Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH3 a WIN Seven (7)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Program SH3 přestal pracovat... (při načítání hry) 
Čaute,
měl jsem podobný problém, který se tu už zmiňoval. Spustím hru (jako správce), jede video Ubisoftu, poté intro, pak načítání a zhruba v polovině vyskočí:"Program Silent Hunter 3 přestal pracovat správně".

Zkusil jsem různé změny K-Lite code packu, pak jsem si hrál s rozlišením a ovladači grafiky. Nic nepomohlo.
A jako poslední možnost před re-instalem jsem smazal všechny savy. A je vyhráno, hra jede ok!
Asi se při posledním ukládání stala nějaká chyba..

(Bohužel jsem už byl v roce 1945 s vymazlenou IXD. Možná jsem měl vymazat jen část toho savu Smile Nečekal jsem, že to pomůže..No ale docela se těším na nový začátek, obnovovat data nebudu). Tak třeba to někomu také pomůže s problémem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hoj,

Rok se s rokem sešel a já jsem se rozhodl nainstalovat SH3 na zase další počítač (tentokráte čtvrtý), jenom abych se setkal s prvním technickým problémem za celou dobu, co ponorkuji. Totiž nainstaluji SH3 z DVD naprosto bez problémů, problém nastává, když se snažím aplikovat peč 1.4b, instalátor na mě vyskočí s tím, že nepoznává některej fajl (Campaign_LND.mis) a tak se prostě nehodlá nainstalovat. Pokud stejně hru pustím, sama o sobě říká, že je 1.4. Tak fajn, problém ale nastává, když začnu instalovat GWX, tam na mě asi po 1/6 instalace skočí, že career.tga je corrupted a klasické Retry / Ignore / Exit. Těch corruptnutých fajlů je tam víc (jsou tam i pokud hru nainstaluju z nějakýho torrentu z internetu), pokud se proignoruju dál. Blbý je, že postupuju úplně stejně jako na ostatních počítačích, jenom prostě notebook to nějak nedokáže schroustat. Na druhém PC taktéž s Win7 vše jede naprosto bez problému. Čerstvě nainstalovaný SH3 se dá hrát normálně, ale...však víte...bez GWX.

Tudíž bych se chtěl zeptat, zdali se někdo s tímto problémem setkal a neví co s tím.

A druhá otázka: dá se to nainstalovat tak, že hotový, nainstalovaný soubor přetáhnu z druhého počítače na tenhle a tím se vyhnu instalaci čehokoli. Ne, nesmějte se mi, je to jen nápad, naposledy jsem to dělal se Stronghold: Crusader a Rogue Squadron 3D  Smile

PS: strčil jsem to sem, protože na žádným PC s win XP jsem tenhle problém nikdy neměl.


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Klidně to přetáhni, mě to funguje normálně Smile


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Lze hrát SHlll na win 7? 
Pro nemoc jsem tu dlouho (asi dva roky) nebyl. Mezitím jsem dostal pekelný dar - PC s proklínanými Win 8, které asi budou příčinou dalšího infarktu. Naštěstí mám i Win 7, a tak se ptám, zda na nich SHlll (a nejen on!) jde spustit. Na Windowsech 8 nejde spustit vůbec nic staršího než 18 měsíců, a to nejen hry, ale třeba i starší translátory.
Kdyby někdo věděl, poraďte. Nerad bych zbytečně instaloval operák bez efektu. Dík.
                                                                                                                                    Milan L.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Myslím, že je to ve špatný sekci ...

Moderátor (Myšák) nás asi zabije Very Happy

Ale já SH3 valím normálně pod win7 uplně v poho ...


EDIT: Posledni dva prispevky presunuty



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 03. 2013, 18:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
A hlavně!!! Ještě jsem nenarazil na nic, co by šlo spustit na win 7 a nešlo na win 8... Včetně takových vykopávek jako je MSTS (což je hra z roku 2001!!!)


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Win 7 a 8 
Nevím, nechci se přít, jak říkám semičky jsem nepoužil.  ale u WIN 8 mi už 11 programů odmítlo instalaci kvůli neřešitelným problémům s kompatibilitou. U SHlll a Cossacks ll mi dokonce Winy spustily po havárii automatickou opravu. A šlo o osvědčené disky, hrané snad 6 let a nepoškozené.

