Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Torpédo nebo dělo
V případě objevení obchodní lodě zvolíte raději útok torpédy nebo palubním dělem?

Torpédo 66% 66% ( 20 )
Dělo 33% 33% ( 10 )

Celkem hlasů : 30
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Torpédo nebo dělo 
Torpédo nebo dělo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
pokud si mohu vybírat a nejde o ozbrojenou loď, tak záleží na velikosti cíle:
- malá loď -> flak
- malá až střední loď -> palubní dělo
- velká loď -> torpédo a pak případně palubní dělo



Naposledy upravil Shadowblade dne 06. 07. 2009, 14:20, celkově upraveno 2 krát.

_________________
"I became a sniper. Hidden, watching everything through a rifle scope.
Now I could see war not from the inside, but from the outside, as an observer.
I watched the brutality...the stupidity of mankind through the scope of my rifle."

- Sniper Wolf, member of Special Forces Unit FOXHOUND


Kapitänleutnant Karl Ruprecht Kroenen - U-Flotilla Saltzwedel - U-123, Type IXB
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zásadně torpédo ( vzhledem k tomu, že plavíc se na kačeně - kanónek nemaje Smile )



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 07. 07. 2009, 06:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek M42 
Nejvetsi sranda je pockat si na dovjče M42-37mm a timhle likvidovat small nebo coastal parchanty.Jde to blbee ale je to sranda Very Happy


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Plachetnice - torpédo
Tanker - dvojče 37mm
Dělo používám když odbíjí poledne. Nebo to bylo opačně? Už si to nepamatuju, dlouho jsem si nevystřelil, vetšinou se střílí po mně Surprised


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Torpédo. Dělem jen dorážím.
Někdy při návratu z hlídky, za pěkného počasí, se sluníčkem nad hlavou a racky v povětří se
ale taky neudržím na uzdě.  Very Happy


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
napřed jí torpédem trefim strojovnu a aby zpomalila (zastavila) a potom dělo


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
V případě objevení obchodní lodě zvolíte raději útok torpédy nebo palubním dělem?


Je to o počasí . Když je pěkně , tak volím taktiku - malá a střední loď a toprédoborec  Smile  - dělo , velká loď - torpédo , v případě obchodní lodi , když torpédo loď jen poškodí a nepotopí , tak se vynořím a použiju dělo , protože nechci mrhat torpédy , v případě válečné lodi radši neustále torpéduji - mám docela kaďák z kanónů  Embarassed


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Byzantias
To jsi borec, jít s dělem na torpédoborec. Jo dřív mi taky nevadilo likvidovat dělem DD nebo patrol crafty, ale od té doby, co mě málem potopil mrňavej patrol kulometem, jdu na válečnou tonáž jenom pod vodou a crafty nechávám plavat. Naposledy jediný patrol co jsem dělem potopil, byl pomalý, jednolaufový kutr. Proč zbytečně riskovat Cool


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
To byl fór , připouštím ,že jsem to nedávno zkoušel , ale zemřel mi můj oblíbený důstojník - od tý doby radši řvu - ALARM !!! :-)


_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Byzantias
Tak to jsme na tom stejně. Je fakt, že naposledy v singlu GWX jsem potkal tři lehké křižníky v noci. Dva jseem potopil předním a zadním tropedem, ale jeden chtěl vzít roha. Jediná možnost, jak ho nalákat byla vynořit a dělem provokovat. Nakonec udělal co jsem chtěl, otočil se bokem a poslal po mně hodně tun munice, ale netrefil. To už jsem jí mydlil na plno k němu, jenom s věží nad vodou, ve vzdálenosti 1500m ponořit na periskop. Nakonec jsem mu jí máznul na magnet ze 600m, ještě než se stihnul otočit do další kličky Twisted Evil


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No ja delo som si s tGW veľmi neužil, ale dvakrát som si spravil takú úchylku, že som tweakol HE granáty a vystrieľal prvýkrát takmer celý a druhýkrát úplne celý konvoj.  Surprised   Laughing  Jeden mieril tuším do Ruska a ten druhý do USA.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Kami to by mě zajímalo kolik jsi těch HE na konvoj asi tak spotřeboval? To muselo být děsně zdlouhavý, ale ta zkušenost děostřelce a nebíječe musela být na konci na max. V GWX jsem načal torpedem Large parchant a pak ho utopilo 8ran ze 105ky, z toho jedna vedle, když jsem se zastřeloval Laughing


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
hlavně torpéda, kanon na dorážení, na korvety Twisted Evil  apod. ,flak na PT boaty, fishing boaty... Smile


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Když už se bavíme o dělech - už se vám podařilo 88átkou a nebo 105kou zničit letadlo ?  Smile  Mě teda ne  Evil or Very Mad  Smile  Je to vůbec možné ?  Laughing



Naposledy upravil Byzantias dne 07. 07. 2009, 21:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.