvoji, potopil 2 tankery a začal dobíjet mezi tím co jsem dobíjel jsem osedlal dělo
a začal potápět Large Tanker, který jsem po asi 30 střelách poslal ke dnu Very Happy tak jsem poslal zprávy. o kontaktu a stavu pěkných 95K Tun na kontě zatím. Naplul jsem k dalšímu cílí a najednou prásk a hra spadla jsem si říkal ku*va půl druhé ráno, ale neva a hru jsem nastartoval a co buch ponorka zničena nárazem to už jsem nevydržel a z klávesnice začali lítat písmenka Very Happy a to mě všichni považují za kliďase Very Happy. Nejhorší je, že mise nejde rychle ani ukončit, protože je podemnou tak málo vody, že jsem to prostě ani na jednen z 5 pokusů nestihl Sad(  Mad  Mad  Mad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad .Celá patrola trvala asi 4 hodiny a nakonec z ní nic nebylo sakra  wall  wall Toto už fakt není normální prostě 7 patrola je pro mě zakletá nebo co asi bude následovat Reinstall celého PC Sad

Takže sry za takový román, ale s tímto jsem se musel podělit.



Naposledy upravil rosta dne 08. 07. 2009, 21:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mě nejví naštvalo, když jsem měl před sebou nádherný konvoj. Stačilo je vypálit torpéda, když v tom se hra začala strašně sekat a loď se stala neovladatelnou najel sem do prostřed konvoje v periskopový hloubce a tam mě potopil nějakej torpedoborec. Ještě víc meě naštvalo, když jsem po té zjistil že hru mám uloženou ještě v přístavu a musím dělat celou hlídku znova Mad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nejvic me nas*alo kdyz sem se priplizil ke konvoji odstranileskortu Laughing ale az na jednu korvetu pitomou Mad .Pokazdy kdyz uz byla skoro uplne ve vode ji to zase mrsklo na hladinu a porad po me strilela Evil or Very Mad  Mad


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ligová hra, operace torch 2. Celou hru se mi nedaří, potopí se mi jen jedna loď. Za konvojem pluje bb Nelson a já mám ještě 6 torpéd, tak se rozhodnu ho i přes malé šance zkusit potopit. Než se ale můžu o cokoliv pokusit, zjistím, že přede mnou pluje za stejným cílem Thomsen. Nelsona ale hlídá pár DD a jedno z nich thomsena hned napoprvé potopí. Řada je teď na mne, mám ale jen 2+2T vzadu a 2 vpředu. Navíc se kolem mne motá druhá loď eskorty, ale naštěstí mne nenajde. Ze 3 kilometrů pálím naráz 4 torpéda (jsem k cíli bokem) - po chvíli 4 zásahy po celé přídi. Nelson zpomaluje až zastaví. Stihnu dobít páté T a opět zásah. Nelson se poté rozjede rychlostí cca 5 uzlů a zmizí z dosahu. Ke konci hry už mu moře mylo paluby, ale nakonec se nepotopil... Sad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Že ty jsis zapomněl zapnout trainer! Laughing Ne vážně, nas.. nas.. a pro změnu nas... Günthere. Poslední dobou se mě to stává často a to hlavně s letadlovkama. Naposled mě odplula v pozici svíčka. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tyhle situace v lize fakt naštvou. To je stejný jako perfektní zásah a následné rozlomení lodi a on ase ta mrcha nezapíše. Jsem myslel, že se vzteknu Mad


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Teda GK to jsou pomluvy . . . 
. . . ten první útok mi neudělal žádný škody.To bys mě nas... Very Happy to byl až druhej útok .Ale ta situace byla fakt k nas. já už ,v podstatě asi po hodině plížení, sem byl od Nelsona tak kilák a jen sem potichu čekal jak se natočí bokem,když tu najednou na pravoboku ožilo DD a v záři reflektorů to rovnou valil ke mně.Silně jsem podcenil druhý útok DD,který byl oproti prvnímu fatální Sad .Zrovna když jsem se poroučel ke dnu a Nelson najel do torpédové pozice,já jsem po chvíli tupého zírání začal jezdit nehty po plechu,skalpelem jsem rozřezával monitor na krystalické cáry a klávesnici jsem sněd po malejch kouscích nasyrovo  Mad

PS: celou dobu jsem to tenkrát pro nováčky v lize dokumentoval na mapě(tenkrát se někdo ptal jak to v lize funguje) , říkal jsem si ať vidí jak se Nelson potápí Smile ,no myslim že jsem záznam vymazal i s operačním systémem Smile


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nebyla to ta hra, kde jsme jeli po Nelsonovi všichni?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
V týhle hře jdou přece po Nelsonovi vždycky všichni  Very Happy  .... dokud nezůstane naživu ten poslední kdo se o to nepokusil  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ty jo Rudlo . . . 
. . . teď fakt nevim ,na Nelsona jsem mám dojem útočil asi třikrát. Myslim ,že poprvé se mnou podnikal útok Kami ,naposled GK (a tam po GK už asi nikdo neútočil) ,ale po dvou letech hraní už v tom mám slušnej guláš Smile a pak jak píše Hans . . . Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Co se týče Nelsona tak ja sice nehraju Ligu, ale v singlu ho často vídám v Gibraltaru ale nejde mi potopit vyšlu na něj třeba salvu čtyř torpéd, a on jenop klesne na mělké dno a dál se už potopit nemůže a hram mi jeho potopení neuzná Mad


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
musíš ho "rozstřílet" - způsobit lodi taková přímá poškození, že ji hra uzná jako zničenou, protože se svojí velikostí pod hladinu nepůjde - doporučuji se zaměřit na muniční sklady nebo použít hodně torpéd  Wink


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vypálil jsem do něj 5 torpéd na všechna místa, ale nic se nestalo. Pouze klesl na dno


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tohle se mi stalo v GWX s křižníkem. Celou dobu tloukl kýlem o dno, zrychlil jsem hru až po nějaké době přestal tlouci a dostal rozhodující T, pak ho hra ihned připsala.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
pombocz napsal:
Vypálil jsem do něj 5 torpéd na všechna místa, ale nic se nestalo. Pouze klesl na dno


bez kritického zásahu to bylo pořád málo


_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.