Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH3 a WIN Seven (7)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hm, kodeky jsem taky zkoušel , co byly zmíněny tady na foru. Nebo jsi instaloval ještě neaké jiné?
Grafárnu mám ATI 3850 a ovladače nejnovější, sranda je , že na základní verzi 1.0 to jede.
Docela mě to irituje.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Na základní verzi ti to jede Question
Co tam máš přidáno Exclamation
Někdy stačí změnit přidané mody.

Skus přeinstalovat patch 1,4. Je důležité jakou máš verzi SHIII
zde je link na europe,digital download:
http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sh3_dd_14b_emea.zip&ref=ps
europe,DVD
http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sh3_dvd_14b_emea.zip&ref=ps
US,digital download
http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sh3_dd_14b_us.zip&ref=ps
US,DVD
http://dlh.net/cgi-bin/dlp.cgi?lang=eng&sys=pc&file=sh3_dvd_14b_us.zip&ref=ps



Naposledy upravil von_Paulus dne 24. 01. 2010, 10:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem to vyřešil.
Sehnal jsem si již opatchovanou verzi a beží to!
Jinak ale díky všem za rady.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj, prosimvás mam Win 7 Ultimate a po patchi 1.4 mi hra padá po intru, smazal sem ho i insatloval ruzny kodeky ale nic. Poradtě prosim. Díky moc


Citovat
Příspěvek  
zkus pri spousteni si snizit rozliseni monitoru (LCD) na nizsi nez je nativni


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jo a kde to mam prosimtě snížit? mam notebook a na něm rozlišení 1200 x 800, a nebo ještě jestli bys mi mohl říct co používýš za ty kodeky?


Citovat
Příspěvek  
zadny, pouze standardni Win a jede to


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to nevim proč mi to nefunguje tedy. Zkoušel jsem i režim kompitability a nic:(, kdybyste měl někdo náke jnápad byl bych moc rád


Citovat
Příspěvek Win7 SH 
Mnohokrát jsem pročítal vaše fórum a vždy mi pomohlo při SH3. Po koupi nového PC jsem si nechal nainstalovat Win7 64bit a tím začali mé problémy. Nejde mi totiž nainstalovat hra a proto mně překvapily zprávy, které zde čtu, že vám hra běží i pod tímto OS. Byl bych rád, pokud by mi někdo poradil jak na vlastní instalaci. Po instalaci se mi objeví tabulka:
Nějak nevím jak nato. Zvolil jsem si i novou složku na C , abych hru neinstaloval do ProgramFiles, ale ani to nefunguje. Pokud by se mi to povedlo nějak rozchodit za vaší pomoci, půjde mi pak i TGW nebo jiné módy ? Předem děkuji.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To co ti to vyhazuje je StarForce... A protože StarForce je na hraně viru tak ti s klidným srdcem a veřejně doporučím NOCD patch... Někde tady na fóru na něj snad najdeš i link... Hledal bych něco jako "ošetření" a nebo "medicína"...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Win7 SH3 
Tak jsem to zkusil znova instalovat a opět ten samý problém. Postup:  1.instalace hry (nechce to instalační kód)   2.na DVD je ještě nějaká instalace Game Shadow- nenainstalováno    3.tabulka hry ukazuje že vPC vše v pořádku   4. instalace patch1,4 restart   5.spuštění ošetření NODVD tady to však hlásí: vPC chybí drawlib.dll   6.spuštění odstranění StarForce to zase hlásí, že nejsou nalezeny žádné soubory pro opravu.  Jsem z toho hotovej protože na předchozím Pc, kde byly XPéčka to fungovalo super, nyní jsem si hru nainstaloval na noťas, jenže tam nemám tak kvalitní grafárnu. Tak jsem si myslel, že počkám na SH5, jenže když tady čtu názory na tuto hru, tak to vzdávám-alespoň prozatím. Pak jsem našel vaše zprávy jak vám funguje SH3 na WIN7 a měl jsem radost. Jenže to nejde !!!  Děkuji za případnou pomoc.


Ještě jsem zapoměl udat data PC:
Intel(R)Core(TM) i5 CPU 750 2x2,67Hz,  NVIDIA GeForce GTX275 896MB,  RAM DDR3 4GB,  SAMSUNG HD 753LJ ATA DEVICE,  Win7 Ultimate 64bit

EDIT M_B: Pouzivame EDIT, mistre



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 03. 2010, 20:26, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
a mas vyply UAC a jses pod administratorskym uctem?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Hlavně bych tu proceduru provedl bez restartování.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Win7 SH3 
Ano jsem přihlášen jako administrátor a zkusím to znovu bez restartu. Moc tomu nevěřím. Chyba bude někde jinde. Už jsem přemýšlel o koupi nové hry, ale na tom noťasu to jede. Samozřejmě děkuji za snahu o pomoc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Win7 SH3 
Tak jsem vám chlapi i ve svých 50 letech vyskočil od kompu radostí, že se mi to konečně podařilo nainstalovat. Já věděl, že vy mi určitě poradíte. Ten problém byl v tom, že se musí přepsat všechny soubory z NODVD - přímo je extrahovat do hry a nechat přepsat stávající. Předtím jsem to zkoušel pouze spustit tím exáčem. Takže už frčí tGW přez Commandera. Ještě jednou moc díky, příjemnou plavbu a hodně BRT ve vaší lize.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.