Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
síťě
zastavila vás síť?

ano 50% 50% ( 5 )
ne 50% 50% ( 5 )

Celkem hlasů : 10
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek síťě 
zdravím dnes jsem dostal ukol foto.pruzkum letadlovych lodi u Filipín.jsou blizko plaže takže hloubka akorát na periskop Evil or Very Mad .poté co jsem je vyfotil jsem se rozhodl jako vždy je také potopit Smile  ale po kratkem přiblížení se mi ponorka zastavila Question  zmačknu  F11 abych se dozvěděl co se stalo? hele sítě Laughing  to vidím v SH4 opravdu poprvé.stalo se vám to taky?





Citovat
Příspěvek  
To máš ješě štěstí, já ,,podezírám" japonskou síť, že mne dokonce potopila. Bojužel na ně nereaguje časová komprese, takže hra se zastavila až při kritickém poškození... Embarassed


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to mě zničila přední torpédomety takže z utoku nic nebude Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek Síť.. 
v SH4 jsem to štěstí ještě neměl, ale ve 3. několikrát.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to mě taky zastavila na ceste do Nagasaki.Pluju si taky jen v periskopový hloubce.Zajdu k sonaru a poslouchám jestli po mě nejdou DD a najednou hrozné skřípání!Podívám se na mapu ale žádný útes není v dohledu.Podívám se tedy periskopem a málem mi prakla všechny zrcadla včetně sklíčka v periskopu!!!...PONORKOVÁ SÍť!!!Okamžitě naplno vzad a dívám na škody....:6 příďových torpédometů  KAPUT,nabírám vodu,posádka zraněná,apod.
No zkrátka příště si dám na příď motorovou podmořskou pilu a basta!   Smile  Kapitan


_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.