Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
letadla
nezdá se vám že v SH4 létá až moc letadel?

Ano je to strašné a nudné 41% 41% ( 7 )
ano ale nevadímy 17% 17% ( 3 )
ne 17% 17% ( 3 )
ne ,mohlo by jich více 5% 5% ( 1 )
nevím 17% 17% ( 3 )

Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek letadla 
nezdá se vám že v  SH4 létá až moc letadel?
chci vědět jak to vidíte vy tak prosím pište odpovědi Smile


Citovat
Příspěvek  
Už jsou patche, které to řeší, ale v některých modech je to hrůza... Rolling Eyes


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj to vím taky jsem si ve hře četl readme a tohle jsem se dozvěděl:

5.5 Komunikace rádiem
    V dynamické kampani je simulováno zaměřování směru dalekého rozsahu císařského japonského námořnictva.
    Posílání zpráv rádiem během hlídky způsobí, že UI vyšle letecké hlídky, aby prozkoumaly podezřelou oblast zdroje zprávy.



Citovat
Příspěvek  
Podle mne je to v pořádku už s ohledem na to že místo kde se SH 4 odehrává je přeplněno ostrůvky a jak známo v Pacifiku šlo především o souboje lodí a letadel + většinou hezké počasí (což v Atlantiku moc často není) je pro letadla ideální. Myslím, že množství letadel je naprosto v pořádku a dokonce i v oblastech okolo Filipín jich je v základu ještě málo.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jsem si vzpoměl že na mne jich letělo jednou asi 20 Mad  ale museli být z letadlové lodi potože jsem se minulý den utkal s taktickou skupinou  a  tam byli 3L.lodě Šokaku a jen jednu jsem potopil Crying or Very sad mno a den poté jsem poslal zrpávu o stavu a za 1h přilétli Japonci. Sad


Citovat
Příspěvek  
No to musíš dávat bacha, komu to posíláš. Laughing  Laughing  Laughing


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no asi to poplet ten radista Evil or Very Mad (je nováček) Laughing  Laughing  Laughing
ale ne mě se to stává skoro pořád když uvidím letadlovou loď a pak pošlu zrpávu (na moji základnu)


Citovat
Příspěvek  
Asi to bude znít blbě, ale jak posíláte ty správy? Já když dám vysílačku tak to nějak nechápu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Petrroll 
Treba stalčiť "M - radiové správy". V ľavom dolnom rohu je "obálka - po kliknutí odošleš zpávu o stave" a v pravom dolnom rohu "loď - po kliknutí odošleš správu o zameranej skupine lodí" . Tou skupinou lodí sa myslí min. "3" lode. A obratom dostaneš odpoveď.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
vysílačka ti přijíma zprávy o pruběhu války musíš zmáčknout tlačítko F12 a otvře se ti blok(na spodní liště 3 ikony)1. mise 2. radio 3. denik.tam klikneš na porstřední a pak si mužeš číst co ti přišlo a taky mužeš poslat zprávu o kontaktu konvoje nebo Taktic.skupiny a nebo zprávu o stavu ponorky



Citovat
Příspěvek  
Díky, o deníku vím ale tý ikonky jsem si nevšim.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Myslím že počet letadel je reálný, začnou se rojit hlavně když pošleš zprávu nebo na sebe jinak upozorníš, třeba tím že něco potopíš či sestřelíš, nebo tě spatří z pevniny či tvou přítomnost nahlásí nějaký rybářský člun.
Letadla jsou hodně otravná protože jsou v podstatě tím nejnebezpečnější na co ve hře jde narazit. Torpédoborcům jde uniknout i v mělkých vodách když víš jak je oklamat, před děly z pevniny či lodí se jde schovat pod vodu, ale pokud tě zaměří letadlo a je příliž blízko (nemáš-li SD radar tak je hlídka objeví až na poslední chvíli) tak se nestihneš schovat pod vodu a spoléhat se na střelce je velký risk, protože někdy se trefí a jindy mine a také dovednosti pilotů jsou různé, někteří panikaří a odhotí bomby příliž brzy, jiní se neumí správně trefit, ale jsou tací kteří dokáží hodit pumy přesně a zpravidla zásah pumou způsobí zničení strojovny nebo aspoň její vážné poškození.
A tak se dostávám k tomu proč sem vlastně píšu, jaké máte zkušenosti s bojem proti letadlům?
V jakém úhlu a při jaké rychlosti jim dokážu stěžit zaměření a jaký úhel a rychlost naopak usnadní mému střelci je nejlépe zaměřit?
Osobně se snažím k letadlům natočit bokem a plavu na 1/3  výkon a až se přiblíží na dostřel tak prudce zrychlím a změním směr. Přijde mi to že tím jim nejvíc znesnadním zaměření, ale nejsem si jistý jestli tím také nezhoršuju šance na zaměření mému střelci.
Jaké máte zkušenosti vy?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jak to delam jako ty 1/3 výkon a až se přiblíží na dostřel tak prudce zrychlím a změním směr nebo mam jeste dva zpusoby
1.zrychlim ale smer zustava stejny a doufam ze kulomecik ho sunda Wink
2.nouzove ponoreni(ale jen malokdy protoze pri ponoreni se ponorka vyrazne zpomaly takze je snadnym cilem kdyz kouka jeste kapitasky mustek nad hladinu
samozrejme zalezi na druhu letadla napr. pred japonskym zerem puzivam 1.zp.
takhle jsem to hraval ja Wink

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.