Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Zničená ponorka
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Zničená ponorka 
Zdar lidi, zkoušim SH4 a narazil sem na problém. Mám třeba nějakej ukol, tak ho jedu splnit. CEstou na mě zautočej letadla, ty sestřelim a pro jistotu se potopim na periskopovou hloubku, dám 1/3 chod abych vydržel pod vodou co nejdýl. a ted to přichází. když zrychlim čas (třeba na 32x) tak dojde ke zničení ponorky. V periskopový hloubce, to vubec nechápu. Mám základní hru s patchem 1.4. Jediný co sem do hry přidal byla ponorka třídy Los Angles.Ale tendle problém sem měl ještě před tím, takže ponorkou to neni.
Mimochodem k tý ponorce, dá se nějak koupit v karieře? a pokud ne, tak lzeto nějak nastavit?
Všem předem děkuju za odpovědi.
P.S: tady na forum sem to hledal ale nic sem nenašel, ale kdyby to tu bylo, tak tady to smažte.
P.S.S: aj, ted sem si všimnul že sem to dal do SH3, prosím o přesun, děkuji.



Naposledy upravil Chladič dne 01. 06. 2009, 20:00, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nieje to v okolí prístavov,presnejšie pri vstupoch do nich? (míny,siete,..)


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Chladič 
Taky mě napadlo, zda tě ty letadla lehce nepoškodí a jelikož nespustíš opravy poškození, tak se to zrychlením hry, rychle zatopí a jdeš kukat.


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ne, sem uprostřed pacifiku a lod neni ani škráblá, nejsou nutné opravy. Ted se to stalo i tátovi při utoku na konvoj, bez zrychlení, sám sem na něj koukal. torpédoborci byly daleko, jediný co tam bylo, byly lodě. Ty byly v dostatečný vzdálenosti, nejbližší byla na dálku aktivace torpedá ( 300/400 metrů)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A je opravdu zničená ponorka a nebo jenom mrtví námořníci.... Už se mi několikrát stalo že jsem dal při plavbě pod hladinoou zrychlení, zapoměl na ně a posádka se udusila....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
opravdu celá ponorka. Už sem možná přišel proč to tak je, je pravda že předtím sem byl několikrát pod utokem ale škody mi to na ponorce neukázalo, myslím si že ty škody jsou časově zpožděný. Ale ne vždycky to tak. jak jsem psal stává se to i u nedotčený ponorky.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prosím tě Chladiči, až budeš dávat zrychlení času tak si pořádně zkontroluj naplánovanou trasu může tam většinou být malinký ostrůvek, který ani na mapě nevidíš, takhle jsem zařval už mnohokrát a prakticky to může být jediný důvod, proč ti to zničí ponorku jinak s podobným bugem jsem se nesetkal.


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
hiroc, Silent hunter 3 hraju docela často, ted sem přesedlal na SH4, takže vim jak si správně naplánovat trasu. navíc když vidím na mapě jinej odstín moře, tak si hned změřim hloubku, kvuli případným eskapádám před torpédoborci Smile . člověk se přece jen schová líp ve 170 metrech než v 20 Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek hiroc 
Tohle jsem si vychutnal včera. Nalajnoval jsem si trasu, zrychlil na 2048x a šel si vařit kafe. Rána, zasyčelo to, málem jsem se opařil vodou, jak jsem se lekl a ponorka byla v řiti Mad ten ostrov tam neměl co dělat Rolling Eyes


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek ostrov.... 
Kapitáne Wolfe, při plánování trasy musíš zomovat mapu, neb malé ostzrůvky jsou vidět jen při určitém zvětšení mapy.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kdyby radši ten ostrůvek uhnul udělal by líp  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Elksar, Hans 
...když vona byla tma Laughing ale jinak zoomuju jako o život Very Happy


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
sis měl posvítit Very Happy, ale zpátky k tématu, nevíte čim by to mohlo bejt? nebo jak se toho zbavit?

je 17:36, potkal jsem konvoj, ke dnu poslal nejdřív torpédoborce, pak se vynořil a dělem postřílel obchodní lodě, a hádejte co? ponorka nebyla ani dotčená, plula nahladině, letadla žádný, zkrátka nic co by mě mohlo dostat. A nejdnou zase, ponorka zničena. (díky zničičl si lodě vejdeš do dějin jako pitomec co potopil celej konvoj a svojí ponorku zničil o vodu!!! Mad  ) už mi to štve, a hru sem nezrychlil, prostě najdenou sme poškozeni a hotovo, hloubka pode mnou byla přes 1000 m a nikde v dohledu žádnej ostrov. Nevíte nějakej typ?





Naposledy upravil Chladič dne 04. 06. 2009, 16:58, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A nenarazil jsi na potápějící se vrak?  Crying or Very sad Mne se to již stalo, nic z něj nekoukalo a já byl moc aktivní a rychlej. Pak to múže být jedině UFO nebo velká chobotnice..... Shocked  Rolling Eyes  razz Může to být nějaká blbost po dřívějším módu, kterých každý z nás používá a prubuje velké množství, instalace a blbě odinstalováno, no a tez blbej neodmazaný kousíček pak dělá problém, jinak nevím.... Question


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no nemohla by to bejt tlaková vlna z výbuchu? je pravda že naposled sem se přistih jak sem tak 10 m  od vybuchující lodě, ale nechápu ty případy na periskopový hloubce kde okolo mě nic nebylo, žádný dno, žádný letadlo, žádná lod a ponorka jde ke dnu. Jedině že bych měl neposlušnou posádku která mi ničí plavidlo Very Happy jinak mody tam žádný nemám, zatim jenom zkouším. (konečně sem udělal 1. hlídku Very Happy, dá se koupit nová ponorka?)


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.