Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH3 a WIN Seven (7)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To by bylo teda sakra na dlouho kolotuku. Very Happy  great Tak hlavně že to jede.



Naposledy upravil Sarroth dne 09. 03. 2010, 23:47, celkově upraveno 2 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek win7+sh3+nvidia 
Zdravím všechny, chtěl bych jen doplnit k Win7 (64bit) a SH3 (po odzkoušení všech řešení odtud i odjinud-nepomohli  Very Happy ): pokud vám vyběhne hláška couldnt initialize graphic engine,  nastavte v Ovládacím panelu nVidia Použít převzorkování nVidia nebo Použít převzorkování v  monitoru, podle toho, co je hezčí :-) - u mně převz. nVidia, posléze můžete měnit rozlišení v cfg dle libosti-roztažené, s pruhy po stranách... v základu to na 26" vypadalo opravdu strašně :-)
btw. po vyzkoušení SH5 jsem po 3 letech sáhl zpátky na SH3, ne snad z nostalgie, ale protože jsem od SH5 čekal rozhodně víc  Confused


Citovat
Příspěvek  
carlo pistolero
Chlape, že jsi to nenapsal dřív Mad  Very Happy
½ roku ručně měním rozlišení abych mohl hrát SHIII a ono to jde takhle jednoduše:
Použít převzorkování nVidia Idea


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Prosimvás a je možné něco s tou grafikou udělat i u karet ATI aby to šlo na Win 7?


Citovat
Příspěvek  
tak u ATi jsem to v catalystech nenašel... ale určitě by to nějak jít mělo, nechce se mi věřit, že by to amd nemělo


Citovat
Příspěvek  
Petr213 napsal:
Prosimvás a je možné něco s tou grafikou udělat i u karet ATI aby to šlo na Win 7?

Myslím, že tvoj problém s nastavením rozlíšenia obrazovky - aj pre hru SH III - rieši návod na stránke (ak si problém zatiaľ nevyriešil):

http://www.pcporadenstvi.cz/windows-7-graficke-karty-ati-jak-nastavit-full-screen-ve-hrach

Mne to pomohlo.
Po nastavení rozlíšenia podľa návodu som však najprv nastavil v CCC profily pre rozlíšenia 1680x1050 (nativne pre môj LCD) a potom aj 1400x1050 a 1024x768. Keď spúšťam hru SH III, obrazovka sa sama prepne na 1024x768. (Neviem, či nastavenie profilov bolo potrebné, ale obrazovke chvíľu trvalo, než "naskočila" na samočinné prepínanie. Možno po nastavení bol potrebný reštart PC).


Citovat
Příspěvek  
SH mně nejel ze stejného důvodu jako Kolotukovy. Udělal jsem to co jste napsali ale načítání hry se vždy dostane tak do půlky a pak naběhne hláška že program přestal pracovat správně a bylo nutno jej ukončit. Snížit rozlišení jsem zkoušel.
Nevíte co s tím?
Dík.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to vypada asi na kodeky


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Už to jede i tGV. Dík.



Naposledy upravil Martin S dne 24. 07. 2010, 18:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek změna rozlišení - nebijte mi do hlavy 
Zdarec kapitáni. Už máte někdo FUNKČNÍ A SPOLEHLIVÝ návod jak změnit rozlišení hry na 1680x1050?
Mám nVidia 3D Vision kit a ve všech hrách to jede, kromě SH3, kde mi to hodí do defaultu a obraz se osekne na 4:3 a tím pádem to nepremáva.  Crying or Very sad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Ochranný systém 
Mám Windows 7 Home Premium a při spuštění SH3 mi vyjede tabulka: "K dokončení instalace ovladače ochranného systému je nutné restartovat počítač." , po restartu je tu ale tabulka zase. Co mám udělat ?
P. S. - Na mém 2. (starém) PC SH3 funguje normálně, až na to, že se mi při jeho oslňujícím výkonu seká i hlavní menu.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
najdi si noCD crack, treba rovnou tuhle

http://www.edisk.cz/stahni/61725/silenthunter3-nocd-1_4b-ENG.zip_701.74KB.html

 Smile



Naposledy upravil Vancik dne 05. 03. 2011, 16:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
1000x díky, funguje Very Happy Very Happy Very Happy
netušil jsem, že by mi mohl pomoci crack, když mám hru kupovanou
jedinými vadami jsou rozlišení (kdesi jsem tady něco okolo rozlišení zahlédl) a grafické detaily (zřejmě způsobeno špatným directem)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Taky mám hru kupovanou a při poslední instalaci mě tohle nas** do běla Smile  Ale rozlišení už budeš muset najít sám jak na něj, o tom moc nevim Wink  Ale 100% to tady na fóru bude.


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Napadá mě jedna otázka - a bylo by to řešení i pro XP apod po změně monitoru: Neexistuje něco (program - konzole), která by simulovala provoz celoobrazovkového programu (nejen SHčka) ve wokně? Tím by se to vyřešilo jednou provždy. V okně by se totiž automaticky formát poměru stran dodržel. Jen by to bylo o tu modrou lištu menší, což je zanedbatelné.
A umožnilo by mi to používat ledacos jiného než ponorku co se mi válí na disku Very Happy ale to už je plus.


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.