Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nové textury pro ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém s texturami ponorek 
Zdravím vlci a vlčata,

Mám problém s texturami ponorek, které jsou volně ke stažení. Když se snažím je dostat do hry přes JSGME nebo ručně stejně se mi nikdy nezobrazí ve hře na ponorce. Přitom dělám vše podle návodů.

Používám SHIII + Patch 1.4b + GWX3 a češtinu. Nevíte někdo co s tím?

A mám pocit, že v GWX3 jsou na ponorkách původní textury z originál SHIII.

Předem díky za pomoc.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
nemate dáku texturu na ponorku U-52.

Edit 1: a U-12 alebo U-523

Edit 2: ak viete niekto robit texturi napr saroth tak ak mate cas tak byste m mohly urobit U-94.


Edity: spojeni několika příspěvku,provedl Sepp v. Ch.
OPAKOVANĚ PORUŠUJEŠ PRAVIDLA FÓRA kapitáne Mariane Vargo!



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 09. 08. 2014, 21:10, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Čéče,,,fakt nevím,,ale všicí tady nemaj co dělat a čekají až si jeden panáček uprdne a budeme kolem něho skákat a utírat mu zadek......kolik ti je let??? Přemýšlíš vůbec co tady produkuješ za blbosti??? Kdyby si to tady prošel a pročetl všechny linky,,pokud tě ponorky opravdu zajímají,, tak je to na pár měsíců po večerech a pokud by si to dočetl, tak věř, že by si ani neměl žádnou takovou nejapnou otázku co tady kladeš jak miny v každé sekci fóra. To je ode mě vše .tečka



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 09. 08. 2014, 20:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mohly by ste mi niekto na uložto.sk dať textúru na U-201-( kapitán Adalbert Schnee a moja ponorka v domacnosti ako model revell na vianoce).


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mariane, už jsi fakt na tenkým ledu. Čteš vůbec co ti tady ostatní píší?
Švéd ti tu napsal poměrně ostrou reakci na tvůj předchozí dotaz a ty se obratem zeptáš na úplně to samý. Buďto jsi fakt ignorant, nebo tu na nás z vysoka .... pro oba případy ti můžu říct, že jestli se v nejbližší době nesrovnáš a nezměníš svůj přístup (nezačneš dodržovat pravidla), tak už tu dlouho nesetrváš.
Takže se zamysli.



_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
ale ved ja nič nerobim (neprovokujem) ale proste chcel som sa spytat či mi niekdo neda na uložto tu texturu na U-201 lebo rapidshare je nefunkčny ospravedlnujem sa ak dačo robim ale ja som sa iba pytal.


Edit: nepožkodzuje textura ponorky ligu??? (ak tu je odpoved na to ktoru som si nevšimol tak sa ozpravelnujem za zbytočne rečičky).




Edity: spojení příspěvků,provedl Sepp v. Ch.
OPAKOVANĚ PORUŠUJEŠ PRAVIDLA FÓRA kapitáne Mariane Vargo!



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 29. 08. 2014, 15:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Načo riskovať? A aj keby nie tak tú texturu uvidíš iba ty!



Naposledy upravil KUBO dne 14. 10. 2014, 08:24, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
krásne skiny pozrite http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?p=699221#post699221


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.