Tak dnes jsem koupil nový SH3 Exclusive a ten ve Win 8 jede. Starý SH3 hlásí po asi 10 minutách zobrazení požadavků na systém (původní tabulka z r. 2005) a hlášení -Nekompatibilní program. A totéž u Cossacks 2, Il-2 1946, Blitzkrieg 2 a řady dalších. A to je počítač měsíc starý a skoro prázdný - ovšem s předinstalovaným OEM opěrákem. Nediv se proto, že už Winům 8 nevěřím. A opravdu některé staré věci jedou - mně např. starý Recoil z r. 1999, a původní Blitzkrieg někdy z roku 2002. Jenže i když už sedmičky mám, váhám, osmičky jsou nakonec jen okořeněným vývarem sedmiček. Tak nevím.



Naposledy upravil Milan L. dne 27. 03. 2013, 03:00, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek SH3 na win 7 
Ahojte,

koukám, že poslední post tady je docela starý, tak nevím, jestli vůbec ještě někdo odpovídá. Ale zkusím - po letech bych se rád vrátím k SH3, pač od té doby nic lepšího není. Hrával jsem hodně tGW a teď bych rád vyzkoušel GWX 3.0. Ale jako mnohým tady mi dělá problém WIN 7...

Vyzkoušel jsem úplně všechno, co se tady i na subsimu a ubiforu píše a nic. Kombinoval jsem různé postupy. V zásadě v poho nainstaluju origoš DVD, opatchuju 1.4, dám NODVD, spustí se intro i filmek a jde to do černé obrazovky. Hra někdy ani nespadne, ale je černo. Instalovat GWX jsem ani nezkoušel, pač když to nespustím čisté s patchem, s modem určitě taky ne.

Hru jsem zkusil instalovat i spustit jako správce v režimu kompatibility XP SP3, zkusil jsem nahrát do hry SH3-Resolution-Fix, experimentovat s rozlišením, nic. Jediné, co jsem nezkusil, je nahrát hru rovnou pod C:, a ne do Program files, protože to nejde - když během instalace zkusím změnit cestu, spadne to. Ale podle mě by to stejně nehrálo žádnou roli.

Nemáte někdo ještě nějaký nápad, co vyzkoušet, aby to šlo? Nějaké Codec service pack nebo tak něco:-(

Díky moc!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tohle podle me nesouvisi s widlema, ale s kodekama.
Pred drahnou dobou mi sh3 delalo presne to co tobe.
Po odinstalaci kodeku hra fungovala bez problemu.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Díky na názor. A myslíš teda kodek odinstalovat, nebo třeba naopak nainstalovat třeba XP kodek pack, jak tady radí Sarroth?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
SH3 je utvar nejednoznacny, takze budes muset asi zkouset


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A můžeš alespoň napsat, jaký kodek jsi odinstaloval?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
V době kdy jsem to psal jsem jen odhadoval. Když jsem pak SH3 instaloval na W7 x64 žádný kodeky jsem pro SH3 nemusel instalovat stejně jako myšák.  A taky jak myšák píše těch možností je spousta... win7 x86 vs x64, kodeky, použití originálu vs "demo" verze(já třeba instaloval SH3 i přes vlastnění originálu vždy jen z "ošetřené", stažené verze už ve 1.4). atd atd. Fakt se obávám, že ti tady nikdo přesně krok za krokem neporadí viz celé téma, každý měl problém vlastně někde jinde nebo kombinace několika. SH3 je oříšek.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Díky kluci.

S mou ponorkovou kariérou to tedy vypadá bledě. Jinak k té stažené verzi... Na steamu by to mělo být ve verzi 1.4. za pár šupů, myslíte, že tahle steam verze je pro účely GWX nebo Living SH 3 edition 2010/1015 použitelná? Jestli jste někdo náhodou nezkoušeli? Je mi jasný, že to může být stejný problém, ale aspoň by pro další testování kodeků, driverů grafiky a rozlišení odpadlo patchování a osetření starforce... Pokud si totiž objednám nový origoš z eshopu, nebudu vědět, jestli je to ta nová verze už opatchovaná a bez starforce...

EDIT: Nebo zatnu zuby a můžu zkusit koupit SH4, ale cvičně jsem si ji s patchem 1,4 stáhnul z torr...entu a výsledek navlas stejný jako SH3. Po intro filmu černo...



Naposledy upravil Marabu dne 17. 02. 2016, 13:22, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ta verze ze Steamu je bez SF, opatchovaná a modovat půjde ... to se klidně vsadím. Zda ti pojede, ale nevím a Steam tam mazaně píše (Windows 2000 / XP(only)).

Ještě zkus v SilentHunterIII\data\Movies\Intro odebrat videa(někam si je zazálohuj).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.