Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
vaše hlídky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek vaše hlídky 
toto téma je v sekci SH3 ale myslím že SH4 si ho také zaslouží.
tak pište pruběh vaší mise/kariéry a jak dopadla nebo co dobrého jste ulovily(myslím lodě Laughing )
no a já rovnou začnu:
rok 1942
mám mysi,foto pruzkum  někde u Japonska a narazím na malej konvoj "lodiček" s doprovodem dvou torpédoborcu a uprostřed krásný parník k výborné pozicy k potopení(cca 90 stupnu)

ale radči jsem se rozhodl vyřídit doprovod no přece takovej kolos hned tak neodpluje že? tak vystřelím jedno torpédo na torpédoborce a hned se rouzlomyl na půl Smile  a navíc druhej někam zmizel Very Happy
no tak jdeme na ten parník 2 torpéda na příď =zásah ale lod pluje dál vystřelím moje poslední topédo a ono mine Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad

a pak se "vynoří" ten druhy torpédoborec.Nemám torpéda tak se ponořém na 60m-on shodí bomby a ty dopadnou přímo na mou loď

no a já +moji námořníci se potápíme Evil or Very Mad

 ale aspoň  před smrtí my na horním rámečku naskočil text nepřátelská jednotka zničena Smile

tak skončila moje kariéra Crying or Very sad  PS:souboj s torpédoborcem trval trochu dýl  asi 1h Very Happy  proto u potáoějící ho se parníku je zapadájící slunce.


Citovat
Příspěvek to Dave 
Ten druhý screen je dobrý!  Surprised
Prostřelit torpédo mezi kormidlem a šroubem se taky nezadaří každý den.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to mě asi nejvíc naštvalo stačil tak 1m doleva a šroub by rosekl torpédo a pak by nastala exploze


Citovat
Příspěvek  
to Dave: Pekné screeny.
Ináč s tým torpédom a následným stretom s eskortou to vie pekne naštvať.
Mne sa počas jednej hliadky podarilo uloviť BB YAMATO no v zápätí nasledovala naháňačka so 6 DD-čkami,z ktorých sa mi podarilo dostať 3 zvyšok sa mi nepodarilo ani len škrabnúť vyhnali ma až do 100 metrov no nevydržala to ponorka.  Crying or Very sad
Screeny bohužiaľ nemám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
aspon nekdo napsal Very Happy doufam ze jeste nekdo napise cool


Citovat
Příspěvek  
Ahoj námořníci, taky se přidám. Ten screen 2 je vážně krásná momentka, kdybys to takhle chtěl trefit, tak to nedokážeš  Smile  Já jsem začátečník, hraju USA karieru, když potkám konvoj, tak se taky nejdřív snažím zničit torpedoborce, i když mi to s nima moc nejde, vždycky když na něj vystřelím, on to torpédo vidí. No a výsledek je, že buď zrychlí, nebo se mu vyhne. Nemám na ně asi dobrou strategii, ale stalo se mi, že po mě šly tři. Jeden jsem trefil první ranou, ale nepotopil se, jen částečně a s hladinou těsně u paluby skuhral na místě a pořád na mě svítil (bylo to v noci) Mě už zbývaly jen tři torpéda, tak jsem nechtěl pýtvat, přecijen tam byly ještě ty další dva. Tak jsem udělal save a šel na ně. Vystřelil jsem po jednom, ale ouha, on se rozjel a minul jsem, tak jsem zaměřil podruhé a opět nic. To už mě trochu vytočilo, ale load jsem ještě nedělal, zaměřil jsem po třetí a ... náraz torpéda... co to? říkám si, vždyť jsem ještě nevystřelil. Tak jsem se rozhlédnul a on to koupil ten třetí, nějak se připletl do cesty tomu druhýmu torpédu co minulo původní cíl. A tím třetím jsem konečně trefil i ten poslední torpedoborec. Toho zmrzačenýho jsem pak dodělal dělem. JJ štěstěna stála při mě :-)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
takhle jsem dřív "potápěl" lodě Very Happy zaměřil,vystřelil a torpédo zasáhlo uplňe jinou lod Laughing


