Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nové textury pro ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
To video by me zajimalo,ale ten odkaz cos tam dal nemuzu rozjet.

Skus poslat jinej!  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No sláva,podařilo se mi dát vlaječky na ponorku!
Zatim mi jdou jen na VIIB,ještě na tom zapracuju a dam jsem odkaz:


Tak tady je to ke stažení: http://www.uloz.to/1212934/sh3-vlajka.rar

Tu spodní vlajku jsem předělal! Very Happy




Naposledy upravil mysak_bob dne 23. 01. 2009, 23:20, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kapitáni,

Nyní máte možnost upravit věž své ponorky dle libosti. Pokud budete chtít umístit emblém nejen na ono malé místečko na boku ponorky, ale například dopředu či dolů, stačí si sehnat odpovídající emblém - a použít tento mod. http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=149906

Ještě jsem to nezkoušel, ale vypadá to jednoduše. Zatím jen pro typ VII C, brzo přibudou další. Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Peters Günther napsal:
No sláva,podařilo se mi dát vlaječky na ponorku!

Pěkný, ale když sem to dal do SH tak jsem měl jen bílé vlajky a já nechi mír!  Twisted Evil Very Happy
To se musí někde nějak přepsat v těch souborech?


_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Nové uniformy 
Link:http://www.strategyinformer.com/pc/silenthunteriii/mod/20282.html


Sice tonení textura přímo proponorku, ale uniformy a i ty se tu zjevily tak přidávám sem.



Naposledy upravil Beri dne 30. 03. 2009, 17:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Plujeme na Západo-Východ Smile
Neplavím se na ponorce ale na U-BOATu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě ty vlajky nejdou Sad je to kompatibilní s tGW a minimodama jako voda takoucí po ponorce atd.? vidím tak jen sloupek pro vlajky, ale to tam je už v deafultu myslím..


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ty vlajky jsou odzkoušený jen v základu, je důležitý z kopírovat obě složky to co je uvnitř.Takže když budu chtít kopírovat Textures ,odevřuho až ke složkám,ty zkopíruju, potom odevřeš složku kde máš hru,tam najdeš složku Textures dále TLowRes,tex a jsem to vložíš.nemám stim problém,ale fungujeto jen na VIIB!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek re 
Me to taky hodilo bilou vlajku.Mam GWX 3.0.To jsi vytvoril v S3D programu?danke.


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vytvořený je to v S3D,ale nevim proč ti to hází tu bílou vlajku.Asi špatně uložený textury vlajek,já GWX zatim nemám zkoušel jsem to jen v základu.Ještě zkus tu složku z kopírovat místo do TLowRes, do TNormal ty textury tech vlajek.Jinak nevim!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Textury pro IXB 
Kapitáni, kamarádi, plácnul jsem se přes kapsu a nafasoval novou IXB U-108. Konečně my god Hledám nějakou povrchovou úpravu zbarvení. Odkaz od Sarrotha na první straně už nefunguje a jediné, co se mi podařilo vygooglit ( na obr.) se mi nelíbí. Zdá se mi to smyšlené a moc barevné (modrá,zelená). Nemáte někdo link? Díky cool  



_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Podívej se sem, něco tu najdeš ( Doufám že English není problém Wink  )
http://www.bts-mods.com/


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Günther Königg 
Díky, tohle už je lepší. je tam toho tolik, že jsem nevěděl, kterou vybrat Wink



_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ano, můžu potvrdit. Je tam toho opravdu hodně, například tahle pro fajnšmekry. Surprised



Akorát nepíšou u které byla flotily!  Embarassed


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak se mi podařilo najít další funkční link na textury, ale děsně mě štve, že emblemy (zkusil jsem různé) jsou na věži v obdelniku. Dřív jsem měl emblem bez pozadí Sad





Naposledy upravil Bobo Wolf dne 26. 09. 2009, 19:16, celkově upraveno 2 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Chtěl jsem si dát na ponorku svůj vlastní emblém, ale místo něj se mi tam objeví jen bílej čtverec. Obrázek jsem s koncovkou .tga uložil do složky mezi ostatní, ale furt tam je ten bílej čtverec.  Crying or Very sad
Nevíte co dělám špatně kapitáni Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.