Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nálepky Die Kapitane
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Díky Myšáku, už je to vyřešeno Smile

Jinak info pro ostatní: mám už poslední černou a 12 bílých


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mad trapná odpoveď jako vždy...  Rolling Eyes Myslím že na váš hoši kašlu... za tGW a GWX dík...



Naposledy upravil Sirmarilion dne 03. 09. 2012, 18:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
cool

A zas tu fotku smázni pls, jo? Dík.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 03. 09. 2012, 14:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aaaa Pepa zmenil vozovy park, jsem si rikal, ze toto auto neznam  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Sirmarilion: ????  
co je na tom trapnyho? ptal jsi se, koho mas za souseda, Pepa se ti (celkem rychle) prihlasil, co chces vic?
Odpoved na svou otazku jsi dostal, pokud mas jeste neco na srdci k dotycne osobe, muzete to resit pres PM.  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 09. 2012, 06:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ta odpověď se asi netýká myšáku výlučně mé osoby. Já totiž odpovídal na otázku a vůbec reagoval na dotyčného kapitána úplně poprvé, takže nemohla být má odpověď "jako vždy". Spíš je to směřováno na všechny kapitány tohohle fóra (viz kolonka věk a zájmy tohoto kapitána).

A v čem byla má odpověď trapná, také netuším a je mi to upřímně po takové reakci jedno. Bylo-li to v tom, že si chráním své soukromí a nemám potřebu vše zveřejňovat veřejně na netu, fejsbůůku, který nemám stejně jako všechny ty Twittery apod. s aktuální fotkou záchodku, kde jsem dnes v poledne byl s..t (na toaletě), tak za to se rozhodně omlouvat nebudu. Ale pravdou je, že jsem rád, že vím, o koho šlo. Sousedi mi hned hlásili, že někdo běhal kolem domu a aut, a tak jsem se s Sirmarilionem večer aspoň virtuálně seznámil přes záznam domovní kamery.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 04. 09. 2012, 10:44, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nějak to nepobírám, ale nebudu do toho vrtat. Jak tak koukám, tak to ani nemá cenu Very Happy

Jinak samolepky jsou, ale už jen v bílé barvě.


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dnes u nas radilo krupobiti. Dovolim si proto pridat znackovou ponorku zanorenou v cervnu do ledu.




p.s. a do sklepa mi furt voda tece



Naposledy upravil Hans Geher dne 10. 06. 2013, 20:46, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.