Citovat
Příspěvek  
Na tom tretom obrazku kde ti vybuchla mina rovno pred kanonom,tak to vyzera ako keby si z toho dela strielal pod vodou... Laughing  Very Happy  Smile  Sad  Confused  Shocked  Embarassed  Crying or Very sad


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to se jednou stalo kdyz sem strilel z dela dal jsem nouzove ponoreni a ponorka se potopila a ja zustal sedet za delem Laughing ale neslo strilet Sad


Citovat
Příspěvek  
Hmm, není to tak dlouho co jsem se tu nedávno někdě chvástal že umím uniknout eskortě (90% mých kampaní ukončí letadla) a včera mne dostali dva torpédoborci co se na mne pověsili po neúspěšném útoku na konvoj (byl jsem prozrazen a lodím se podařilo mým torpédům vyhnout) a než jsem se stačil skrýt v hlubině tak mne zasáhla hlubiná nálož. Začal jsem nabírat vodu do torpédové místnosti i strojovny, posádka zraněná, hlásila spousty škod. Tak jsem jsem šel do periskopové hloubky a doufal že to mechanici zvládnou. Ale nabíral jsem čím dál tím víc vody a ponorka visela v pětačtyřiceti stupňovém náklonu, zadek mne táhl ke dnu a čumák mi vyčuhoval nad hladinu. Torpédoborci mne obklíčili a já měl jen dvě možnosti, buď se utopit jako krysa a nebo zemřít jako hrdina. Tak jsem odhodil balast. Po mém vynoření se do mne eskorta pustila naplno, jednoho se mi podařilo odehnat pár výstřely z děla, ale druhý mne taranoval a dokončil dílo zkázy.
Ze mne a z mých mužů se stali hrdinové...ale myslím že mrtvým je to jedno..
 Crying or Very sad



Naposledy upravil Ithron dne 27. 09. 2009, 16:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing to se mi parkrat stalo :lol:naklon lodi taky cca 45stupnu
dal jsem nouzove vynoreni a zpomalil na 2/3 Laughing ponorka zustala stat na miste v hloubce 70m,mechanici vse opravily behem deseti min. Smile pak se ponorka vrtila do horizontalni polohy a ja jsem zmyzel torpedoborcum v hlubinách pacifiku Laughing (oprava nevidrzel) Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek Moje příhoda 
Co říkáte na ozbrojené obchodní lodě? Já je teda rozhodně nemám rád! Vracím se z hlídky z Jižního čínského moře do Manily dobít torpéda když tu náhle vidí cca. 2 KM předemonu japonskou obchodní loď jak si pohodově pluje směrem k Manile. Tak se opatrně přiblížím a tu najednou palba ze všech zbraní které měla. Tak já se do ní zase pustím mím palub. dělem. A však ta obchodní loď měla dost silnej pancíř a tak, když sem od ní dostal tři zásahy, jsem usoudil že by bylo lepší uniknout než položit svou loď i s celou posádkou, když Manilu stejně neuchráním. A tak s docela dost špatnými poškozeními se ponořuju do hloubky cca. 40 metrů, kde po zbytek plavby opravuji poškozené části ponorky. Stejně když sem připlul do Manily už byla obsazená Crying or Very sad a tak mi nezbylo nic jiního než ji na 3 roky opustit Sad . Ale co,jednou se tam vrátím s generálem Mc. Arthurem  Laughing .
Zde máte screeny mé ponorky po těch zasazích: , a


 
PS.: Moje ponorka je třídy S-18(zatím) a jmenuje se USS Stingrey (SS-161) Very Happy  Kapitan

Tak se mějte mořští vlci a zase někdy....


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ou, tak to je hodně ošklivé poškození Surprised
To bych chtěl vidět jak to ti pikolíci na palubě dokázali pod vodou opravit Laughing

PS: obchodní lodě pancíř nemaj Wink


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to pombocz:
úplně normálne Laughing ,no ale víš co myslím Wink


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.